Jump to content

Gde kupiti?


Recommended Posts

Ne znam ni kako se zove to sranje, treba mi ono da se obmota oko ruke i tu stavis mobilni/mp3 plejer dok trcis.

Adidas%20Mobile%20Phone%20and%20Music%20Carrier%20ArmStrap%20V%2000146.jpg

Idem redovno na trcanje, a posto sam trenirao basket dugo, svi sorcevi za trening koje imam su bez dzepova (oni kosarkaski :S). Cak mi i nije bio problem da dok trcim, drzim telefon u ruci, posto sam trcao lagano ovih 3 nedelje, ali krecem da radim intervale ssa sprintom i vrlo je nezgodno da drzim telefon.

Takodje sam razmisljao, da li to traziti u radnjama za telefone ili u radnjama sa sportskom opremom. Obisao sam par radnji sa sportskom opremom i sa opremom za telefone i u svim su me gledali kao WTF, nikada nismo ni imali tako nesto.

Nije problem i ako je u bg-u radnja koju zante da ima ovo, posto drugar cesto ide pa mi i on moze uzeti.

Thx.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

nije da znam, al jesi probao u nekoj prodavnici koja ima apple proizvode, mozda imaju uz ipod?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da, verovatno ima u Delta sportu i Adidasu sto mi je odma palo na pamet (tu nisam bio jer vec u glavi vidim cenu od 2.990,00 din), zaboravio sam da kazem da mi se ne daje za ovako nesto iznad 1000-1500 din. Mogu samo da zamislim kolko je oficijalna apple futrola, kao i deranje za Nike/Adidas isto ovo iz "official" radnje. :S

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

I mene zanima ovo isto! GUD TOPIK GUUUUUUUD!

- Imam jednu ovu futrolicu koju sam dobio od ortaka, nije mi palo napamet da ga pitam odakle mu. Treba mi nova/druga posto ova koju ja imam ima samo rastegljivi lastis, nema chichak, nema onaj "prsten" kroz koji se provlaci kaish pa da se tako podesava zategnutost.... i tako kad koristim ovu, ne mogu iznad lakta da je navucem je previse steze, a steze me dosta i na podlakticu kad je stavim, i jako baguje. (te i odatle mali hint: ne uzimaj ta sranja koja se samo navlace a nemaju nikakve podesivache jacine stezanja).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

E kul, nije mi ni palo na pamet da pogledam (a ne znam ni koji su) po tim domacim sajtovima za kupovinu.

Nego, jel pouzdano kupovati preko ovoga :D?

A i kapiram, radje bih ja to prvo opasao oko ruke i probao pre kupovine.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

E kul, nije mi ni palo na pamet da pogledam (a ne znam ni koji su) po tim domacim sajtovima za kupovinu.

Nego, jel pouzdano kupovati preko ovoga :D?

A i kapiram, radje bih ja to prvo opasao oko ruke i probao pre kupovine.

Ovi likovi sa prvog linka su iz NS-a, pa ako hoćeš kontaktiraj ih i zamoli da vidiš/probaš.

Inače začuđujuće je pouzdano, ako imaš bar tri grama mozga i ne planiraš da kupiš nov iphone 4s za 200e.

Link to comment
Share on other sites

Dal staje na bidzu!!

Jesi pogledao u Matijevicu?

cujes da je u matijevicu 2.990

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ima na cosku Fruskogerske i Drage Spasica, velika prodavnice tih dodataka za mobilne, pa ako se nisi snasao mogu ujutru da odem da pitam, u komsiluku mi je.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

nemojte subetu verovati jednom je rekao da ce mi srediti neku cupi i onda nije:(

lazov :(

JEL U NOVOM SADU MATORI?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...