Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

da,svi kukaju kako je forum ovakav i onakav,a svi podjednako hejtuju

nego,kao prvu akciju pomirenja forumasa,predstavljam vam ovaj link

http://www.facebook.com/relolver

inace se jezim od ovakvih stvari,ali me je moj predobri ortak,koji je najdivnija osoba na svetu,zamolio da mu ucinim i okacim stranicu negde gde bi moglo da je vidi puno ljudi...koga ne mrzi i koga nije blam,nek lajkuje,koga mrzi,nema veze:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Posle 7-8 dugih godina odlucio sam da posaljem Operu u penziju. S obzirom da na poslu uvek imam 2-3 browsera upaljena opera (business mail, google i issue & time tracking), ff (private mail, klanrur, facebook) i chrome (konfiguracije servera i buildova za kompaniju) poceo sam sve vise i vise da koristim chrome, a sve manje operu. Razlog je sto je 3-4 puta brzi u loadovanju. Plus Opera ne otvori uvek sve slike (tipa na fejsbuku odem u neciji album i 20 slika loaduje, 20 ne...). Eto, ceo vikend uporedo koristim Operu i Chrome kako koji sajt otvorim na jednom i drugom i Chrome neuporedivo bolji. Da ne kazem da su obe sveze instalacije na novom kompu...

Edited by Sijalicа

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

chrome je najveca pobeda od browsera, jedini razlog zasto i dalje koristim ff su odredjeni moduli bez kojih bi mi zivot postao pepeo i dim

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sad ja treba da okacim link ka crncima, i onda ce neko da se nadoveze sa gazi lomi, i onda ce neko da isproziva krekija.. meh

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja vise ne mogu da nadjem addon u firefoxu koji ne postoji u chrome

osim ovog gay man 02, naravno

tab mix plus majka svih plaginova

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Vidim, hvale ga:

Dieses Add-on ist einfach super! Wie oft habe ich versehentlich zu oft auf "STRG-W" gedrückt und einen Tab damit geschlossen, den ich eigentlich noch brauche. Ein einfaches "STRG-F12" und da isser wieder! Aber auch die ganzen anderen Kleinigkeiten, sind ein wertvoller Beitrag für den kleinen Feuerfuchs!

Weiter so :o)

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

http://blic.rs/_customfiles/file/testovi/2012/Test2srpskijezikZI2012.pdf

jebote bog, za test je potrebno imati gram mozga za razumevanje jebenih odlomaka iz prica, i neverovatno poznavanje srpskog jezika kako bi bili u stanju da odredite da li se "kidnuti" ili "izostati" sa casa koristi u formalnom razgovoru

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

zapravo nisam imao nameru da trolujem.

smesni su ti testovi jer si prosao pre koliko, 5 godina, a u medjuvremenu radio teze stvari.

verujem da, da si osnovac, kukao bi kako ti je tesko, kao sto si verovatno kukao i kad si radio prijemni, kao sto sam i ja kukao kad sam radio, i vecina drugih.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

je l' shvatas da oni za prijemni ispit iz srpskog jezika nisu imali padeze? da ne pricamo o ostalim stvarima; razocaracu te mozda sada i reci cu ti da to '97 godiste nema 3 godine, vec 15, i da je sto se njihove pismenosti tice, uradjeno sta je uradjeno, ne secam se da sam ista bitno sto se tice gramatike i ostalog radio u gimnaziji, knjizevnost uglavnom

veliku ulogu je imao prijemni ispit; iako se 'ucilo napamet' iz zbirki sa resenim pitanjima, oni sa mozgom su tokom 'ucenja napamet' opet mogli silom prilika da nauce mnogo toga i da odu sa solidnim znanjem u srednju skolu, gde bi se to samo utvrdilo; oni koji su bili nepismeni kada su upisivali srednju su nepismeni iz nje i izasli

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...