Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bezi kobre

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

idu stanko i emil ulicom i ni jedan nije srbin

o/

\o

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Idem u Pancevo da radim rodjis neki, a onda kuci na presvlacenje, pa na apsolventsko vece. Uopste mi se ne ide na to sranje, jer ce biti tri osobe sa kojima volim da blejim, 3 osobe koje mogu da gledam i njih 100 koje su gadne, glupe kurve. Da sam malo pametniji, lepo bih ja sprcao jednu od tih gadnih i glupih, ali ovako cu morati da se zadovoljim vecerom i sa par rakija.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Idem u Pancevo da radim rodjis neki, a onda kuci na presvlacenje, pa na apsolventsko vece. Uopste mi se ne ide na to sranje, jer ce biti tri osobe sa kojima volim da blejim, 3 osobe koje mogu da gledam i njih 100 koje su gadne, glupe kurve. Da sam malo pametniji, lepo bih ja sprcao jednu od tih gadnih i glupih, ali ovako cu morati da se zadovoljim vecerom i sa par rakija.

Sad cu da prekopiram ovo na event na fb-u, da te sve vide sta si napisao :D

Link to comment
Share on other sites

Lesko, koji je to fax gde na tri momke ide tona kurvi? :)

Singidunum, Mediji i komunikacija.

Sad cu da prekopiram ovo na event na fb-u, da te sve vide sta si napisao :D

Hahaha, dobra ideja, ali neces puno postici, jer znaju svi oni to, dosta sam direktan ja kad hocu. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prvo rakije pa večera

pa rakije

Jok... bleja, dobre ribe i placena diploma. \o/

u somboru u ekonomskoj skoli ide 20 penal riba na tri bogalja

ja sam naravno isao u tehnicku :tf:

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...