Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Fuj, kad se setim onih govana i kojekavijeh sranja što plutaju po vodi. Ništa im nije sređeno tamo koliko drobe o tim jezerima

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mozda sam poludeo, ali, cini mi se da sam video krekija u arilju

van malina

Jesam bio, mada sam i ja nasao kad cu da banjavam u Arilje, subota popodne, u sred sezone.

Koje crne maline, prepolovio se rod ove godine, usitnile skroz od suse, tuga je brati ih.

Cena je ok, ali ce se hladnjacari debelo ugradjivati ove godine, s obzirom da je u Poljskoj ispalo neko sranje s malinama, te ce izvoznici da se obogate ove sezone.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Sta znaci KMIJ ... Pokusavam da se setim, al mi ne ide [:(]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ima veze sa Kosovom... ali Jevrosima mi nikad ne bi pala na pamet [:p]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Koja komedija se vidja ovde po americi juju. Sad u teretani dodju dve redneck dedice sa po 65+ godina. Jedan visok oko 185cm procelav sa brkovima, drugi 145cm isto procelav i ima neku blagu verziju Dawnovog sindroma. Rade zajedno vezbe i kad god se menjaju bace kosku jedan drugom i tako posle svake vezbe. I to je jedino meni smesno i retardirano. Smesno je kao pojava a retardirano sto leshevi od 200 godina dolaze u teretanu. Sve cekam kad ce neko da umre na tim spravama.

Evo sabelezio sam kamerom :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ne nego su dokoni i ne kapiraju da im je zdrava ishrana i pola sata setnje dnevno sasvim dovoljno. Oni dodju u teretanu da rade bench i lat masinu. A inace u toj teretani 70% su tako neke babe i dede. Meni je to glupo totalno. Ali nije bi bila namera da akcenat stavim na to. Meni je jednostavno smesno to kao pojava.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Mislis da njih sa 60+ briga sta ti sa 20-30 mislis ? :)

No, ustao sam u 3 ujutru i odigrao malo diablo par runova, odgledao pilot epizodu suits, koji uopste nije losa serija, kad cujem na ulici ljudi pricaju dosta glasno i deru se po malo. Tad je vec bilo negde oko 5:10, izvirim kroz terasu gledam stoje neka 3 lika i riba i gledaju pravo, al ne mogu da vidim u sta gledaju od krosnje drveta....gledam levo desno kad bacim pogled na gore kad ono dimcina izlazi sa jedno 5 prozora i krive se rebra od roletni i padaju dole na kola. Vatrogascima je trebalo jedno dobrih 15-20minuta dok su dosli, kontam da je cela gajba izgorela komplet, al srecom niko nije bio kuci izgleda.

Moje pitanje: koliko vatrogasnih stanica ima u beogradu uopste ?

Link to comment
Share on other sites

to je nas sindrom (samo u stbiji!) i ja tako kad osem preko smesno mi je sto matorani idu u provod, zezaju se i tako, onda posle dan dva ukapiram svakiput da sam u stvari ja smesan :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam toga svestan. Vrlo cesto primetim kako ja i ovaj ortak sto je samnom ovde ogovaramo i pljujemo dosta stvari koje su drugacije nego kod nas. Na prvi pogled deluju glupo ali onda se setis da je njihov ceo sistem i nacin razmisljanja ocigledno efikasniji od naseg. Mene samo iznervira ponekad kad ja uradim nesto totalno normalno ali za njih cudno oni me gledaju kao budalo a kada je suprotno onda grizu i grebu da brane sve sto je njihovo. A ja sam u manjini pa uvek odustanem od rasprave. Zato ovakve stvari moram da komentarisem i ogovaram negde drugde :D to je cela poenta

edit: zatvarajte topic dok se cela prica ne pretvori u baba vs forumasi topic

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...