Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Najveća letnja dilema: Doručkovati ili sačekati 10 minuta pa ručati

\o/

Pretesko je bilo danas, ceo dan sam se kupao na Savi (reci Savi gtfo), igrao karte, bilijar i jamb!

Nadam se da ce olaksati malo, posto ovako vise ne moze!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja danas bio na beloj steni

jebote,u sta se pretvorilo to gotivno mestasce

na stranu sto je prepuno pancevackih i beogradskih batica,nego sto dolaze sa svojim pitovima,stafordima itd itd i ulaze u vodu sa njima lol

neke krampache sa pljugama ulaze u vodu i ono gledam ih i boli ih ta raspala picka,frljnu pikavce na pet metara od njih,hteo sam da ih gadjam jebenom loptom

voda naravno zdiba na naftu kako prodje neki brod,a ono,kontam da se sigurno tu negde izlivaju i beogradska govna,tako da ono,to mesto me vise sigurno nece videti,pocecu da se kupam u Tamisu,isti mi kurac :))))))))

e da,najgotivniji deo dana,krofna od 100 kinti sa eurokremom plazmom i topingom od jagode uffffffffff

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

WTF? Zasto si to radio? U stvari, ne zelim da znam.

P.S. Crvena je gora :P

DNe valja piti pivo na ovu vrucinu, osamuti coveka uh...

Ma , mnogo treniram, i imam upalu onih tetiva na preponama, i dosao s treninga, totalno umoran, istusirao se i namzao prepone, ali sam uspeo da namazem i sta ne treba....

hahaha, i prva misao je bila "Da li sad da stavim i crvenu da izjednacim?!"

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ja danas bio na beloj steni

jebote,u sta se pretvorilo to gotivno mestasce

na stranu sto je prepuno pancevackih i beogradskih batica,nego sto dolaze sa svojim pitovima,stafordima itd itd i ulaze u vodu sa njima lol

neke krampache sa pljugama ulaze u vodu i ono gledam ih i boli ih ta raspala picka,frljnu pikavce na pet metara od njih,hteo sam da ih gadjam jebenom loptom

voda naravno zdiba na naftu kako prodje neki brod,a ono,kontam da se sigurno tu negde izlivaju i beogradska govna,tako da ono,to mesto me vise sigurno nece videti,pocecu da se kupam u Tamisu,isti mi kurac :))))))))

e da,najgotivniji deo dana,krofna od 100 kinti sa eurokremom plazmom i topingom od jagode uffffffffff

'bem ti sunce , koliko je ta Bela Stela bila gotivna pre. Milina. Ali bas dugo nisam bio, nisam znao da se pretvorila u takav raspad. :\

Inace sam danas bio ceo dan u Pancevu, popio pivo u Saranu, pa bio na rucku kod babe, pa radio u Aviv Parku mini olimpijske igre.

Inace, ko zeli jeftine, a bas kul stvari, moze da nadje u tom Aviv Parku. Uzeo sam danas dva para bermuda i dve majice za 4000din. A i izbor je dosta dobar, moram priznati. Sve pohvale stvarno.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

+1 za Aviv park, kakvu sam dobru men-prs zabo pre tri nedelje tamo, a i pola plate na ostale stvari i klincima igračke (bili neki besni popusti, pa još popusti na popuste jer je bio neki performans preko vikenda).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

osisao se slucajno na celavo po prvi put u zivutu. Tj ne znam jel to spada u celavo ili samo "jako kratko". Uglavnom shishanje bez onih dodataka za masinicu, nisam obrijao glavu ali jedva da ima kose :D Moj licni utisak je bio "not bad". Taman za 10 dana kad se budem vracao kuci ce biti idealna duzina.A i dobro je imati u vidu da jednog dana kad ponestane kose mogu da furam celu :tf:

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

A šta fali ćeli, realno (ili polu-ćeli :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne fali nista ali dok imam kose tezicu da je koristim. A i za celu treba imati pravilno oblikovanu glavu. Znam par ljudi koji polaku ulaze u tridesete, te im ponestaje kose pa su primorani da se sisaju na celavo i ocajno im stoji. A polu cela (ako si mislio na procelavo) je meni totalni fail.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ne fali nista ali dok imam kose tezicu da je koristim. A i za celu treba imati pravilno oblikovanu glavu. Znam par ljudi koji polaku ulaze u tridesete, te im ponestaje kose pa su primorani da se sisaju na celavo i ocajno im stoji. A polu cela (ako si mislio na procelavo) je meni totalni fail.

Lol, like I have a choice :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...