Jump to content

STEAM


Recommended Posts

šje, ne verujem da niko neće XCOM olskul kvlt igre :P

 

Inače za neupućene, Hydrophobia nije loša igra, baš je onako sajfajičasta, malo misterije, uglavnom se igra vrti oko (tada) naprednije fizike za tečnosti u igrama pa je pričai  ostalo dosta provršno ali može da prođe. Slična priča je i za Velvet Assassin (minus voda).

pljk!

Link to comment
Share on other sites

e, ja sam fejlovao da nas onomad organizujem za to skupljanje ključeva "na gomilu" ali mislim da bi to bilo kul da uradimo.

 

jel postoji neki "automatskiji" način od toga da na primer jedan od nas (ili više) ima pristup nekom google docu gde ćemo da držimo imena igara i ključeve a na forumu da imamo samo listu igara ili tako nešto. I onda kad neko kaže da mu treba, uzme se iz tog doca i to je to.

 

dajte ideje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e, ja sam fejlovao da nas onomad organizujem za to skupljanje ključeva "na gomilu" ali mislim da bi to bilo kul da uradimo.

 

jel postoji neki "automatskiji" način od toga da na primer jedan od nas (ili više) ima pristup nekom google docu gde ćemo da držimo imena igara i ključeve a na forumu da imamo samo listu igara ili tako nešto. I onda kad neko kaže da mu treba, uzme se iz tog doca i to je to.

 

dajte ideje.

Mozda kao sto ste nekad radili sa majicama, napravi se neka tabela tipa: koji forumas sta daje i na kraju ko je dobio key, neka stoji javno lista na nekom topicu, ali da samo dve-tri osobe imaju pristup fajlu radi azuriranja, naravno ko hoce key udje u fajl vide koji forumas ima sta da pokloni javi mu se putem poruke i eto.

Kontam mozda je to najjednostavniji nacin? 

 

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...