Jump to content

Transferi 2012


GibanicA

Recommended Posts

cek bre,na koju foru ce remi za 8 milki da stigne,a mvila za 7...za lika se letos spominjala cifra od 15 milki kada je trebalo da stigne u englesku,a mvila u arsenal za 20 i kusur,nista mi nije jasno

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

za remija ne znam zasto, a za mvilu je tolika zato sto se majmunise, pravi probleme non stop.negde sam procitao da je nominovan bio za neku kantu, neko sranje sto se dobija u francuskoj ligi. ni ren ga nece vise, a ni arsenal ga nece zbog svega navedenog.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

@mvila i remi

nisam verovao da ce se ovo desiti jer su obojica vrhunski igraci i mogu da igraju bilo gde, medjutim, qpr je objavio da su transferi zavrseni, placem od muke ne mogu da verujem sta se desava

mvila bi bio kralj u arsenalu, venger bi napravio jos boljeg igraca od njega, ali ne, otisli su u najsmrdljiviji klub u engleskoj

ipak, remi je otisao jer je marselj u govnima i treba im kinta, mvila je otisao jer se u poslednje vreme bas mnogo zajebava a i sam je trazio da ga prodaju, ren je uslisio njegovu ponudu i nece cepidlaciti oko para jer je njihov vlasnik ionako pun kao gruja posle vikenda u herp derp poker klubu

@gvardiola

placem od srece, majke mi, najbolji trener je otisao u najbolje organizovan klub u evropi HVALA TI BOZE NA FUDBALU!!!11

http://www.youtube.c...eature=youtu.be

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem za gvardiolu, mada je u sustini i ocekivano, posto ja njega ne priznajem kao vrhunskog trenera, ovu barsu moze svako da vodi, kao i bajern u nemackoj sa ovom ekipom.. lepo je on odbio engleze gde se ne bi snasao, koju god ekipu preuzeo posto ima previse klubova koji konkurisu za titulu...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem za gvardiolu, mada je u sustini i ocekivano, posto ja njega ne priznajem kao vrhunskog trenera, ovu barsu moze svako da vodi, kao i bajern u nemackoj sa ovom ekipom.. lepo je on odbio engleze gde se ne bi snasao, koju god ekipu preuzeo posto ima previse klubova koji konkurisu za titulu...

^qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i ja cu sloziti ssa ekipom koja kaze da ce gvardiola fejlovati.

nego jel se secate diskusije za modrica? ipak je fejlovao, bar ovu polusezonu. fejluje ceo real, ali on je u tome konstantan :D imao je par dobrih pasova, ali po meni, kao sto sam i onda rekao to je previse para.

arsenal je ponudio 30 miliona za nekog, e taj lik nije hteo da kaze za koga i ovaj tvit je odmahh obrisao. najpouzdaniji lik u vezi arsenala, dosad nijednom nije pogresio. videcemo sad.

moja pretpostavka je da cekaju da se zavrsi taj trasfer, pa da zajedno objave i produzenje ugovora volkota.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

jebiga, Modrić je žrtveno jagnje ove situacije u kojoj se klub nalazi. Malo je igrao, plus se nije adaptirao kako treba i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i ja cu sloziti ssa ekipom koja kaze da ce gvardiola fejlovati.

nego jel se secate diskusije za modrica? ipak je fejlovao, bar ovu polusezonu. fejluje ceo real, ali on je u tome konstantan :D imao je par dobrih pasova, ali po meni, kao sto sam i onda rekao to je previse para.

arsenal je ponudio 30 miliona za nekog, e taj lik nije hteo da kaze za koga i ovaj tvit je odmahh obrisao. najpouzdaniji lik u vezi arsenala, dosad nijednom nije pogresio. videcemo sad.

moja pretpostavka je da cekaju da se zavrsi taj trasfer, pa da zajedno objave i produzenje ugovora volkota.

daj boze da je kavani u pitanju :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

bajern sa tim pravim stručnjacima i prejakom ekipom duva masan kurac već dve godine, i gubi od jadnog čelsija finale lš.

ja tipujem da će gvardiola da bude dobar tamo, živi bili pa videli

+1

jebiga, Modrić je žrtveno jagnje ove situacije u kojoj se klub nalazi. Malo je igrao, plus se nije adaptirao kako treba i to je to

ja sam pomalo zaljubljen u luku,ali on je napravio toliko los izbor odlaskom u real jer jednostavno u murinjovom sistemu on APSOLUTNO nema sta da trazi.Murinjo nikada nije imao dip plejmejkere,samo dva centralna vezna,od kojeg je jedan klasican defanzivan centralni tipa makelele/esijen/kambijaso/mota/stankovic/kedira/alonso,a drugi je sa ofanzivnim sklonostima tipa lampard/balak/snajder/ozil

Modric se apsolutno ne uklapa ni u jedan tip pomenutih igraca.Kad ode(ako ode) iz Reala,sabijace ponovo kao precar.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

]Arsenal i Pari Sen Žermen mogli bi da obave razmenu trenera na kraju sezone, a francuski klub zna i kako da privoli Arsena Vengera da napusti "tobdžije".

Prema pisanju "Mirora", "sveci" su spremni da ponude Vengeru 10 miliona funti po sezoni i ugovor na tri godine, a Karlo Anćeloti očigledno neće ostati trener PSž-a šta god da uradi.

Italijan bi mogao da krene u suprotnom smeru, dok je Venger u više navrata rekao kako još ne razmišlja o produženju ugovora koji ističe na leto 2014. godine.

Parižani su se okrenuli francuskom stručnjaku, pošto su im propali pokušaju da dovedu Pepa Gvardiolu i Žozea Murinja.

Slina?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...