Jump to content

Transferi 2012


GibanicA

Recommended Posts

mislim da je dzek malo overrated,iako sam mu pre dve godine predvidjao odlicnu karijeru...videcemo da li gresim...odlican posao evertona,prosle sezone nije ni igrao,a i kako ce pored felainija kralja :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne ide song nigde, bar se tako prica, a i on je sam rekao da je srecan u arsenalu. e sad to su govorili svi, pa su isukali masan kobas.

Nemam pojma, ja sam za to da ide svako ko hoce da ide, naravno osim persija on nek trune. Nezadovoljan igrac ne moze nista dobro da donese.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne mogu da verujem da ce prodati coveka u koga je ulozio toliko vremena i taman ga nastelovao da bude dojaja..

m vila nema taj pas i tu viziju, on samo bije i odma doda prvom do sebe..song ima 24 godine i ideju, najbolje godine su pred njim..osim ako neko ne da bas 30 miliona ne treba ga prodati..ako su Allen i Henderson kostali 20 onda bi fer bilo da on kosta 60 ali i pola toga je ok :)

Link to comment
Share on other sites

@gruja i gibanica

daj bre nemojte me zajebavati, ja znam da sam glup za fudbal, ali, jeste li vi ikada gledali kako igra m'vila? u pravu ste sto se tice oranja po terenu, ali ima dobar pas, nije kreativac kao skols ili fabregas ali za njegovu poziciju pas i kreativnost su mu veoma dobri

One of his main strenghts are the simplicity of his game and incredible passing vision. He always tries to pass as fast as he can, that way he does not complicate things and he does not slow the game when they want to attack, and he finds his target almost every time. The best example for that theory is game in France national team against Luxembourg on 25th march 2011. In that game, M’Vila completed 92,5% of his 134 attempted passes. The feat was the best by any France player in an international match since 2006.

In the season 2010-2011, M’Vila led the league in passes attempted (2341) and passes completed (1989) finishing the campaign with a passing percentage of 84%.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja bih se slozio sa komom(!!!!), iako je song super radio posao napred, ali on je pre svega DM i da je radio njegov pravi zadatak kako treba arsenal bi dobio 20% manje golova garantovano. Zbog njegovih cestih izleta stalno se stvara prevelik prazan prostor izmedju veznog reda i odbrane i bas zbog toga mislim da bi mvila bio bolje resenje od songa.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

koje govedo

Poy za gruju i alfu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

aaaaaa aa aa aaaa a a aaa a!!!

posle raznih cigana i rapalja, kagawa i rvp u jednoj sezoni

tumblr_m8t8m02uGx1qleurs.gif

salu na stranu, znam da je danasnji fudbal pretvoren u novac, interes i pohlepu, posle realove farse sa raulom, ibrahimovica u psgu, toresa u celziju, mislio sam da sam video sve moguce transfere, ali ovo je stvarno nesto neverovatno

rvp je uvek bio ok lik, nije pravio neka sranja, bio je uz arsenal kada je bilo najteze, za mene je bio jedan od boljih ljudi u fudbalu, ali ovo je ogromna prodaja

mozda je i venger kriv, ali ove godine su dovedeni podolski, kazorla, dolazi verovatno i m'vila.. imali bi neke sanse

anyway, ne verujem da ce rvp ponoviti proslu sezonu, izgleda ce arsen ponovo odraditi posao tipa hleb ili overmars koji su se raspali cim su otisli iz arsenala

kagawa - rvp - rooney

kao sto bi moj plavi internet prijatelj sini rekao - BRING IT

 

 

Link to comment
Share on other sites

tuca je za sahina, da li ga uzimamo mi ili vi :)

Luka M definitivno na putu za Real..ne znam bas dal im je bio preko potreban, ali svakako sjajan igrac i poboljsace ih dosta..i ucinice da ih mrzim za nijansu vise ako je to uopste moguce da se mrzi vise ta odvratna ekipa :)

Arsenal u trci za Mirallasom..od svih ljudi, Venger hoce Belgijanca koji nije Hazard :fp:

a inace sad sam se setio - sudbina ume da bude okrutna prema ciganima..i ibra je trazio trofej LS i jaci klub i otisao iz intera u barselonu..u trenutku kad se inter fino pojacao..

malo kasnije te godine je plakao upravo zbog njih, a inter je osvojio LS koji je on toliko zeleo..nadam se da ce i rvp da place isto tako..

Link to comment
Share on other sites

tuca je za sahina, da li ga uzimamo mi ili vi :)

Luka M definitivno na putu za Real..ne znam bas dal im je bio preko potreban, ali svakako sjajan igrac i poboljsace ih dosta..i ucinice da ih mrzim za nijansu vise ako je to uopste moguce da se mrzi vise ta odvratna ekipa :)

Arsenal u trci za Mirallasom..od svih ljudi, Venger hoce Belgijanca koji nije Hazard :fp:

a inace sad sam se setio - sudbina ume da bude okrutna prema ciganima..i ibra je trazio trofej LS i jaci klub i otisao iz intera u barselonu..u trenutku kad se inter fino pojacao..

malo kasnije te godine je plakao upravo zbog njih, a inter je osvojio LS koji je on toliko zeleo..nadam se da ce i rvp da place isto tako..

naravno da neće, jer nijedan drugi tim osim MU, Sitija i Chelsija ove sezone nema šanse u Engleskoj. Ko bude četvrti, nek se šutira u dupe, ali mislim da će to biti Arsenal

RvP je meni odavno postao odvratan, a svoje pravo lice je pokazao protiv Wigana krajem sezone kad su izgubili na Emiratima. Takođe, evropsko su Holanđani poduvali zbog njegovog prevelikog ega i Robbena koji je dobar igrač, ali luzer u duši

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...