Jump to content

Transferi 2012


GibanicA

Recommended Posts

Само ми доводимо тамо неке нижеразредне Бразилце. Руска лига и српска/југословенска лига пре 20 година небо и земља... Сад контра... Како је очигледно да је фудбал најбољи одраз економског стања државе.

Link to comment
Share on other sites

zenit je iz godine u godinu mocan..i cini okosnicu ruske reprezentacije sa Denisovim, Shirokovim, Zirjanovim, Fajzulinom itd..

Danny im je jedini strani hit napred, Rosina je bio promasaj tako da nema nekog dominatora osim Kerzakova - uz vec spominjanog Luku Djordjevica :)..tako da su morali da zategnu nekog i pokazu kolko su mocni..u rusiji su plate veoma jake a i liga je dojaja realno..kidaju se svi sa svima i ima bar 6 klubova koji imaju pare i hoce da dominiraju (cska, anzi, rubin, zenit, dinamo m, spartak..)

Ono sto je meni mnogo neshvatljivije je Meireles - Fenerbahce..realno je mogao biti backup fin igrac..a i otisao je u fener lol da igra sa Kressijem..

Link to comment
Share on other sites

@Meireles

sini ce nam objasniti, ali ja kapiram da je on trazio minutazu koju nije mogao da dobije

lampi, mikel, ramires, oskar(?), svi oni idu pre njega, jos kad se opravi marko marin (koji ne igra njegovu poziciju) bice guzva zbog izmena

svakako mislim da ga celzi nije hteo dati, nego da je sam otisao... a mozda i gresim, mozda su hteli da se oslobode njegove plate

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

au bas im je on pravio problem sa platom pored Azara, Toresa i slicnih..od takvih veznih u klubu su jos samo Lampar, Mikel, Romeu i eventualno Ramires posto je on neka vrsta univerzalnog vojnika..obzirom da su 4 takmicenja u opticaju mislim da je to greska..kao i sto Tores nema izmenu..istu gresku je napravio i inter - sve je kupio sem zamene za spica (Milita) pa sad igra onaj hrvat Livaja iz hajduka kad se ovaj umori..

ne znam ko ce to biti u celziju, mozda mozes zaigra spica kad prigusti?

Link to comment
Share on other sites

opusteno, torres je obecao 33 gola ove sezone

sto se meirelesa tice, covek se bas nije naigrao. a i kad je igrao, davane su mu defanzivnije uloge.

nece nedostajati celziju, jedino ako ih ne zadesi kuga.

romeu i mikel kao dmf, ramirez - lamprad - oscar kao centralni, i mata hazard marin kao ofanzivni. sve je to ok :)

podmladjuje se ekipa zbog novih transfer pravila.

sto se napada tice torres je napokon dobio slobodu, samo neka nastavi ovako u premijer ligi. staridz jedva ceka da dobije sansu kao centarfor :)

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

hulk je broj jedan zadnjih godina. ali izgleda da je zenit debelo potplatio sve ljude vezane za njega, nemoguce mi je i dalje da je presao tamo.

a lukaku je odlican igrac. jako je malo minuta dobio u albionu, a vec ih je lepo iskoristio. samo da se long povredi, sve ce to biti dobro :)

naravno uvek ga celzi moze pozvati nazad u januaru.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...