Jump to content

Transferi 2012


GibanicA

Recommended Posts

box to box midfielder, nemaš pojma :tf:

The term "box-to-box" is often used to refer to the most dynamic all-round/complete midfielders, who provide both defensive and attacking prowess.[4] The most versatile of players, they typically possess exceptional stamina and are usually skilled at tackling, passing, shooting and also good at keeping possession.

[edit]

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Vidi se ko igra menadzer :)

Musa je ubica, a on je cak pre bio napadac.

Inace ako se dobro secam on je i nama pravio problema kada smo igrali pre par godina, jos se tada videlo da je veliki talenat. A secam se tada se jos pricalo kako Belgijanci prave novu generaciju koja ce za par godina biti jedna od najboljih u Evropi. Tako da nije uopste slucajno to sto sada imaju ovakve igracine.

Link to comment
Share on other sites

Za Belgijance se prica jos od kvalifikacija za euro 2008 da ce biti neka svetska mega sila ali valjda vam je jasno da od toga nema nista :).Hrvati ce da ih preoru u kvalifikacijama za svetsko.

@alfy odgledao,covek zna da se gradi,ima do jaja fizicke predispozicije ok pregled igre i 1 lep sut je uputio,mozes misliti.Na konto onoga za rad i sl,Kuyt je najveci radnik na svetu i donosice ti vodu ako mu kazes,to ne znaci da je brutalan igrac :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Za Belgijance se prica jos od kvalifikacija za euro 2008 da ce biti neka svetska mega sila ali valjda vam je jasno da od toga nema nista :).Hrvati ce da ih preoru u kvalifikacijama za svetsko.

valjda nam nije jasno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

mene je Dembele oduševio sad u subotu, a odigrao je i poprilično dobru prošlu sezonu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Za Belgijance se prica jos od kvalifikacija za euro 2008 da ce biti neka svetska mega sila ali valjda vam je jasno da od toga nema nista :).Hrvati ce da ih preoru u kvalifikacijama za svetsko.

@alfy odgledao,covek zna da se gradi,ima do jaja fizicke predispozicije ok pregled igre i 1 lep sut je uputio,mozes misliti.Na konto onoga za rad i sl,Kuyt je najveci radnik na svetu i donosice ti vodu ako mu kazes,to ne znaci da je brutalan igrac :)

acully does

Link to comment
Share on other sites

dembele je imao toliku srecu u karijeri da je jedan trener primetio njegov neverovatan talenat i viziju koju gaji prema igri,posto je mogao da bude samo neki average joe centarfor...cudi me doduse da tako odjednom ode iz fulama iako je tek dosao,ono,bas pretty neocekivan transfer barem sto se mene tice...meni se jako svidja kako igra i mislim da ce da sabije u totenhemu,samo mi nije jasno gde misli da ga stavi posto vec tu ima gilfija i vdva?Ili ce da proda vdva nekim katranima dok jos nije za mleveno meso?

sve u svemu,odlican potez totenhema, m2c

a nije mi jasno,kad su vec pustili dembelea,sta koji kurac ne pustaju dempsija kojeg su lagano sa 30 godina mogli da uvale za 18 milki liverpulu :tf:

ili kontam da ce furati nesto ovako

sandro-dembele

lenon gilfi (vdv) bejl

adebajor(defo)

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dembeleu je sledece sezone isticao ugovor, u fulamu je bio od 2010! Tako da je bilo za ocekivati da neko uskoci..dobar je na toj centralno veznoj poziciji ali ce se realno najvise pokazati na nekom poluspic/krilo mestu..mene podseca na neku malo slabiju verziju danijela ljuboje :)))

qpr je doveo jebenih 200 igraca i opet ce da lizu patos..

ocekujem danas jos neku bombu, ponajvise sta ce biti s hulkom a i sa jadnim dempsijem koji je van tima vec mesec dana i place za liverpulom..

Link to comment
Share on other sites

dembele je imao toliku srecu u karijeri da je jedan trener primetio njegov neverovatan talenat i viziju koju gaji prema igri,posto je mogao da bude samo neki average joe centarfor...cudi me doduse da tako odjednom ode iz fulama iako je tek dosao,ono,bas pretty neocekivan transfer barem sto se mene tice...meni se jako svidja kako igra i mislim da ce da sabije u totenhemu,samo mi nije jasno gde misli da ga stavi posto vec tu ima gilfija i vdva?Ili ce da proda vdva nekim katranima dok jos nije za mleveno meso?

sve u svemu,odlican potez totenhema, m2c

a nije mi jasno,kad su vec pustili dembelea,sta koji kurac ne pustaju dempsija kojeg su lagano sa 30 godina mogli da uvale za 18 milki liverpulu :tf:

ili kontam da ce furati nesto ovako

sandro-dembele

lenon gilfi (vdv) bejl

adebajor(defo)

a parker? :)

nisu zavrsili, mora dovesti jos jednog napadaca i williana, ne moze se uzdati samo u adebajora i defoa

Bring It

Link to comment
Share on other sites

e da,parkera sam zaboravio...uf,sandro i parker.

realno ako dovedemo dempsija, osvajamo

između 5 i 7 mesta xD

realno osvajate

http://richardp1975.wordpress.com/2012/08/24/full-kit-wankers/

[roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ljudi ko stigne nek baci pogled - poceo sam sa ortakom malo da piskaram, cisto da ubijemo veliki broj supljeg vremena na poslu..umesto surfovanja i smaranja bolje da pisem o necemu sto volim :)..ako vam se svidi super, ako ne, sugestije i kritike su dobrodosle jer smo potpuno novi u ovome (pogotovu u dizajnu i sredjivanju bilo kakvog web sadrzaja..nemam nikakve ciljeve zarade ili komercijale, samo da se opusteno prica o fudbalu :)

http://premijerligasi.blogspot.com/

p.s. pokusacu da sakrijem svoj animozitet prema MU ali nije lako :)..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...