Jump to content

F1


vukashinp

Recommended Posts

ja sam gledao sve ove sto su se vozile od 14h i zali boze gledanja

prvo sto je epski dosadno,nema preticanja,sve se svodi na to ko ce bolju taktiku sa odlaskom u boks da napravi i to je to...

a drugo,voleo bih da umru eklston i kompanija,mislim,nisam ja neki fan formule 1,ali ono stvarno svakog dana sve vise postaje najbrzi cirkus

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, nema tog nekog duha, kao sto je bilo u vreme dok su vozili oba Sumahera, Raikonen, i ekipa! :) Svidja mi se Vetel kako vozi, i to je to. Zamrlo je to sve pomalo. Iritiralo me je takodje sto su Sumahera sada skinuli sa prve pozicije, debili. Inace, i dalje sam jako veliki fan F1, i volim da je gledam! :)

Link to comment
Share on other sites

Prestao sam da pratim kad su i prestali da prenose (jeste da ima sada na sk prime, al vecina i nema taj kanal).Proshla sezona je bila jedna od najdosadnijih, jer je Vettel mnogo bodovno odmakao i uchinio sezonu nezanimljivom..

Ova deluje da ce biti nekako bolja, ali me jako mrzi da jurim neke strimove i da se muchim sa njima :c

Link to comment
Share on other sites

Не знам дал причамо о истом такмичењу, али ова сезона је далеко од досадне. Сваку трку други победник.

Мислио сам да ће Шумахер бити изненађење ове сезоне, али човек нема среће.

А од следеће сезоне се враћају на турбо моторе па ће опет бити разлике у формулама, и опет ће се водити трка између оних који имају највише пара као некада пре.

Edited by strokan
Link to comment
Share on other sites

Не знам дал причамо о истом такмичењу, али ова сезона је далеко од досадне. Сваку трку други победник.

Мислио сам да ће Шумахер бити изненађење ове сезоне, али човек нема среће.

А од следеће сезоне се враћају на турбо моторе па ће опет бити разлике у формулама, и опет ће се водити трка између оних који имају највише пара као некада пре.

pa meni je jedino to zanimljivo sto su osvojili bednici poput rozberga ili maldonada,ali to je zato sto svima sakuju bolidi big time,ne zato sto je Maldonado odvozao trku svog zivota:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bash jako voleo de gledam F1 ranije. Nedeljom uz supu i nedeljni rucak. I kad se setim imena: Dejmon Hil, Kultard, Braca Shumaher, Hakinen, Barikelo, Zak Vilnev. Koji mega carevi jebote. Od ovih danas sto voze pitanje dali bi znao trojicu da nabrojim.

Inace ovo cu pamtiti do kraja zivota. Bio sam Shumaherov fan ali ovde je Mika objasnio. I jel moguce da je vec 12 god proslo od toga :S

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Mare, i mene je to jako iznerviralo, udario je na treningu, ne znam koga bese, i to je taj razlog sto su ga stavili na sesto mesto!

Inace, iako ga nikada nisam gledao, vecito gledam njegove trke na yt, i omiljeni mi je njegov film! SENNA! Covek car, realno. Prost me jako nervira, ni sam ne znam zbog cega. Jako su dobri bili oba vozaca, i obozavam da gledam njihovo nekada davno nadmetanje!

Link to comment
Share on other sites

vajnujete za vremenima koja su prošla i koja se neće vratiti, a ove godine, zahvaljujući DRS-u i KERS-u, ima više preticanja nego u prethodnih deset.

meni je jako zanimljivo ali kapiram da uz casual gledanje ne ide, stvarno sve deluje dosadno. treba slušati strane komentatore pošto zapravo znaju šta pričaju, ima da se skine sky sports prenos koji komentariše martin brandl, i dvajes puta je zanimljivije kad ima neko da objasni šta se tačno dešava sa taktikama, situacijom na stazi itd itd

još je i HD, ihaj

Link to comment
Share on other sites

U mom slucaju nije do preticanja nego jednostavno do nekog shmeka. Mnogo sam gotivio Shumija i mislim da je zadnja sezona koju sam pratio bila kada se kidao sa Alonsom ali je ipak Alonso osvojio. Posle su poceli da smaraju sa menjanjem pravila i od tad ne pamtim dali sam jednu trku odgledao. Sad vise ni ne znam ko prenosi. Takodje ni ne znam ko sad komentarishe kod nas ali dok je islo na RTS-u gotivio sam njihov komentatorski kombo. Uglavnom su to bili onaj baja sto je i odbojku komentarisao i jos jedan skill komentator sto je bas voleo, pratio i znao dosta o F1. Ovom prvom znam i facu i glas, drugom pamtim samo glas. Al da me jebes nebi znao kako se zovu :S

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...