Jump to content

Heroji fudbalske 2011/2012e..


GibanicA

Recommended Posts

Lige Petice su se privele kraju i zaista smo videli neverovatne stvari..zakljucno sa jucerasnjim Sitijevim popodnevom..mislim da treba pomenuti heroje iz svake lige koji su obelezili ovu godinu, ja cu pomenuti nekoliko koje mislim da zasluzuju pohvalu..timova/igraca/trenera..svejedno..

ENGLESKA - Roberto Mancini i Njukasl

Covek je izdrzao sav pritisak od cinjenica da se ulagalo desetine miliona evra, pljuvanja engleza kako on nije nikakav trener, cimanje sa Tevezom, uklapanje gomile igraca u smislenu, jaku celinu, Balotelijevo izdrkavanje i zajebanciju, nemanje Turea za vreme Kupa Crnaca i jos ko zna koliko stvari..i na kraju drzi pehar. svi sumnjcavci (medju kojima sam bio i ja) moraju da mu cestitaju..

Za Njukasl je sve jasno - posle odlaska Nolana Bartona i Enrikea svi su prognozirali borbu za opstanak..na kraju 5o mesto koje im zaista po igri i golovima i cimanju koje su ulozili potpuno pripada..

ŠPANIJA - Lionel Mesi i Murinjo/Pelegrini

Ne mogu da ne pomenem coveka koji da 50 (PEDESET) golova u jednoj ligi..makar igrao sa Puskasom, Platinijem i Maradonom..50 je rispekt..Murinjo je dobio na pomalo odvratan nacin i uz mala sranja ponekad ali je ipak uspeo da nadjaca najjaci tim sveta, na koji god nacin..pobedi u zube ne gledamo..Pelegrini je proslo leto dobio bedan klub, mnogo para i naredjenje da nesto uradi..sto uopste nije lako..kupio je mudro, nije uzimao zvezde..sklopio solidnu ekipu, uspeo da ih uigra i osvoji 4o mesto..verovatno se mnogi sa ovim nece sloziti, ali svi bogato preuzeti klubovi (Celzi, Siti, psz i sada i roma) su ili fejlovali prvu sezonu ili su imali jaku strukturu i osnovne igrace..Malaga to svakako nije imala..zato - kapa dole za Pelegrinija..

ITALIJA - Antonio di Natale, Udineze i Antonio Konte

Za mene najvece odusevljenje bez ikakve konkurencije Udine i kapiten..covek je na pocetku sezone ostavljen sam na vetru. Gazda je prodao 3 stuba ekipe - Inlera, Zapatu i Aleksisa Sanceza. Kao kad bi iz barse izvukli pujola cavija i mesija..pa bi se oni opet snasli jer im je ostatak ekipe ludilo..A di nataleu je rekao - ostani sa bastom i torzeom i snadji se..i covek je opet uspeo ko zna koju sezonu zaredom da da preko 20 golova i da bude treci sa Udinezeom u konkurenciji ekipa koje imaju mnogo vise dobrih igraca i mnogo vise para (lacio, napioli, inter, roma)..Antonio Konte - debitantska sezona na klupi - nijedan poraz. sta dodati? jeste da nije igrao ls ili le, jeste da su ulozili 90 miliona ove godine ali opet, 38 meceva bez poraza!!!

NEMAČKA - Ceo Dortmund od predsednika pa do poslednjeg igraca..

nemam sta da kazem, rezultati su sve rekli..ipak su milioneri zasluzili da uzmu sva mesta za pohvale..i zbog rezultata i zbog stila igre..a pritom im je Gece povredjen pola sezone..

FRANCUSKA

Takodje jasno - sta god da se desi sled nedelje. Monpelje i Younes Belhanda!

zao mi je sto sam neke i ispustio - ponajvise Bijelsu, a onda i Pirla, Di Matea, Falkaa i Simeonea, C.Ronalda, Jelavica, Huntelara, Roberta Martineza..svi su oni heroji ali neki redosled sam ipak morao postaviti:)

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

A Van Persie? :)

Takodje, ja bih dodao i Zaragozu u Spaniji, koja je uspela da izbori opstanak, posle veoma krs polusezone, u drugoj pobedivši Valensiju, Atletiko M, Getafe juče, Bilbao... Sve žive su naredjali, i na kraju uspeli da ostanu u ligi.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

A Van Persie? :)

Takodje, ja bih dodao i Zaragozu u Spaniji, koja je uspela da izbori opstanak, posle veoma krs polusezone, u drugoj pobedivši Valensiju, Atletiko M, Getafe juče, Bilbao... Sve žive su naredjali, i na kraju uspeli da ostanu u ligi.

adaads.jpg

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

odlicna lista gibo !

ja bih dodao svonsi, sa najgorim prognozama na pocetku sezone, komotno na sredini tabele.

plus par igraca je pokazalo da komotno mogu u vece timove, sigurdson, dajer, brajton, sinkler.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

+ QPR, Swansea, Norwich koji su ostali u ligi, Newcastle ceo, Dortmund ceo (posebno bih istakao Perišića i Gundogana koji su se ekstra uklopili), RvP, Koscielny i Song iz Arsenala + dobra sezona Rosickog i završetak Benayouna, Jelavić, Falcao, Bielsa, Pirlo, Simeone, Robert Martinez, Juve (mada ih ne volim i mislim da je ceo kalčo bio truo ove godine), Di Mateo, Spaleti, Bane Ivanović

- Liverpool, Magat (veoma loša sezona po meni), Inter, UTD-ova pojačanja, Fabregas, AVB (mada mu nisu ni dali da odradi posao), Viljareal, Odemwingie (mislio sam da će pokidati ovu), Bale (nije se video), Lazar Marković i Darko Lazović čime se pokazuje da nam je fudbalska budućnost kurac

Gibo, bravo na topiku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^ fala..

vidis dobra ideja i sa razocaranjima nisam o tome razmisljao!

definitivno jedno od najvecih ceo PSZ..fabregas, zatim kerol i tores jer sam mislio da ce konacno pokazati nesto..ovi trzaji znanja pred kraj nisu dovoljni..

dijego forlan, bas puno..a pato je nekako konstanta razocaranja..samo se povredjuje i ne zna nista..

uf umalo da zaboravim - medalju za bedu mora dobiti aleks meklis! Dobro nije i ispao..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Ma koji RVP, gnjidetina ljigava.

srsly dude

i mean srsly

covek je odveo sam arsenal do treceg mesta,dao je petsto miliona hiljada golova,od toga sto miliona predivnih majstorija,ali ne,on je gnjidetina ljigava zato sto je onomad naduvao koldvela

to brate,to!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

srsly dude

i mean srsly

covek je odveo sam arsenal do treceg mesta,dao je petsto miliona hiljada golova,od toga sto miliona predivnih majstorija,ali ne,on je gnjidetina ljigava zato sto je onomad naduvao koldvela

to brate,to!

what he said

Razočarenja def Liverpul, Man UTD (mislim na evropu), Kerol i Tores, Villareal(igrali su LS pre koju god ffs), celokupan srpski fudbal, Avram Grant (više Djura nego on, al ajd), Ljajic (kad će više da pokaže taj tvoj talenat)...

I jos jedan od "heroja", iako je cigan - Tevez. Digo mu se paja, otišao da bleji, izjavljivali su da neće da igra više u Citiju nikad, blabla, i na kraju se vratio, odigrao prilično dobro u nastavku sezone, i stigao da prigrli pehar.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

what he said

Razočarenja def Liverpul, Man UTD (mislim na evropu), Kerol i Tores, Villareal(igrali su LS pre koju god ffs), celokupan srpski fudbal, Avram Grant (više Djura nego on, al ajd), Ljajic (kad će više da pokaže taj tvoj talenat)...

I jos jedan od "heroja", iako je cigan - Tevez. Digo mu se paja, otišao da bleji, izjavljivali su da neće da igra više u Citiju nikad, blabla, i na kraju se vratio, odigrao prilično dobro u nastavku sezone, i stigao da prigrli pehar.

pa Villareal je i ove sezone igrao CL, bio u grupi sa Bajernom, Sitijem i Napolijem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Za murinja se ne slazem sa onim "dobio na odvratan nacin", care to elaborate? Zato shto nije ishao na konferencije za novinare posle onih pederski sudjenih utakmica ? protiv cigana ni ne moze drugacije..barselonu je barem dobio fair and square, i to na kamp nou za kraj. inace jedini klub koji je igrao sa barselonom ove godine je real, celziju svaka cast ali ipak su oni igrali klasican bunker...

100 jebenih bodova, u ligi u kojoj je viljareal ispao, 50 vishe od npr bilba', ili atletiko madrida..

Inace shto se mene tice apsolutni pobednik je BORUSIJA DORTMUND :)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

ja to napisao na prošloj, poy

Inače, veoma sam zadovoljan ovom sezonom, jer su svi prvaci zemalja realni, tj onakvi kao da sam ih ja birao

Barca i Man UTD ispušili, jedino glupi grobari kvare prosek

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

peki brate

juve

alo

ALO

u Italiji su mi svi isti, mada mi ovaj Juve i nije toliko ogavan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...