Jump to content

X jebeni BOX


dullence_ks

Recommended Posts

Pozdrav drugari, zanima me, da li je iko imao iskustva sam gore napomenutom konzolom, dakle, keva hoce da pazari mladjem burazeru xbox 360, mene licno zanima koliko je on 'isplativ', kako funkcionise 'piraterija' i tako to.. Citao sam po it svetu i u komentarima naisao na gomilu dece, koja mi bas i nisu delovala pouzdano, pa rek'o ovde da upitam.. ( znam da je sony sony, ali nema se para )

( u slucaju da sam omasio topic, transfer ) pozvoz

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ortak je skoro kupio, dal mi rece da ga je platio 8000, vidi po oglasima, inace nasao je nekog lika, tj istog tog od kojeg je kupio, i reze mu igrice sve zivo, za 150-200 din po cd... Inace kao konzola fina je stvarno, peglamo pes standardno i oprobao sam se u crysisu ali da bi ti bilo potpuno zadovoljstvo treba ti dobar tv ( grafika je losa na onim obicnim tv ovima). Mogu da ga pitam za kontakt od toga lika od kog je kupio kontam da ih valja ili tako nesto...

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

Ko zna koja je to verzija kad je 8000 i sta ide uz nju :)

U sustini cena ti je slicna sonija i xboxa s' tim sto je mislim teze igrati pirate na soniju,isplativ je ako planira da ga igra ja sam kupio i nisam se pokajao iako ga ne igram previse i verovatno cu ga prodati,uglavnom kad dodju ortaci ili fifu preko neta,piraterija je car na boksu :D zavisi da li uzimas nov ili polovan i koliko si spreman da izdvojis razlikuje se uglavnom u pratecoj opremi( da li ima kinetik/koliko dzojstika itd)

Link to comment
Share on other sites

gde je Coka?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...