Jump to content

Company of heroes 2


G!!!

Recommended Posts

Odigrao sam jednu partiju za sada, to je i dalje nas stari dobri coh ali se vide promene, prvo true sight koji funkcionise tako sto otkriva samo onaj deo ekrana u koji gledaju jedinice, zasede se mnogo lakse izvode sada.

 

Zatim mecave, posto sam igrao winter mapu u odredjenim trenucima (mozda i postoji pravilni vremenski razmak, nisam uporedjivao) iskoci upozorenje koje najavljuje sneznu mecavu za toliko i toliko sekundi, kada krene mecava infantry jedinice imaju kao novi health bar koji se smanjuje sto je duze jedinica izlozena hladnoci. Postoji camp fire na razlicitim delovima mape i kada se jedinice priblize istima taj bar krene da se popunjava i ako sam dobro razumeo i kada se udje u kucu isto tako se regenerise taj bar.

 

Iz nekog razloga mi nije radio nijedan hotkey, samo skrolovanje mape strelicama, nijedan drugi key, pa sam morao da klikcem na portrete jedinica koji se nalaze u gornjem desnom uglu i sami portreti su super odradjeni, svaka jedinica se jako lako raspoznaje i selektuje.

 

Ko se bojao da ce igra izgubiti na dinamicnosti i brzini, nema cega da se brine :)

 

... i tako, odoh da se igram :)

Link to comment
Share on other sites

eto a ja ni da stignem da probam, upalio sa easy kompom na laptopu da vidim radi li i to je to :)

 

camp fire ima pored svakog pointa  koliko ja primetih

 

meni deluje kao da ces upravljati sa manjim brojem jedinica nego u prvom delu, ali to je samo osecaj jos iz alfe

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mortari SABIJAJU i poprilično kvare igru za sada. Blizzard mi je naporan koncept, ali ima još vremena da se to fine-tuneuje, ali zapravo me jedino jebe što je sam gejmplej jako mnogo ubrzan. Brže teku VP-evi, Brže leveluju i ginu likovi i imam osećaj da je mnogo haotičnije sve u odnosu na keca. Meni to savršeno odgovara za tipa Warhammer koji jeste u tom fazonu i po fluff-u, ali CoH je jedna od najboljih igara baš zato što brzina kliktanja nije toliko bitna za pobedu koliko je taktika i pozicioniranje, da ne pominjem da ti sporiji VP drain omogućava da eksperimentišeš i više puta "poukuješ" istu liniju odbrane dok ne odlučiš da je vreme za novu taktiku. 

Nemam pojma. Sa druge strane su nove jedinice jako zanimljive.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam tri partije, dve 2v2 koje sam izgubio i jednu 1v1 pobeda. Tako da ne mogu da dam neki objektivan sud o igri, moram na posao sada, sutra cu da pogledam malo detaljnije.

Mortari su jebeno imba, blizzard koncept jos nisam sasvim izvalio ali kada krene blizzard, postekam se po kucama ako su u blizini.

Igra je kao ste rece cova iznad mene ubrzana brutalno, mada moguce zato sto sam pre coha igrao wargame european escalation , gde je 95% taktika a 5% brzina.



E da, beta je neoptimizovana prilicno
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Jutros je poceo da mi se skida masivni update za betu. Izgleda da su pustili novi talas.

Au da.... opasan revamp, narocito interfejsa.

 

Medjutim, prokleta Ruska pesadija je i dalje previse cost-effective. Napisao sam im u ranoj beta-i na forumu da vrate KCH i naravno niko nije poslusao.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...