Jump to content

Company of heroes 2


G!!!

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mladicu ne budi naivan! Expanzije expanzije!

Naravno, ali nadao sam se da ce da budu korektni i da nam za 60 evra daju sve. Apparently not, ali posluzicu se primerom Juzno Koreanaca i ostacu na ToV-u, kao sto su oni ostali na Brood War-u. Barem dok ne budem mogao da uzmem sve ekspanzije za neke bedne pare.

Link to comment
Share on other sites

Kao i svoj prethodnik. 5 - 10 godina ispred vremena. Nista manje nisam ni ocekivao.

Kad pogledam ovaj trailer, pa se osvrnem na DoW (2004), pa na CoH (2006) i DoW 2 (2009), a onda pogledam SC2 HotS 2.0.1. patch notes (2012)...

Physics effects on the battlefield have been greatly enhanced.

Death animations have been updated for many units.

Ragdoll physics now cause units to get blasted away from explosions more naturally.

After being killed, units can now fall off cliff edges, into caverns, etc.

... nekako mi bude smesno. [8)]

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Relic nikada do sada nije napravio promasaj. Valjda je nova ekipa naucila od stare ekipe... [:)]

a coh ekspanzije?

ja bi pre da su napravili warhammer 40k strategiju kakva valja ,a ne onaj dow 2 crap [:(]

dow2 je meni najzabavnija igra od kako sam prvi put spoznao coh. totalno sabijanje, ultimativni carnage

ja instlairao i probao sinoc, nije lose, mada se vidi da je neka alfa u pitanju... ima nekih finih promena, a opet ima i nekih detalja koji smrduckaju

ne znam dal da pisem ista vise zbog NDA :P

jao reci nam necemo shiriti dalje :D

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

a coh ekspanzije?

Ne svidjaju ti se British Army i Panzer Elite? Meni su bas uneli varijetet u tu i tamo siromasni sadrzaj vanile. Sa unikanim mehanikama Britanaca, a narocito sa Royal Artillery ogrankom sam bio odusevljen i samo sam njih igrao jedno vreme sve dok nije izasao CoHO, pa sam tamo bio primoran da naucim jednu od dve frakcije iz vanile - Wehrmacht. Panzer Elite mi istina malo smeta jer im nedostaje brute force. Scorched Earth bih najvise menjao. Opposing Fronts je ako nista drugo u tehnoloskom smislu doveo Essence Engine na zreli nivo.

A Tales of Valor... kako to racunati u novu igru? I dan danas sam na Opposing Fronts-u jer mi ToV ni ne treba. Dobro je da je Relic dozvolio tako nesto.

MSc
Link to comment
Share on other sites

nema vise barb.wire vec neki fazon zice koji usporava pesadiju (pogledao sam na steam forumu sve je prstalo o detaljima igre, ako u medjuvremenu nije pobrisano)

pesak je u obliku nekakvog zida, i ne moze onako fino da se ozida lol

na pointima biras sam da li ce biti fuel ili ammo gradnjom odgovarajuce zgrade za to na samom pointu

jedinice dobijaju exp ne po ubistvu nego po kolicini nanete stete

techtree je pojednostavljen do bola i linearan je (imas 3 vrste sa pojednom granom koja se autmatsku otkljucava)....

deluje zumirano previse, mape deluju dow-asto a ne cohasto

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne svidjaju ti se British Army i Panzer Elite? Meni su bas uneli varijetet u tu i tamo siromasni sadrzaj vanile. Sa unikanim mehanikama Britanaca, a narocito sa Royal Artillery ogrankom sam bio odusevljen i samo sam njih igrao jedno vreme sve dok nije izasao CoHO, pa sam tamo bio primoran da naucim jednu od dve frakcije iz vanile - Wehrmacht. Panzer Elite mi istina malo smeta jer im nedostaje brute force. Scorched Earth bih najvise menjao. Opposing Fronts je ako nista drugo u tehnoloskom smislu doveo Essence Engine na zreli nivo.

A Tales of Valor... kako to racunati u novu igru? I dan danas sam na Opposing Fronts-u jer mi ToV ni ne treba. Dobro je da je Relic dozvolio tako nesto.

meni se jako svidja ideja iza njih ali su preloshe implementirani i generalno broken. meni stvarno, ali stvarno ne smetaju, dok vecina ljudi kuka za njih. ima par stvari koje su chak i meni cheese i previshe op (thread breaker, triple lt blob itd) i generalna mehanika koja, za razliku od vanille, favorizuje blobovanje (lt/capt, group zeal itd) nekako ne pashe u coh. da ne pominjem da su kapmanje dno dna, dok je kampanja u vanili ono zbog chega sam zapravo (ja koji tada nisam voleo ww2) zavoleo igru

nema vise barb.wire vec neki fazon zice koji usporava pesadiju (pogledao sam na steam forumu sve je prstalo o detaljima igre, ako u medjuvremenu nije pobrisano)

pesak je u obliku nekakvog zida, i ne moze onako fino da se ozida lol

na pointima biras sam da li ce biti fuel ili ammo gradnjom odgovarajuce zgrade za to na samom pointu

jedinice dobijaju exp ne po ubistvu nego po kolicini nanete stete

techtree je pojednostavljen do bola i linearan je (imas 3 vrste sa pojednom granom koja se autmatsku otkljucava)....

deluje zumirano previse, mape deluju dow-asto a ne cohasto

najvishe me plashe dowaste mape. super su to mape za dow, ali u cohu su potrebni open fieldovi i to. u sluchaju da prave igru koja je brzha (shto je generalna tendencija ovih dana u igrama, iako je coh neuporedivno komotniji za strategiranje i preokrete bash zbog dugog trajana - kada se poredi sa dow-om) onda ovo za wire i sandbagove ima smisla. takav tech tree me ne raduje, a taj sistem resursa me pogotovo ne raduje

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam odigrao jos jednu partiju ali sa nemcima, nemci imaju barb.wire :)

ima samo jedna mapa, i nije otvorena

mozda igra maaalko deluje brze od coh1, ali to ja ovako na prvu loptu osecaj vezan za alfa verziju (ili je do velicine mape za 2na2)

ui je katastrofa nepregledan/saren

omoguceno je igranje nemci vs nemci i ruje vs ruje, sto je prejadno

imao bih vise detalja, ali sve manje vremena za igranje :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, meni totalno kvari filing, i mnogo pojacava utisak da je ovo samo jos jedan rts

inace bice izgleda moguca kupovina XP boosta na thq storeu, ali cela ta prica nije jos definisana, developeri se kunu da nece biti pay2win opcija ukljucena u sve to

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sada kada Relic pod SEGA-om, ima li neko predstavu kako ce se to odraziti na CoH, DoW, pa cak i na Homeworld?

Moze samoo pozitivno da se odrazi, od svih koji su mogli da kupe Relic, SEGA je najbolja opcija, Creative Assembliju su dali puno slobode u Total War naslovima, sada imaju i Warhammer fantasy i War 40k licencu. SEGA dosta ulaze u zadnje vreme u PC naslove tako da cemo dobiti sigurno dosta PC ekskluziva. Homeworld licenca nije prodata, bice za koju nedelju nova aukcija gde ce preostale stvari biti prodate, tako da se ne zna jos gde ce otici.

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...