Jump to content

Fastfood poput Petice, da se sedne i jede?


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne, pošto je Zlatiborac pedesetak metara niže kad ideš ka Danilovoj. Ovo je bukvalno nekoliko koraka od ćoška, zid na zid sa tom trovačnicom na samom uglu.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Aj da malo modifikujel lakijevo pitanje - gde ima na fazon menze ono tanjir tacna escajg i pichi redom i vadi sta ti se svidja od 20tak jela i na kraju ti sracunaju nekako sve.....

Znam samo jedno takvo mesto a da klopa valja - Novi Merkator onaj njihov restoran veliki..... Naravno, bas i nije jeftino, kao i svuda uostalom po BGu.....

imao je Cezar u GTC-u prekoputa Arene to, ali mislim da više ne furaju.

Meni ni novi Merkator nije ništa spec, često je meso premasno, a prilozi ustajali (pire, pekarski krompir i sl)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

laki,ako ti je shw rekao da hasas u tom mestu u vladetinoj,onda hasaj,njegov stomacic vari samo mafijozo iz pomodora! :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

imash cevape i pljeske u despota stefana preko puta orla, tamo kod prve ekonosmke. baš taj fazon, kao u kafanici ali mnogo brže i više kežual.

Vidiš, ovo mesto nemam pojma koje je, čak ni po sećanju, baš ću da bacim pogled.

Me Gustas u Dušanovoj, baš to što tražiš

Ovo deluje zanimljivo, ima ovde i fotografije - http://www.portal-srbija.com/ugostiteljstvo/picerije/picerija-restoran-me-gustas/

Samo da potvrdim za ovo mesto u Vladetinoj i da upozorim da se ne misli na onaj Kosovski ili kako se već ne zove roštilj na samom ćošku sa 27. marta/Kraljice Marije, nego na mesto pet metara niže niz Vladetinu koje spolja izgleda kao neki kafić raspali.

Za to mesto svi živi pričaju da je kul i mislim da smo i ovde pisali o tome nekoliko puta i ja nikako da odem, hvala za tip. A taj kosovski odavno nije kosovski, promenio je jedno 4 vlasnika od tad i nemam pojma više kakav je kvalitet.

laki,ako ti je shw rekao da hasas u tom mestu u vladetinoj,onda hasaj,njegov stomacic vari samo mafijozo iz pomodora!

iako je napisano samo kao očigledna prozivka, da ja ipak odgovorim - znam, znam, skroz sam smeo s uma to mesto :)

A ovi "instant restorani" što traži fatso stvarno jesu kod nas retkost, ali kapiram da je pitanje dana kada će postati svakodnevica imajući u vidu koliko ih ima preko. ali stvarno pored Merkatora ne znam za drugo mesto.

Link to comment
Share on other sites

pa kad sam te ja zajebao, moramo ono naše

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

iako je napisano samo kao očigledna prozivka, da ja ipak odgovorim - znam, znam, skroz sam smeo s uma to mesto :)

Moja preporuka nije mogla da bude iskrenija!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Lucky, bilo je to u Caldo-u, Bul. Z.Djindjica, zgradica posle vozica. Kazem bilo je, jer ne znam dal jos uvek postoji mogucnost sluzenja na tanjiru. Samo sto su davali plasticne viljuske i nozeve, pa cesto puca viljuska, al zato noz kida kako sece :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Lucky, bilo je to u Caldo-u, Bul. Z.Djindjica, zgradica posle vozica. Kazem bilo je, jer ne znam dal jos uvek postoji mogucnost sluzenja na tanjiru. Samo sto su davali plasticne viljuske i nozeve, pa cesto puca viljuska, al zato noz kida kako sece :D

ako je to ono mesto, sto se sada nalazi pored novog poncha, gde imaju one piroske od pola metra +1 od mene na kvalitet

Link to comment
Share on other sites

Znači da nije restoran, već da je kao fast food kao što je Petica, ali da možeš da uzmeš na tanjiru pa onako prilozi sa strane itd.

To je recimo bilo svojevremeno u Unu dok nije propao ili šta god da mu se desilo, a ima i u Bulevaru prekoputa Lole (barem je pre bilo) al' to mesto mi se ne dopada.

Jel zna neko za još poneko?

Zar Mance na stanici pre Kineza (Od Nbgd- ka gradu) sa sjajnom klopom i najnizim cenama u gradu potpisujem.

Kilo mesanog mesa 600 din npr. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...