Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

dajte onaj klip kada lik umire u luna parku dok se spušta slobodnim padom.

dva ortaka su u pitanju, sa novog zelanda recimo, bio je klip ovde dosta ranije ali ne mogu da ga nađem na yt :/

edit, hvala vanji drugu. ovaj klip je u pitanju:

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Kazite o meni sta hocete ali sam se smejao na snimak retosa sto umalo pogine na motoru :D Sta je mislio, da su ova dvojica ispred usporila da bi omirisala cvece? Kurcenje mu doslo glave :D I ne, nemam nista protiv ljudi na motoru ali mi smetaju kompenzatori sa malim kitama :D ali sva sreca prirodna selekcija je na zadatku :D ubija ih polako ali sigurno :D buahahahahhahaha :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Odlična reklama za Sky Bet, delom snimana na Marakani

http://www.youtube.com/watch?&v=a3Aw8wFWlXM

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jebem li im mamu da im jebem mamu u picku. Ju kako sam sad besan jebeni neizivljeni retardi, kompleksasi neostvareni, dobili su neku funkciju u jebenom autobusu i sad izbacuju sav gnev iz sebe jer su retardirani i jer kondukteri u autobusu. Mamu vam jebem da vam mamu jebem.

Ma cekaj bre, jel to policija?

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...