Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Ми смо последња генерација, 82. И то је чак било натегнуто лол, Тито умро осамдесете...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

huh, ja sam bio skoro siguran da mi je neko ko je stariji godinu ili dve od mene pokazao svoju maramu.

predavno je bilo, onda. :)

pokazao ti je mozda zutu maramu koju nose djaci prvaci

tj. jel djaci prvaci i dalje nose zute marame?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Još ako imaš onaj plastični prsten pa lepo da uvežeš, umesto da rastavljaš čvor

I jesu đaci prvaci nosili žute marame, valjda fluoroscentne. Sad se dele neki bedževi koji imaju lampice u sebi (bar je moj klinac to dobio u prvom razredu).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

hello my baby hello my honey hello my fjakoewklm gaaaaaaaaaaal

mogu da potvrdim da sam osamdesdrugo i da sam bio pionir! imaju čak i slike na fejsu, ako se ne varam :D

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam ni da nose marame tj. nikad za to nisam čuo.

a definitivno je 82 bila poslednja generacija pionira.

ja sam nosio zutu maramu,to je da bi te vozaci lakse uocili:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Isto '82, potvrdjujem da smo bili zadnja generacija pionira. A te zute marame smo isto dobili ali kao deo nastave o bezbednosti u saobracaju, stim sto je to ovde radio Crveni Krst pa su imale logo na njima. Kad se setim, docek prvaka a ja ko strela zapet, na gotovs, ostrog pogleda docekujem prvake, jak osmeh i cvrst stisak ruke. Kad je Tito vido, kapiram da se obrno jedno 3 puta :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...