Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

pa ne snima niko, kamera je fiksirana oO jedino ako misliš na vozača pri sudaru.

meni se desila ista situacija, samo što se nismo sudarili nego smo uleteli u kanal sa leve strane puta i prevrnuli se na bok :/ užas kako ljudi voze...

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Zato ja npr uvek trubnem prilikom ovakvih preticanja, jbga neko se iscima na to, ali bolje da se neko cimne nego da se slupamo 'vako.

A da je vozio motor a ne kola, sad bi bio mrtav lik [xx(]

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Nije video klip, radio podcast je, ali vraški zanimljivo i zabavno. Elem, obično likovi koji vode seruckaju tako o raznim temama (uz obaveznu top 5 listu filmova za tu nedelju), ali su ovaj put imali posebnog gosta, lokalnog tipa koji im je u emisiji objasnio zbog čega je odlučio da bude aseksualan i da više ne juri za ribama. Duhovito, tužno i vrlo poučno u vezi nekih stvari:

http://my.spill.com/profiles/blogs/a-couple-of-cold-ones-july-7-2012

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pa ja idem na faks sa ovim dekijem hakerom ololololo. Lik je mrtav ladan na pauzi zaseo za profanov laptop i krenuo da prebacuje sve zivo... A o tome da kad je on na predavanju bolje ti je da odes napolje necu ni da pricam

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Nije video klip, radio podcast je, ali vraški zanimljivo i zabavno. Elem, obično likovi koji vode seruckaju tako o raznim temama (uz obaveznu top 5 listu filmova za tu nedelju), ali su ovaj put imali posebnog gosta, lokalnog tipa koji im je u emisiji objasnio zbog čega je odlučio da bude aseksualan i da više ne juri za ribama. Duhovito, tužno i vrlo poučno u vezi nekih stvari:

http://my.spill.com/profiles/blogs/a-couple-of-cold-ones-july-7-2012

Samo sec, nije mi jasno, ko ima vremena danas da slusa 5 random likova kako kenjaju o random temama, i to 2 sata???

Pa ovo je gore od velikog brata... sto se ti jednostavno ne nadjes sa 4 drugara, uzmete pive i isto tako krenete da pricate o nekim levim temama, tj zasto bi ti bio pasivan slusalac kad mozes da budes aktivan ucesnik i to pritom uzivo. Sam da radis sve ovo i jos pritom izblejis sa drugarima malo.

Explain.

A i inace mi je pun kur** tih podcastova, sama ta pojava hey guys im on the internet and i have something to say...

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, izvini, neću više nikad

Ako baš hoćeš da ti objasnim, volim da slušam tu ekipu, naročito kad imam nešto da radim duže vremena a nemam društvo "od četiri drugara i piva" u blizini. Pa nataknem slušalice i slušam. Uostalom, po toj logici ni slušanje radija nema mnogo smisla, jel?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da iskomentarishem..... [roflmao]

PS. Evo i iste ekipe al su cice u school girl fazonu, only for fans :tf:

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...