Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Реалано, много крхко изгледа конструкција, па Вања чим закуца одмах пушта, иначе би одрадио једну серију згибова на свако закуцавање.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kos je sranje, zbog ovoga sto je kali rekao, njega koristim za suterski trening! :D

i nije krhak, cak naprotiv, previse je stegnut :o

sto se noga tice:

1) izdepilirao sam iste, pa mi izgledaju manje!

2) vezbam samo eksplozivnost, tako da mase nema!

3) kzv o/

4) mendzi kobaja o

5) janpi sam 8D

6) fok yu ziney (za putesestvije po ciganiji, ljubomoran sam jako!)

7) poe

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

2) vezbam samo eksplozivnost, tako da mase nema!

Вежбај стресније ту експлозивност, мораш да подигнеш те листове горе да би скакутао ко црњо, опруга стајл... Пробај плајометриксе и (мооожда) плајометриксасте чучњеве са неком тежиницом, али буди преопрезан са тим стварима...

И за чукање мораш да вежбаш и ситуациони масл мемори, тј. да вежбаш конкретно ''скок за куцање'', а не само скок пер се или, не дај боже, само да повећаваш експлозивност без практичне апликације конкретно на куцање (дакле не обичан скок него баш скок за куцање, са све кошем и лоптом).

Тејк ит фром ми, ајм д мастер [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Duljo ti si ako se dobro secam bio nalozen na kucanja i te zajebancije dok si bio mladji? Kolko si visok i koji ti je bio najbolji dunk u repertoaru? Uvek sam gotivio random necrnce koji su mogli da kucaju a da nisu aktivno trenirali kosarku :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Duljo ti si ako se dobro secam bio nalozen na kucanja i te zajebancije dok si bio mladji? Kolko si visok i koji ti je bio najbolji dunk u repertoaru? Uvek sam gotivio random necrnce koji su mogli da kucaju a da nisu aktivno trenirali kosarku :D

Висок сам 178, ал тад сам био нешто нижи, рецимо 175 фазон... Најбоље куцање, немам појма, ништа претерано, рецимо са две иза леђа оно баш баш најгејије без пампа са скроз испруженим рукама. Или рецимо оно са стране кад куцаш са једном руком иза главе, прво натегнеш, па онда куцаш, наравно ни то није било ништа спектакуларно (оно, ништа спуштање до колена па враћање, него само мали памп), Ајверсон је то урадио пар пута тако геј ко што сам и ја знао. Али ми је била фора што ми је између животињског скока са наскакањем/залетањем и клот рибаунд скока из прве, разлика у висини била типа пет сантима, што дође добро за разне ствари у игри.

Али ја сам могао те ствари у једном јако кратком периоду од типа дину дана (осми разред) јер сам онда успео да сјебем оба зглоба онако фино, па сам онда после пар година имао неку зајебану упалу плућа (мислили да имам менингитис, па ми радили лумбалну пункцију, па сам лежао фазон три недеље ко клада) и од тог комбоа се никад нисам вратио... Рецимо да ми је највећи подухват после тога било регулар куцање са једном руком...

Готивна ствар у свему томе је што ја по генетици спадам у слабо скочне ликове, што значи да може то да се нагрува фино. Али сам ја то радио ко наложени клинац, фазон погледаш ен би еј екшн на БК и онда трчиш на кош да скачеш по бетону ко магаре и јебига, замор материјала и оде после све у курац. Зато треба бити екстра опрезан. Оно што је интересантно у свему томе је што сам ја тај одраз набифлао само кроз скакање, без икаквог тренинга (не знам ни дал су људи чули за плајометриксе и те трипове), оно, док играм баскет улажем 120% у сваки рибаунд, скок шут, банану, кад завршим баскет онда скачем за мрежу, па је касније било за таблу, па за шрафове од обруча, па алкица, па обруч, па онда четвртина коцке, па половина коцке итд [:D] па онда дођем гајби, па скачем главом за плафон и те форе, после кад ми је плафон постао низак за те акције, сиђем доле на кош па оно наизменично скачем и лупам таблу једном па другом руком, скок из доскока без паузе и то мислим да је једна од најбољих вежби за одраз ИКАД:)

Плајометриксе сам пробавао после, кад сам се сјебо и контам да су до јаја, само што нисам могао да издржим толки стрес, оно, дешавало ми се да идем улицом и да ми само откаже колено рецимо и да морам да се ватам за бандеру ко доктор Дуле!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Висок сам 178, ал тад сам био нешто нижи, рецимо 175 фазон... Најбоље куцање, немам појма, ништа претерано, рецимо са две иза леђа оно баш баш најгејије без пампа са скроз испруженим рукама. Или рецимо оно са стране кад куцаш са једном руком иза главе, прво натегнеш, па онда куцаш, наравно ни то није било ништа спектакуларно (оно, ништа спуштање до колена па враћање, него само мали памп), Ајверсон је то урадио пар пута тако геј ко што сам и ја знао. Али ми је била фора што ми је између животињског скока са наскакањем/залетањем и клот рибаунд скока из прве, разлика у висини била типа пет сантима, што дође добро за разне ствари у игри.

Али ја сам могао те ствари у једном јако кратком периоду од типа дину дана (осми разред) јер сам онда успео да сјебем оба зглоба онако фино, па сам онда после пар година имао неку зајебану упалу плућа (мислили да имам менингитис, па ми радили лумбалну пункцију, па сам лежао фазон три недеље ко клада) и од тог комбоа се никад нисам вратио... Рецимо да ми је највећи подухват после тога било регулар куцање са једном руком...

Готивна ствар у свему томе је што ја по генетици спадам у слабо скочне ликове, што значи да може то да се нагрува фино. Али сам ја то радио ко наложени клинац, фазон погледаш ен би еј екшн на БК и онда трчиш на кош да скачеш по бетону ко магаре и јебига, замор материјала и оде после све у курац. Зато треба бити екстра опрезан. Оно што је интересантно у свему томе је што сам ја тај одраз набифлао само кроз скакање, без икаквог тренинга (не знам ни дал су људи чули за плајометриксе и те трипове), оно, док играм баскет улажем 120% у сваки рибаунд, скок шут, банану, кад завршим баскет онда скачем за мрежу, па је касније било за таблу, па за шрафове од обруча, па алкица, па обруч, па онда четвртина коцке, па половина коцке итд [:D]

Плајометриксе сам пробавао после, кад сам се сјебо и контам да су до јаја, само што нисам могао да издржим толки стрес, оно, дешавало ми се да идем улицом и да ми само откаже колено рецимо и да морам да се ватам за бандеру ко доктор Дуле!

who said a white man cannot jump? :)

Salu na stranu,pored svih tih zajebancija koje si imao sa zdravljem ti si uspeo ipak da se vratis i da odradis jedno dobro kucanje..Svaka cast..

Link to comment
Share on other sites

Али објективно сам могао да се вратим много боље, ја се кладим да сам рецимо ишао на систематизоване терапије, а онда исто тако систематски спровео неко враћање у живот са градацијом тренинга, можда и неким кастомизованим хасањем и тако то, да бих се вратио бар на 90%, ако не и више. Него дете дебил, неодговорност пар екселанс, прво што сам тотално сагорео док сам нагрувао одраз, а друго што кад сам прсо, ''враћао'' сам се тако што сам радио то исто што и пре, а јебига, то не може тако, не може организам све да опрости [:D]

Мислим, ја сам баш био потпуни дебил што се тога тиче, да ми је неко реко тада ''е, постоје спортске повреде'', ја бих га гледао бело. Или да ми је неко рекао ''ако ништа, имаш гелове, кондроин, топлу воду, масажу итд'' исто бих га гледао бело.

Мислим, нисам имао саобраћајку где сам смрвио цеваницу и добио алуминијумску шипку уместо ње, него сам фазон напуко зглобове, што је лол:) И после сам исто једном напуко, у другом средње и то је баш било ћао јер је било бомбардовање и све је болео курац да се смарају око мог зглоба и послат сам гајби на ладне облоге:)

Али то је смор кад си клинац и ложиш се, а не тренира те неки матори цар који ти фазон одвали шамар кад те види да скачеш ко мајмун сат и по по бетону:)

И то јесте ефектно, сећам са да смо ја и ортак куцали и скакали и радили фејдавеј и милион неких промена у вођењу и те форе, док су ови што су тренирали и ишли систематски на баскет блејали и шутирали из бунара. Али после неколико година, наравно, то се све обрнуло, ми смо остали без ногу и експлозивности, а они су добили сигурност у вођењу, подигли су шут на чело итд итд итд. И онда скапираш да је заправо милијарду пута поновљени кросовер много ефикаснији него три кросовера, полуролинг, фејкована средња промена, сајдстеп, па фејдавеј, иако ово друго много готивније делује:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Али објективно сам могао да се вратим много боље, ја се кладим да сам рецимо ишао на систематизоване терапије, а онда исто тако систематски спровео неко враћање у живот са градацијом тренинга, можда и неким кастомизованим хасањем и тако то, да бих се вратио бар на 90%, ако не и више. Него дете дебил, неодговорност пар екселанс, прво што сам тотално сагорео док сам нагрувао одраз, а друго што кад сам прсо, ''враћао'' сам се тако што сам радио то исто што и пре, а јебига, то не може тако, не може организам све да опрости [:D]

Мислим, ја сам баш био потпуни дебил што се тога тиче, да ми је неко реко тада ''е, постоје спортске повреде'', ја бих га гледао бело. Или да ми је неко рекао ''ако ништа, имаш гелове, кондроин, топлу воду, масажу итд'' исто бих га гледао бело.

Мислим, нисам имао саобраћајку где сам смрвио цеваницу и добио алуминијумску шипку уместо ње, него сам фазон напуко зглобове, што је лол:) И после сам исто једном напуко, у другом средње и то је баш било ћао јер је било бомбардовање и све је болео курац да се смарају око мог зглоба и послат сам гајби на ладне облоге:)

Али то је смор кад си клинац и ложиш се, а не тренира те неки матори цар који ти фазон одвали шамар кад те види да скачеш ко мајмун сат и по по бетону:)

И то јесте ефектно, сећам са да смо ја и ортак куцали и скакали и радили фејдавеј и милион неких промена у вођењу и те форе, док су ови што су тренирали и ишли систематски на баскет блејали и шутирали из бунара. Али после неколико година, наравно, то се све обрнуло, ми смо остали без ногу и експлозивности, а они су добили сигурност у вођењу, подигли су шут на чело итд итд итд. И онда скапираш да је заправо милијарду пута поновљени кросовер много ефикаснији него три кросовера, полуролинг, фејкована средња промена, сајдстеп, па фејдавеј, иако ово друго много готивније делује:)

Ja sam oduvek imao maltene sjajan sut cak i skok sut ali nikad nisam uspeo da zakucam..Sta je bio problem ja ne znam ali eto to je nedosanjani san ..Nakon dosta priprema sa klubom nakupilo se sve i sjebem meniskus desne noge,posle 2 godine i leve noge..tu je bio kraj basket karijere jbg =/

Link to comment
Share on other sites

Pajo, vido sam neku tvoju sliku pre koju godinu kako kucas...svaka cast :)

Meni najvece dostignuce kad sam zakucao preko Kecmana....doduse, to je bilo u 8. Osnovne....pre 2 decenije...:D

  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ja mogu glavom da pipnem obruc!

ja se zajebavao i to, ali ti si stvarno grobarska pedercina :o

cosav sam tebra, mislio sam da znas

bacio sam fazon, kapiras!

BREJKIT DAUN

dulio, imas pm :>

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...