Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajd' prekinite sa "ja mogu da izblejim", pošto trenutno gledam ko će da igra fudbal, a ne da bleji.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ko hoće da bleji nek' dođe, ali ozbiljno nisam video ni jedan post gde piše da će neko sigurno doći, svi pišu možda, bolje nedelja, bolje 9h.

Jebi ga, ne može se svima ugoditi.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Lako je. Napraviš ivent na www.doodle.com, okačiš link u signu privremeno ili ga pejstuješ sa svakim updateom pored toga sto je u prvom postu

PRIJAVITE SE MACANI!

i onda lepo svi znaju ko dolazi a ko ne :) naravno, cela stvar je na poverenje tako da neko moze da prijavi djoku mufljuza i peru prodaju a da oni to ne znaju :)

Pitaj istoka za koučing kako se živi!

Poslao sam ti admin link na pm pa brisi, edituj sta ti se svidja :) ostaje ti da nateras potencijalne ucesnike da ti podoodlaju :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Lako je. Napraviš ivent na www.doodle.com, okačiš link u signu privremeno ili ga pejstuješ sa svakim updateom pored toga sto je u prvom postu

PRIJAVITE SE MACANI!

i onda lepo svi znaju ko dolazi a ko ne :) naravno, cela stvar je na poverenje tako da neko moze da prijavi djoku mufljuza i peru prodaju a da oni to ne znaju :)

Pitaj istoka za koučing kako se živi!

Poslao sam ti admin link na pm pa brisi, edituj sta ti se svidja :) ostaje ti da nateras potencijalne ucesnike da ti podoodlaju :D

Shekk car.

Ima par dobrih trolova, ivan fudbaler i hristina dolazi :tf:

Al' ajde sada stvarno, obrisaću ove entry-je i lepo glasajte, baš mi se igra :)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...