Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dejane, mudriiii, daj da napravimo tim, da pozovem mog sina Bobbana i jos nekog, pa da opet isecem Belgijance za kartu iz Holandije

hahahah :D dobar komentar btw :) oduvek sam znao da si bistar mali :)

OT, kide, lepo si sve napisao... ja priznajem, nikad nisam mogao da pridjem nikom kad izgubim niti kad pobedim, jednostavno ne priznajem da sam izgubio, previse sam competitive, jbg... takva glava, ali u pravu si... samo jbg, ja sam igrao vs MICOMEJKERSA na shgOpenu, to me jebe. Ali pored svega toga, igram igricu jer volim da je igram, volim turnire i da me neko pozove u 4 jel mozes na tur u 6 se krece, ja ustajem i spremam se... Volim da igram mrtvi kanter, jebo me kanter i to je to brate. Pokusacu da promenim stav pa cemo videti :)

Jos jedna stvar, za invite-ove mislim da su samo iN i PP trebali direkt invite da dobiju, sve ostale ekipe bi trebale da odigraju bo3 da se vidi ko je spremniji trenutno i ko je na kraju dana bolja ekipa bila jednostavno i ggpoz.

PS, ako ima neko raspolozen za Varvarin, tu sam. Laku noc svima, puc4m0 53!!! :D :D :D

SIN MOJ SHONAN <3 :D

A KAKO DA NE !!1

Link to comment
Share on other sites

moze i bo3 ako hoce..

Salu na stranu, kako sMk nije dobio invite a maksnet jeste!?!?

Mislim da bi moderatori morali da se potrude da sklone saljive postove, kad vec postoji ozbiljna diskusija o ozbiljnoj temi. Mada jure je svuda umesan tako da me ne bi cudilo ni da im ostane invite. Tuzno je da je korupcija prisutna i u ovom sportu.

^.^

Link to comment
Share on other sites

Evo javljaju se hitoni i veliki poznavaoci prilika da kazu sta treba i kako , jako ste smesni ali pripisacu to vasim godinama.

Kakve jebene veze ima ko ima kakav kontinuitet i ko vezba vec neko vreme ? Zasto onda ne pozovete neke zobnatica warriorse da igraju posto oni eto vezbaju vec dosta vremena zajedno ?

Ocigledno je da vi imate svoje favorite i realnost nema nikakve veze sa tim...

Posto je uros pristao da se odigra bo3, a vi ste jednostavno ignorisali te postove, da li zbog velikih eksperata ili svojom voljom , sve u

svemu vasa je naravno zadnja i mi tu ne mozemo nista.

Zaista nam nije cilj da kgb ne igra ,oni su cak i kvalifikovaniji od kbp recimo ?!?

Aco da ste vi sad na gigatronu zavrsili medju prva 3 pa da se sad nesto zalite "niste nas pozvali a mi ownali turnir, hocemo invite!", vi ste pobedili 2 mape jednu od ekipa koja je pozvana i sta sad ? To je isto mogao da uradi bilo koji drugi mix sastavljen od nekih drugih igraca.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Dobili smo ih i na proslom turu i nije to poenta , poenta je da imamo dovoljno kvaliteta da budemo pozvani na ovako nesto ako su ovo "odabrane" ekipe.

I jos jednom cu da ponovim, trebalo bi da bude svima u interesu da nas predstavljaju sto kvalitetnije ekipe, a ne evo pera i mika ce oni vec igraju zajedno ne znam koliko pa eto zbog toga oni...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Dobili smo ih i na proslom turu i nije to poenta , poenta je da imamo dovoljno kvaliteta da budemo pozvani na ovako nesto ako su ovo "odabrane" ekipe.

Dobro bre kako te nije sramota da OVO napises , na tom turniru su igrali namerno da izgube protiv vas jer nisu imali nameru da idu na 2gog iz grupe vec na prvog iz grupe zbog "lakseg" kostura

STFU

Sad kad budem dosao kuci instaliram Vegas opet i pravim klip da vidis kako se ozbiljno igralo.

Edited by urosh^_-

^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...