Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

untitled-4.jpg

Osobe iz VP organizacije su trenutno na putu , cim se vrate bice poslat link ekipama.

Clanovi Virtus.pro organizacije su me zamolili da najavim sledecu vest pozvanim Balkanskim timovima.:

U toku ovog meseca bice online kup na kojem ce ucestvovati sve jake evropske ekipe iz Rusije , Ukrajine , Svedske , Finske , Poljske.

Cilj kupa je da ekipe koje nemaju mogucnost da igraju na velikim turnirma sa ovim ekipama preko ovog online kupa pokusaju da se probiju u Evropi.

Sistem kupa ce verovatno biti da se odigra to u 2 dana , mada to jos razmatraju clanovi Virtus.pro organizacije.

Sto se tice mapa tu dolazi osnovni paket od 7 mapa koje se igraju na svim turnirima :

• de_dust2

• de_inferno

• de_nuke

• de_train

• de_tuscan

• de_mirage

• de_forge

Moj zadatak u organizovanju tog kupa je da pozovem 10-12 ekipa sa Balkana da ucestvuju na tom kupu. Po mom nekom pracenju eSports scene na Balkanu odlucio sam se za sledece timove :

Srbija :

- iNation [ kassad , kgr , emi , 1NTEL , DJOXiC ]

- E-FRAG [ egzekut0r , shok1ca , axeler4 , MASiNA , 3ebc ]

- KGB CM Storm [ Urosh , dZONI , m4L1 , Bux , Yoca ]

- kbp [ eror , HogaR , IVCON1 , sHALITRA , Lotta ]

- maksnet [ juricM , dav1d1 , JORDAN , nIKOLINHO , SHEV ]

- LikeWeCare [ LAZiN , fiqs , rok1 , WuLa , Arm.;pGfm;. ]

Crna Gora :

- GMS [ shoka , rus , unka , shomy , kokanidja ]

- SELECTED [OK , seven , pedjaR , pandemonium , Gigi]

Makedonija :

- ENTITY [ KalaN , NENO , helius , N1GHTMARE , osama ]

Bosna i Hercegovina :

- 6pack [ iNdes,h1p,cokolada, quell, prima ]

Ekipe su predlozene i potvrdjene od strane Virtus.pro organizacije. Ovo su ekipe sa nase CS scene , dok ce ekipe TeG , neXtplease , HSBG , DooM i ostale biti pozvane u drugom krugu kada taj kup ozivi malo.

Lideri pozvanih ekipa duzni su da posalju mail na zeeeryx@dmg-beograd.com kako bi dobili privatni link za registraciju tima na tom kupu. Ili da dodaju na steam ovaj profil

Edited by DamageBeograd
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mogu da se prijave neki iz treceg sesira a? Mislim ono ako neka EKIPA odustane i to... hhh

Vidi sad ce svi napad na mene ili slicno , kao sto su bosanci poceli , ali sve ove ekipe je odobrila Virtus pro organizacija jedino iz Bosne nisu znali koga ce jer Eu4ia nije nesto aktivna. Znaci ko bude hteo neka me doda na steam bice i drugi krug ekipa. Turnir je da sve ekipe dobiju mesto ali PRVI krug mora biti sa jacim ekipama radi te neke gledanosti i eto znate kako kazu prvi deo je najbolji :)

Link to comment
Share on other sites

Fino ti to pratis [;)]

http://www.hltv.org/match/2018729-kgb-full-rs-gamestation-gigatron-3

Ali ako si drugar sa nekim od njih onda ti ne zameram zaista...

Dobro dobili ste taj mec i?

Ako cemo tako Vifort je igrao sa Na Vi 15:15 i sta sad treba Vifort da ide pre Na Vi-a na neki turnir?

Ja kazem da je do mene sve bi ekipe ubacio nase ali moralo je ovako da bude..

Sad odjednom treba Full RS svuda da bude a da KGB izbacimo iz svih pozivnica? :)

Mislim nas Srbe ubija te nerealnost :/

Edited by DamageBeograd
Link to comment
Share on other sites

Fino ti to pratis [;)]

http://www.hltv.org/match/2018729-kgb-full-rs-gamestation-gigatron-3

Ali ako si drugar sa nekim od njih onda ti ne zameram zaista...

Dobro bre kako te nije sramota da napises ovo? Bravo dobio si me na jednom turniru svaka cast! Al ne znam sto se lozite toliko, svaka cast, al veruj mi niste pobedili jer vi igrate dobro jer NE IGRATE, vec zato sto sam ja / mi ocajnoodigrali

Over and out

^.^

Link to comment
Share on other sites

po onome sto smo gledali mi sa strane,jos jedno 10 puta da ste igrali,jos 10 puta bi vas dobio full rs...jeste vi uigraniji od njih ali niti ste individualno priblizni njima,niti pa imate iskustva priblizno kao oni...niti je pa neko rekao da vas treba izbaciti vec samo dodati njih...nhf

Link to comment
Share on other sites

Dobili smo ih taj mec i ?

Pa evo sta i...

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234921589&st=0&p=1808721&hl=fullproof&fromsearch=1&#entry1808721

Pogledaj rezultate iz grupe H

Kao sto rekoh fino pratis , ali ako su ti drugari mozes slobodno reci i ja zaista necu imati nista protiv...

anyway gl hf svima

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

po onome sto smo gledali mi sa strane,jos jedno 10 puta da ste igrali,jos 10 puta bi vas dobio full rs...jeste vi uigraniji od njih ali niti ste individualno priblizni njima,niti pa imate iskustva priblizno kao oni...niti je pa neko rekao da vas treba izbaciti vec samo dodati njih...nhf

Dace bog pa ce se igrati opet :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh ovo je prvi krug tek , naravno ukoliko ne bude neka od navedenih ekipa mogla uci ce druge ekipe. A opet ne organizujem ja pa da mogu svakoga da ubacujem.

pa ako ne organizujes ti , nemas ti pravo onda i da napises ko ce da igra , ko se od njih prijavi to je to , a ne da ti tu biras ko ce da bude invajtovan a ko nece

Dobro bre kako te nije sramota da napises ovo? Bravo dobio si me na jednom turniru svaka cast! Al ne znam sto se lozite toliko, svaka cast, al veruj mi niste pobedili jer vi igrate dobro jer NE IGRATE, vec zato sto sam ja / mi ocajnoodigrali

Over and out

Urose glupa ti je spika skroz , izgubili ste zato sto je BUX kupio jednu vise pusku na sponu ja mislim da je zbog toga , nema potrebe da ti objasnjavas ko je i zasto izgubio , izgubio si i kraj nhf

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pa ako ne organizujes ti , nemas ti pravo onda i da napises ko ce da igra , ko se od njih prijavi to je to , a ne da ti tu biras ko ce da bude invajtovan a ko nece

Imam pravo zato sto zastupam Balkan u ovom slucaju i DGB TV ce pokriti taj kup i plus nasi su serveri tako da imam sva prava. Kazem ne organizujem ja jer nisam u Virtus.pro organizaciji odakle je ta ideja ali nase strane DGB svakako je u tom projektu. Tako da imam sva prava da pozivam ekipe i jos mi je receno da odaberem ekipe koje mislim da mogu da igraju to.

I UMESTO DA PODRZITE SVOJE DRUGOVI VI SE SVADJATE ZBOG CS-a. Tuzno

Link to comment
Share on other sites

To sta ubija Srbe i sta znaci nerealnost, ne mogu ja sa tobom da pricam :)

Totalno nepripremljeni dosli na turnir, ima i mape koju smo prvi put na turniru odigrali :P, uostalom kad se ovaj turnir sabere sa prethodnim iskustvom igraca iz ekipe, mislim da smo I MI zasluzili da budemo na tom spisku, bez da se iko izostavlja, makar bili zadnji... ili prvi? O.o

Link to comment
Share on other sites

hvala na poverenju ;))

Nema na cemu, volim kad dodju mix ekipa iz sprdnje i pokaze kako se igra :) Svaka cast.

sad si ti kao pametan sa ovim komentarom??

Nikoga nisam prozivao, ali ako se sami nadjete prozvani, ne znam sta da vam kazem. Ni maksnet nije bolje prosao od Full-a, pa o5 mi niko od njih ne skace na karu i zanoveta.

Sry sto prekidam, nastavite sa prepucavanjem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...