Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

Dobili smo ih taj mec i ?

Pa evo sta i...

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234921589&st=0&p=1808721&hl=fullproof&fromsearch=1&#entry1808721

Pogledaj rezultate iz grupe H

Kao sto rekoh fino pratis , ali ako su ti drugari mozes slobodno reci i ja zaista necu imati nista protiv...

anyway gl hf svima

Ako moze samo odgovor na ovaj post i...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako moze samo odgovor na ovaj post i...

Evo odgovoricu ti ja :)

Nisam igrao za kgb tada niti sam imao pojma da cu u zivotu igrati u kgb-u tako da sam neutralan :D

Skini demo pa pogledaj dal se igralo ozbiljno ili je nekome vise odgovaralo da zavrsi kao drugi u grupi :) nhf!

^.^

Link to comment
Share on other sites

Istina boli :)

Ajde ti mali sjasi vise sa coveka, sta li glumis zaprsku tu prvi, kad te niko nista ne pita, nalazis se pogodjen.

Znas koliko mi je super sto sam uspeo da te dobijem i udjem u 1/4 finala u mom hobiju? Ma osecam se bolje nego posle prvog sexa brate!

Uostalom da je neko mene pitao pre turnira, niste mi neka prepreka. Bez ikakve uvrede van CS-a.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

sta se svadjate kao mala deca :)) ako toliko ima nezadovoljnih, lepo neka od tih 6 7 ekipa koje su pozvane budu izazvane po jednom od strane bilo koje ekipe i svi ce da budu srecni :) bo3 se igra i eto za sat dva ce se znati ko je bolji i nema ljutnje ni prozivanja <3 pozzzz

Challange accepted ,

Ako su organizatori za ovakvo resavanje situacije bilo bi sjajno, posto je valjda svima u cilju da nas predstavljaju sto bolje ekipe, right ?

Sto je naravno pod uslovom da ima samo ovoliko slotova , mi zaista nemamo nista protiv da igraju ove ekipe ali bi zasluzeno voleli da ucestvujemo...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Challange accepted ,

Ako su organizatori za ovakvo resavanje situacije bilo bi sjajno, posto je valjda svima u cilju da nas predstavljaju sto bolje ekipe, right ?

Sto je naravno pod uslovom da ima samo ovoliko slotova , mi zaista nemamo nista protiv da igraju ove ekipe ali bi zasluzeno voleli da ucestvujemo...

kad god hoces

^.^

Link to comment
Share on other sites

Ajde ti mali sjasi vise sa coveka, sta li glumis zaprsku tu prvi, kad te niko nista ne pita, nalazis se pogodjen.

Znas koliko mi je super sto sam uspeo da te dobijem i udjem u 1/4 finala u mom hobiju? Ma osecam se bolje nego posle prvog sexa brate!

Uostalom da je neko mene pitao pre turnira, niste mi neka prepreka. Bez ikakve uvrede van CS-a.

Bjeko kralju! :D

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

ne znam samo sto se svi sad bunite nesto, kad uvek moze da se napravi mix ekipa neaktivnih/ostalih igraca i da pobedi pola ekipa sa ovog spiska pozvanih...

sto se tiche ko je pozvan, ove ekipe su najaktivnije u poslednjih par meseci i treba da igraju, kad prodje neki vremenski period i par turnira mozda druge ekipe udju na spisak.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...