Jump to content

Wasteland 2


G!!!

Recommended Posts

tja ubedjen sam da sam probao lockpick, ali sam izgleda probao sve osim toga :)

 

kornjaca je ispod meeting halla, kad se spustist juzno, pre minskog polja ka radio toweru desno ima mostic, dodjes do tog mostica ne predjes ga nego ides opet desno pored reke i pored rveta i zbunica se nalazi :)

 

a jebga, evo ovde se nalazi

 

0cTpu5S.jpg

 

solidan loot se dobija

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

E da stvar koja mi se isto ne sviđa sa tehničke strane ,ili sam ja slep, ne može da se zumira jebena mapa.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

imam bag u ag. centru, i ne mogu da otvorim vrata na west koridor-u(levo od velikog kompjutera) ne znam sta se desilo sa karticom koja otvara, mozda sam je prodao Mattu slucajno, ali je svejedno nema ni kod njega u inventaru

nisam instalirao patch, probacu sa njime, a ako ne resi, krenucu ponovo

Link to comment
Share on other sites

Iznutra? Onda ne bi mogao da stigneš do Meta, a i zar se ne otvara preko računara (jedna vrata u svakom trenutku). 

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hm, sad sam upalio. West wing ima sa desne strane vrata od laboratorije (nebitno), sa leve vrata koja vode u pećinu sa bubama iz koje se prolazi u hodnik ponovo i izlazi na merdevine u West field. Alternativno, tu je robotska ruka koja može da se ishakuje da uništi vegetaciju koja blokira hodnik (doduše za ovo ne znam dal prvo mora da se odradi deo questa gde se oslabljuje mutiranje biljaka). Ili si ti išao pravo u west deo i sad ne možeš da se vratiš u centralni kompleks?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

vrata u gornjem desnom uglu

ocistio sam mushroom caves i east(ugasio irigaciju sa te strane), kao sto rekoh

 

edit: ucitao sam poziciju gde sam imak SP, uzeo lock pick i uspeo sa malim procentom iz prve :D

tako da je G verovatno bio u pravu za brutal force, sa vecim skilom bi mozda i otvorio

ipak nije taj west card quest item, my bad

 

ZY1cMVQ.jpg

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

nemam pojma nisam imao problema u ag centru, jer sam vodio angleu sa njenim brute forceom i lockpick sam imao nabudzen (tj uvek imam nabudzen :))

 

e da procitao sam da u ag centru mozes da koristis outdoors skiil da oslobadjas neke naucnike od biljaka

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ima ona jedna prostorija (east wing) gde su displeji sa biljkama nekim specijalnim, na njima mislim može da se koristi outdoor da se pokupe.

Da li nekako mogu da se detetkuju mine koje su rasute po nekim lokacijama. Ne dobijam nikakav hint da ih ima, samo opale dok likovi prolaze preko njih

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pa tu ti sluzi lik kojem budzis Awareness 

 

pored mina valjda na nekim situacijama moze da snimi svasta jos po nesto (tada se cuje zvuk i pojavi lupica oko itema koji je prethodno skriven)

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Percepcija je obavezna da se budzi kod nekog lika.

Što se kartica tiče, da nisi jednostavno zaboravio da je pokupiš?Jesi siguran da si u inventaru imao obe kartice?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jel imate stalno kresovanje igre u titan canyon? koliko vidim na netu, dosta se ljudi zale na to-i kao smanje sve graficke detalje na min da prodju taj deo...ali meni i tako na 2 minuta puca igra...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

awareness sam prebacio na perception, pobrkao sam atribute sa skillovima jer fallout ima perception kao atribut a w2 ne :)

 

edit, nemam pojma zasto mi je od jednom inbox put, od 200 mogucih poruka imao sam nesto oko 264, kako je to uopste bilo moguce nemam pojma

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...