Jump to content

Anti-ACTA protest Subota 25 FEB 2012 14h Trg Republike


Recommended Posts

I ti si pogresno skapirao, sta da ti kazem... :]

Da crkva prica i sa jednima i sa drugima, od kojih jedni ne biraju sredstva da pisaju po toj crkvi i krive je za sve lose sto se na ovim prostorima desavalo? Pa taj film neces gledati nikada, a nije cak jasno ni zbog cega imas tako nemoguce ocekivanje? Da bi posle ispalo kako crkva nije inkluzivna? :D Nije. To joj je u isto vreme i veliki hendikep, ali i mehanizam prezivljavanja.

A to sto ti pricas nije menjanje sustine crkvene dogme, koja se odnosi na drustvene odnose pre svega, vec nekih propratnih fizickih istina. U tom pogledu, crkva se ne ponasa sustinski drugacije i od cisto naucnih autoriteta koji su u stanju fanaticno da brane domete svoje fizicke istine, naspram nekih "novotarija", sve dok se novotarije ne dokazu u dovoljnoj meri, ili dovoljnoj kriticnoj masi, da one postanu nove fizicke istine koje se onda fanaticno brane.

Poz Mohi!

Jel ne moze da se prica sa drugom stranom? Ok, ne moze, okreni drugi obraz, pravi svoje skupove da promovises prave hriscanske vrednosti, protestvuj protiv gej braka u svom terminu za protestvovanje, a ne u vidu nasilnih kontramitinga ... Mehanizam prezivljavanja? Od cega? Preti joj neka opasnost pa mora da se mesa u politiku sekularne drzave?

Ne preti joj nikakva opasnost nego hoce da uvuce svoje pipke tamo gde je socno, gde je novac, gde je moc jer im se ne glumi njihova vekovna istorijska uloga utocista vec bi da budu akter na sceni.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ne moze da se prica sa drugom stranom? Ok, ne moze, okreni drugi obraz, pravi svoje skupove da promovises prave hriscanske vrednosti, protestvuj protiv gej braka u svom terminu za protestvovanje, a ne u vidu nasilnih kontramitinga ... Mehanizam prezivljavanja? Od cega? Preti joj neka opasnost pa mora da se mesa u politiku sekularne drzave?

Ne preti joj nikakva opasnost nego hoce da uvuce svoje pipke tamo gde je socno, gde je novac, gde je moc jer im se ne glumi njihova vekovna istorijska uloga utocista vec bi da budu akter na sceni.

To jedino ako imas neki dokaz da je bas SPC organizovala nasilne kontragejmitinge. Ja mislim da nije, bez obzira sto se sa njima mozda privatno slagao kler, ili deo klera. A mehanizam prezivljavanja (kroz vekove) se pre svega odnosio na nepostojanje crkvene inkluzivnosti lica i ideja koje tu crkvu sahranjuju kao zlo. Ne na odbranu od gejizacije drustva ili bilo cega slicnog, ako si na to mislio.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je možda ovo ključno:

Neslužbeno doznajemo kako su "pali" slučajno. Naime, Interpol je u sklopu neke potpuno druge akcije slučajno nabasao na dvojicu Kaštelana i po službenoj dužnosti prijavio ih našoj policiji.

tj. da niti je Interpol bio zainteresovan za njih, niti bi ih ovi ganjali, nego eto, slučajno su im upali "pod radar" pa su kasnije skapirali da im nisu bitni, a ovi su pak odreagovali po interpol "naredbi" iako bi najradije iskulirali.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je ovo izmisljotina :) cisto da uteraju narodu strah u kosti :D

isto ko sto je neki "anoniman" uhapsen juce, osecam neki klinac koji ne zna ni da sakrije tragove... ako se toliko sire zasto ne hapse kosovske hakere? kosovo je srbija zar ne

sad ce sve da im sruse!!!

Edited by Scumbag
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...