Jump to content

Mass Effect 3


Slađan

Recommended Posts

I ja imam jedan i po otprilike :-) Sa novijom verzijom, kada pokupim mod u toku misije, nema poruke, i nema ga kasnije na benchu. Nisam gledao mogu li da kupujem propuštene modove, već sam instalirao ponovo osnovnu igru, i pikam bez patcha :-( Verujem da neće biti problem da ddodam patcheve na oko 70-80% igre, kad budem imao sve modove koji mi trebaju. I tek onda i Omegu, jelte...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

http://www.computerandvideogames.com/392869/mass-effect-3-citadel-dlc-revealed-one-final-send-off-for-shepard/

Launching on March 5, the former will take players "on an emotional ride with their favourite characters" as they "explore and discover new locations across the vast, deep-space station" in "one final send-off for Commander Shepard".

The last single player DLC pack for Mass Effect 3 will be priced at $14.99 on PS3 and PC or 1200 MS Points (£10.28 / €14.40 / $15) on Xbox 360.

BioWare will also release the free Reckoning multiplayer DLC on February 26, introducing new maps, characters kits, weapons and upgrades for the game's online component.

Mass Effect series executive producer Casey Hudson said: "The team has poured heart and soul into Mass Effect 3: Reckoning and Mass Effect 3: Citadel. As the launch of these chapters near, the feeling around the studio is bittersweet.

"We have always been humbled and driven by the passion of our fans for the Mass Effect trilogy. We hope fans will enjoy spending more time with some of their favourite characters -- we have certainly enjoyed spending time creating them. We're excited to release this final send-off for the trilogy and move forward into the future of the Mass Effect universe."

Ajd i ovo pa da se polako razilazimo...

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Igrao sam danas ME3 sa DLC-ovima i utisci su sledeći:

- Leviathan: dosadan, ima nešto malo detektivskog istraživanja koje solidno zamišljeno, ali je izvedeno banalno do bola. Struktura akcionih misija je identična kao kod svih ostalih misija u ME3 (which is bad). Dijalozi su na istu foru kao u ME3, kraj je bezveze i očigledno je sklepan da se popune zjapeće rupe u glavnoj priči.

- Omega: iako striktno "pucački" DLC, urađen je bolje, vidi se da su se iscimali znatno ozbiljnije od Leviathana. Ima jak šmek ME2, dijalozi su daleko manje patetični od ostatka igre, dizajn okruženja veoma impresivan, milina za oči.

- Citadel: prođe vikend lol tako da sam ga samo odgledao na jutjubu (premotavajući akcione delove ofc) i deluje jako simpatično, vidi se da je pravljen za ljude koji su igrali redom od prvog dela i koji bi da se podsete svih karaktera pre nego što poslednji put deinstaliraju igru. Iz te perspektive, preporuka. Takođe, fino urađene nove zone na Citadeli.

Uglavnom, u poređenju sa vanilom, igra sa ovim DLC-ovima (i Extended Cut sinematicima) deluje solidno kompletnije i zaokruženije, mada dijaloge za američku decu / potencijalne marince iz glavnog storilajna neće popraviti nikakvi DLC-ovi i pečevi, al jebiga.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Igrao sam danas ME3 sa DLC-ovima i utisci su sledeći:

- Leviathan: dosadan, ima nešto malo detektivskog istraživanja koje solidno zamišljeno, ali je izvedeno banalno do bola. Struktura akcionih misija je identična kao kod svih ostalih misija u ME3 (which is bad). Dijalozi su na istu foru kao u ME3, kraj je bezveze i očigledno je sklepan da se popune zjapeće rupe u glavnoj priči.

- Omega: iako striktno "pucački" DLC, urađen je bolje, vidi se da su se iscimali znatno ozbiljnije od Leviathana. Ima jak šmek ME2, dijalozi su daleko manje patetični od ostatka igre, dizajn okruženja veoma impresivan, milina za oči.

- Citadel: prođe vikend lol tako da sam ga samo odgledao na jutjubu (premotavajući akcione delove ofc) i deluje jako simpatično, vidi se da je pravljen za ljude koji su igrali redom od prvog dela i koji bi da se podsete svih karaktera pre nego što poslednji put deinstaliraju igru. Iz te perspektive, preporuka. Takođe, fino urađene nove zone na Citadeli.

Uglavnom, u poređenju sa vanilom, igra sa ovim DLC-ovima (i Extended Cut sinematicima) deluje solidno kompletnije i zaokruženije, mada dijaloge za američku decu / potencijalne marince iz glavnog storilajna neće popraviti nikakvi DLC-ovi i pečevi, al jebiga.

Thanks za report cptn, moracu da nadjem vremena i da ih odigram sve.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Mass.Effect.3.Ultimate.Collectors.Edition-3DM 22.7 gb

Game Version is v1.5.5427.124.

Incl All DLCs:

1 From Ashes

2 N7 Collector's Edition Materials

3 M55 Argus Assault Rifle

4 Resurgence

5 Rebellion

6 Extended Cut

7 Earth

8 Firefight Pack

9 Leviathan

10 Retaliation

11 Groundside Resistance Pack

12 Omega

13 Alternate Appearance Packs 1

14 Reckoning

15 Citadel

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Meni je celokupni doživljaj, priča, gejmplej itd, bio najbolji i najupečatljivi u kecu. Kada je izašla dvojka, malo mi je bilo sranje jer je dosta poglupljena igra ali bilo je nekih zanimljivih noviteta dok je priča već onako, kraj pogotovo ali mi je na kraju lepo sleglo sve.

 

Trojka mi je bila đene-đene, sad ovako u komadu je mnogo bolje ali nije neki majndblouin i dosta je linearnije i manje maštovito. Meni je već u dvojci bilo jasno da su se ukopali sa pričom bez nekom normalnog kraja i da će ili da izvuku nekog najjačeg zeca iz šešira ili će prosto da lupe neku deus ex machina default foru što je na kraju i bilo.

 

Meni trojka nije loša igra ali prosto način na koji je sve ishendlovano od strane EA i BioWarea i koliko ih boli kurac, od marketinga do načina na koji radi igra, DLCova i svega toga mi je totalno jadno. Pogotovo taj trenutak kada je izašla igra je bio baš sranje. Vidim da se neki lik iscimao da napiše preko 500 strana reviziju za ME3 koja je kao superiornija, ovo, ono ali me mrzelo da čitam.


PS: evo i te revizije - http://www.scribd.com/doc/200900804/MassEffect3Vindication-v1-1-16-14-GerryPugliese

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dva detalja vezana za Mass Effect i Mass Effect 3:

 

1. Mod za Homeworld 2 pod imenom Mass Effect Reborn, deluje zainmljivo - http://www.moddb.com/mods/masseffectreborn/downloads/mass-effect-reborn-release-10

 

2. Extended Cut DLC je istekao pre nedelju dana ali u EA tvrde da je to samo "na papiru" i da dok god radi Origin, taj DLC će biti dostupan i biti besplatan.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...