Jump to content

Metallica, Beograd, Usce, 8 maj


Recommended Posts

e al meni je najjače ovo kad metalci daju 100e da odu na koncert i onda napišu na forumima da im je bio sranje glavni bend al je zato predgrupa izvukla stvar

Link to comment
Share on other sites

Možda ja imam problem što Larsovo bubnjanje posmatram iz perspektive današnjice, gde je nakon ekspanzije metalkora pre desetak godina postalo potpuno normalno da se u istoj pesmi smenjuju parni i neparni takt u različitom tempu, pa sadašnji bubnjari jedu Larsa za doručak jer jednostavno moraju, ali bih svejedno skrenuo pažnju da su čak i osamdesetih Lombardo i Cavalera bili za klasu bolji tehničari od Larsa jer su prosto talentovaniji, eno pun jutjub pesama pa upoređujte. E sad, Metalikine pesme su melodičnije i bolje aranžirane od Slejera i Sepulture pa su automatski i slušljivije, što možda nekome, recimo Dragančetu, pravi problem kad pusti pesmu koja mu je sranje pa ne može da se koncentriše na bubnjanje jer jedva čeka da ugasi, ali unatoč tome ja kažem da je Lars debelo precenjen i da svako ko ume da tapše u trajanju od jednog minuta a da pritom ne promaši ruke može za dva meseca svakodnevnog vežbanja da se utrenira da odsvira ceo Master of Puppets kao na albumu, a da bi se odsvirala prosečna tezga Slejera i stare Sepulture treba pun kurac talenta.

Link to comment
Share on other sites

Možda ja imam problem što Larsovo bubnjanje posmatram iz perspektive današnjice, gde je nakon ekspanzije metalkora pre desetak godina postalo potpuno normalno da se u istoj pesmi smenjuju parni i neparni takt u različitom tempu, pa sadašnji bubnjari jedu Larsa za doručak jer jednostavno moraju, ali bih svejedno skrenuo pažnju da su čak i osamdesetih Lombardo i Cavalera bili za klasu bolji tehničari od Larsa jer su prosto talentovaniji, eno pun jutjub pesama pa upoređujte. E sad, Metalikine pesme su melodičnije i bolje aranžirane od Slejera i Sepulture pa su automatski i slušljivije, što možda nekome, recimo Dragančetu, pravi problem kad pusti pesmu koja mu je sranje pa ne može da se koncentriše na bubnjanje jer jedva čeka da ugasi, ali unatoč tome ja kažem da je Lars debelo precenjen i da svako ko ume da tapše u trajanju od jednog minuta a da pritom ne promaši ruke može za dva meseca svakodnevnog vežbanja da se utrenira da odsvira ceo Master of Puppets kao na albumu, a da bi se odsvirala prosečna tezga Slejera i stare Sepulture treba pun kurac talenta.

Za moj ukus preterujes Vuds ... koga je briga ako tu i tamo ispadne iz ritma, meni je to kul. Lars je kralj bubnjeva iz zilion razloga koji se razlikuju od razloga zbog cega su Lombardo i Cavalera kraljevi isto.

LOL za nadmetanje ko ima vise muzike i ko je vise slusao sta :D

Jebes tehniku ako nema vajba! Ko mrtvi Dream Theatre ... live ko robote da slusas ...

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

nije problem u Larsu, nego što je metal sranje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja, kao neko ko je cuo koncert tokom setnje od usca do opstine nbg, mogu samo da kazem da mi se chinilo da je mikrofon Dzejmsu bio, barem na pocetku, malo loshe nastelovan...gazile su ga gitare malo a bubanj mnogo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...