Jump to content

Tenis 2012


Lucky

Recommended Posts

šta je to mats vilander pričao pa ga komentatori stalno prozivaju?

Komentatori su debili :(

Prozivaju Matsa zato sto je favorizaovao Marija i Nadala u mechevima, kao i proslih godina sto je prognozirao da Djokovic nece pobediti. Mislim smesno.. kao sto Mekenro uvek kaze da ce Novak da sabije, tako ovaj uvek kaze da nece, lol, strasna stvar.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ako on te svoje prognoze plasira kao nepristrasne onda fejluje, al pretpostavljam da je to neka polušala (kao mekinro)...

pustite vilandera na ovog crnju :D

Pa... jeste on fejlovao s prognozom sad, ali je isto tako lako mogao da bude i upravo. Dobio je Novak za dlaku, znaci bas jedva.

Plus.. je odlican komentator i analiticar, radije njega slusam nego one domace kojima je sve u fazonu "Ovo je sad mnogo vazan poen", "Ako osvoji vise setova od protivnika pobedice","Ako se ne povredi, zavrsice mech" i te fore.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

to stoji, ali ako si pristrasan ko što mats jeste, džaba ti znanje

ko što je mekinro kenjao po ivaniševiću ceo vimblodon (koji je on osvojio), pričao kako ga kenja, kako je igrač koji zna pola udarca, kako neko kao on ne treba da dobija wild karte ni za čelindžere itd. na kraju je, ako se ne varam, rekao nešto u fazonu "ako on osvoji ja bataljujem komentarisanje". ret

budi iole realan čak i ako nekog ne gotiviš

Ne kapiram sta je Mats toliko nerealno rekao? Mislim.. Vilander je prognozirao da ce Mari da pobedi i da ce Nadal da pobedi... oba mecha su bila jako tesna, oba u pet setova, znaci nije on nista nerealno rekao tu. Niti je prozivao Novaka, niti je rekao da je losh itd, kolko sam video samo rechi hvale ima za njega, cak i kad prognozira protiv njega.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

pesmo diskreditujemo te dalje iz topika posto bi kao poznavalac tenisa trebalo da znas da mats tokom cele karijere prica za novaka da nema igru za top 3,predvidjao je da ce marej da ga pretekne,da nikad nista bitno nece osvojiti,da je slucajno u vrhu,a tokom 2010 godine kada se novak potpuno raspadao sladio se kako je on u pravu...u 2011. ga nije nigde video,ni u kakvim kombinacijama,a kad je i ovaj pobedjivao non stop je serendao kako ocekuje pad i da je sve to posledica pada forme rodzera i rafe itd itd...a i posle sve igre koju je prikazao tokom Australijan opena (koji je Novak dva puta osvajao pre ovog finala),koliki dementor treba da budes da u polufinalu predvidjas marejevu pobedu jer pod a)novak je sasivao, pod b) marej nije sasivao nego je dosao lako do polufinala jer su kukuskin(predao mu mec) i nisikori(dosao posle pet setova protiv conge) pocistili sve nosioce u tom delu zreba, pod c) marej je muska karolina voznjacki, mislim jebem mu misa,ako je neko favorit protiv novaka zato sto mu je lendl postao trener,onda u kurac:)

Poenta price,ne radi se o ove dve prognoze,nego uopsteno o konstantnom pljuvanju koje jedan strucni analiticar eurosporta ne moze sebi da dozvoli...:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nema sta da me diskreditujes... pre 2011. Novak nije imao sta da trazi protiv Nadala i Federera. Da, dobijao ih je tu i tamo, ali su bili bolji od njega obojica. Ja nisam analiticar, ali smatram da su bili bolji igraci. Vilander je verovatno smatrao isto to, i shodno tome je komentarisao i prognozirao. Znaci njegov POSAO je da komentarise tenis, to ne znaci da ce biti uvek u pravu kad se dodje do prognoziranja ko ce kad da pobedi. Znaci.. uradio sam random youtube i google search "wilander about novak/djokovic" i dobio sam 3 klipa gde je samo pun rechi hvale:

Ono... covek radi svoj posao jebote, i svi su kivni na njega sto ne velicha Novaka Djokovica... brate, Novak je broj 1, ali je broj 1 manje od godinu dana i u poredjenju s Nadalom i Federom ima losiju statistiku, manje titula, grendslemova, kuraca... razumljivo je da su i Nadal i Federer u ochima mnogih i dalje favoriti. Sto se tice Marija... od poslednjih 6 mecheva njihovih pre ovog Australijen opena, Mari je dobio 4, Novak prosle godine 2 ( i to jedan mnogo tesno)... Mari je top3 do juche bio, ne kapiram kako iko moze da misli da on nema shanse protiv Djokovica (posebno nakon sto ga je isti Endi Marej polupao ko budalu pre 3 meseca na zavrsnom mastersu).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Nema sta da me diskreditujes... pre 2011. Novak nije imao sta da trazi protiv Nadala i Federera. Da, dobijao ih je tu i tamo, ali su bili bolji od njega obojica. Ja nisam analiticar, ali smatram da su bili bolji igraci. Vilander je verovatno smatrao isto to, i shodno tome je komentarisao i prognozirao. Znaci njegov POSAO je da komentarise tenis, to ne znaci da ce biti uvek u pravu kad se dodje do prognoziranja ko ce kad da pobedi. Znaci.. uradio sam random youtube i google search "wilander about novak/djokovic" i dobio sam 3 klipa gde je samo pun rechi hvale:

Ono... covek radi svoj posao jebote, i svi su kivni na njega sto ne velicha Novaka Djokovica... brate, Novak je broj 1, ali je broj 1 manje od godinu dana i u poredjenju s Nadalom i Federom ima losiju statistiku, manje titula, grendslemova, kuraca... razumljivo je da su i Nadal i Federer u ochima mnogih i dalje favoriti. Sto se tice Marija... od poslednjih 6 mecheva njihovih pre ovog Australijen opena, Mari je dobio 4, Novak prosle godine 2 ( i to jedan mnogo tesno)... Mari je top3 do juche bio, ne kapiram kako iko moze da misli da on nema shanse protiv Djokovica (posebno nakon sto ga je isti Endi Marej polupao ko budalu pre 3 meseca na zavrsnom mastersu).

dobro pesmo jebote,sto se inatis?:)

ako vec i sam priznajes da nisi slusao matsa konstantno,search na youtubeu ti sigurno nece dati realno stanje i njegov svaki jebeni intervju,sto znaci da ocigledno nemas realan uvid u celokupno stanje i njegove konstantne price unazad za momka,koji je u top 3 poslednjih 5-6 godina,a grend slem titulu ima od 2007. godine...konstantno ga je diskreditovao kao ozbiljnog tenisera,a ne kao nekog ko ce uskoro da napadne vrh,svi su mu bili bolji,marej,del potro,pera,mika,zika...

a zbog boldovanog dela te saljem u kuhinju zajedno sa medolinkom i marinicom jer djokovic i marej nisu igrali na zavrsnom mastersu u londonu.Marej je posle prvog meca napustio tur i Tipsa je upao umesto njega,a Djokson je dobio Berdiha i puko od Ferera i Tipse...sve u svemu,zna se da Marej ima komplekse od Novaka,jadnicak je u Rimu prosle godine odigrao najbolji mec u svojoj karijeri,pa nije uspeo da ga dobije i prekine mu pobednicki niz...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nema sta da me diskreditujes... pre 2011. Novak nije imao sta da trazi protiv Nadala i Federera. Da, dobijao ih je tu i tamo, ali su bili bolji od njega obojica. Ja nisam analiticar, ali smatram da su bili bolji igraci. Vilander je verovatno smatrao isto to, i shodno tome je komentarisao i prognozirao. Znaci njegov POSAO je da komentarise tenis, to ne znaci da ce biti uvek u pravu kad se dodje do prognoziranja ko ce kad da pobedi. Znaci.. uradio sam random youtube i google search "wilander about novak/djokovic" i dobio sam 3 klipa gde je samo pun rechi hvale:

Ono... covek radi svoj posao jebote, i svi su kivni na njega sto ne velicha Novaka Djokovica... brate, Novak je broj 1, ali je broj 1 manje od godinu dana i u poredjenju s Nadalom i Federom ima losiju statistiku, manje titula, grendslemova, kuraca... razumljivo je da su i Nadal i Federer u ochima mnogih i dalje favoriti. Sto se tice Marija... od poslednjih 6 mecheva njihovih pre ovog Australijen opena, Mari je dobio 4, Novak prosle godine 2 ( i to jedan mnogo tesno)... Mari je top3 do juche bio, ne kapiram kako iko moze da misli da on nema shanse protiv Djokovica (posebno nakon sto ga je isti Endi Marej polupao ko budalu pre 3 meseca na zavrsnom mastersu).

kapiram ja sta ti pricaju... kao kada igraju finale LS man utd i chelsea... i kladionice proglase chelsea za favorita... jebes formu i medjusobne duele te godine... chelsea NIKADA nije osvojio LS... i na kraju izgube na penale... da li su mogli da pobede??? jesu... da li bi bilo zasluzeno??? naravno da bi... "polupati ko budalu" je idealan izraz za proslogodisnje finale AO... covek je bas nerealan...

mislim jbg... marej je favorit zato sto je razbio coveka koji je u tom trenutku posle najuspesnije sezone ikada dosao bez udova i ledja da igra... a onda je u finalu favorit nadal zbog overall-a, iako ga je novak psihicki satro u cini mi se 6 prethodnih finala... bas se vide dupli standardi... mogu ja da pronadjem uvek nesto po cemu si ti gotivniji od nekog drugog forumasa, a da zazmurim na ono u cemu nisi gotivniji... mi na rur-u to zovemo pulenizam :D

a zbog boldovanog dela te saljem u kuhinju zajedno sa medolinkom i marinicom jer djokovic i marej nisu igrali na zavrsnom mastersu u londonu.Marej je posle prvog meca napustio tur i Tipsa je upao umesto njega,a Djokson je dobio Berdiha i puko od Ferera i Tipse...sve u svemu,zna se da Marej ima komplekse od Novaka,jadnicak je u Rimu prosle godine odigrao najbolji mec u svojoj karijeri,pa nije uspeo da ga dobije i prekine mu pobednicki niz...

mislio je na onaj tur pre toga... kada je djokovic stajao u mestu dok se marej izivljavao nad njim... a noletu bilo jadno da preda mech da ne bude ponovo prica da ima sars i pticiji grip i da predaje cim pocne da gubi...

Link to comment
Share on other sites

Meni je najzanimljiviji bio Wilander u svojoj emisiji pred mec Novak - Marej, kenjao je nesto u stilu, Djokovic se ne oseca prijatno, bice pritisnut, nervozan, dok je Mareju ovo sansa karijere i on to oseca, on je trenutno u boljoj formi i ima sve sto mu treba da osvoji GS.

Onda posle meca u emisiji krenula ona Anabel Kroft da ga smara, a on opet tera vodu na svoju vodenicu i nema sanse da oda priznanje Djokovicu, nego sere nesto tipa, Marej ga je vratio u mec, on je odlucivao o svemu a Djokovic se tu nista nije pitao blabla, i konstantno je hteo da izbegne dalju pricu o tom mecu jer se iskenjao sebi u usta i ne zna sta da smisli vise...

Link to comment
Share on other sites

Dobro ajde... nije zavrsni masters, nego masters u Sinsinatiju, slucajno sam permutovao, sto je realno jos gore, posto taj turnir ide posle US Opena gde je Novak sabio. Ajde neka mi neko pokaze gde je to Vilander pljuvao Novaka da vidim, posto kako sam naveo, u 2012 i 2011 sam video samo rechi hvale.

Iskren da budem, ne znam za ostale, ali pored onakvog Federera i Nadala, ja nisam video Novaka kao nekog ko moze da bude bolji igrach. AL brate minli, njegovo MISLJENJE je bilo tako, sta ima da ga bilo ko flejmuje zbog toga, nazovi to pristranost ako hoces, ja mislim da je on objektivno mislio da je su mari ili delpotro bolji kandidati da budu top1. Ocigledno se zajebao, ali sta bi se desilo ... lupam, da su prosle godine Mari Nadal i Federer bolje odradili svoje mech/set lopte po mastersima i grendslemovima? Ispao bi u pravu Vilander u pravu.

Sarmo, mislim da je Nadal bio favorit u finalu ne zbog overalla, nego zbog toga kako je Novak zavrsio sezonu, umoran i s povredom, i pri tom na AO ove godine nije prikazao bog zna kakav tenis, dok je Nadal polomio Federera (koji nije mozda igrao najbolji tenis, ali je to i dalje Federer).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...