Jump to content

Wireless slusalice sa mikrofonom


igiquit

Recommended Posts

Pomoc ljudi,ako se neko razume.Trazim bezicne slusalice sa mikrofonom,trebaju mi za counter i muziku.Nasao sam neke modele,ali nisam odusevljen.

http://www.tehnomanija.rs/katalog/asus-bezicne-slusalice-sa-mikrofonom-vulcan-anc.html - ove su mi nekako ruzne,a i ne znam od kada to Asus pravi slusalice

http://www.tehnomanija.rs/katalog/plantronics-slusalice-sa-mikrofonom-995-bezicne.html - ove plantronics deluju ok,mada i one ne znam koliko su dobre za cs.

Logitech G930 su odvratne,pa mi to ne preporucujte,nije stvar u ceni.Najradije bih neke sennheiser,ali ne postoje nijedne sa mikrofonom.

Dakle,jel ima neko iskustva sa bezicnim slusalicama,na sta je bitno obratiti paznju kod istih i slicno ..Da li imaju domet ako se ode iza nekog zida,koliko im traje baterija,kako se pune itd.Verujem da rev ,voodoo,pajser itd imaju sta da kazu :)

Hvala!

EDIT : Mozda je glupo pitanje,ali,da li wireless tastatura moze na neki nacin da ometa signal wireless slusalicama i obrnuto ? :)

Edited by b.symph > IGI
Link to comment
Share on other sites

Pa ono, meni je oduvek bilo pitanje čemu takve slušalice uopšte služe?

Ako si pored kompa, kablovi za novije slušalice su prilično dugački da ti ne smeta, a ne cimaš se sa baterijama itd, a zasigurno je prenos podataka brži :)

Sa druge strane, nećeš valjda da šetaš po kući sa slušalicama kao mentol ili slušaš u krevetu muziku sa kompa dok čitaš huper :)

Link to comment
Share on other sites

Razmisljam i ja nekako slicno kao ti,ali nisu za mene slusalice :)Veruj mi da ima razloga za bezicne,tako da bih molio da mi odgovori neko ko se razume i bez suvisnih postova tipa : "Sta ce ti bezicne?","Imas odlicne zicne","Ove su ti extra,ali nemaju mikrofon" itd,itd .. :)Pitanje mi je konkretno i sve mora biti kao sto sam i napisao,druge varijante ne ne .Cudi me da se voodoo nije vec oglasio,covek sve zna ..Hvala.

P.S. Pa sluze recimo nekome ko ima dosta obaveza po kuci i ne moze da bude pored kompa,a pri tome zeli da slusa muziku ili prica sa nekim na skajpu,a ne sme da pojaca muziku zbog ostalih ukucana :)

Edited by b.symph > IGI
Link to comment
Share on other sites

Pa moguće je da niko ne može da ti pomogne upravo zato što niko to ne kupuje :)

Ja bih ti rado pomogao ali jedini slučaj wireless slušalica je kada mi je ortak pozajmio neke Sonijeve pre x godina i nisu mi se dopale jer su šuštale kad se odaljiš od baze ili nešto se šetaš itd. OK, sad je tehnologija sigurno napredovala u tom smislu.

Link to comment
Share on other sites

Hvala tebi u svakom slucaju .Eto i to me zanima,ti kazes imaju bazu,ja sam video neke koju funkcionisu tako sto ubacis nesto kao bluetooth u USB i to je to.Neke imaju transmiter koji stavis na sto.Dakle,sve me zanima,koje su najbolje opcije,da li moraju da imaju vizuelni signal sa transmiterom itd,pa ako na Ruru nema ko sta da kaze po tom pitanju,ja vise nemam sta da pitam bilo koga :)

Link to comment
Share on other sites

Kupljeno,moze lock sto se mene tice,mada,s' obzirom da je ovo jedini topic za ovakve slusalice,a verujem da ce naleteti jos neka "budala" kao ja,

koja ce da trazi iste da kupi,moze i da ostane otkljucan topic jos neko vreme,dok testiram,pa da prenesem utiske,sigurno ce nekome biti

od koristi kad tad.Pozdrav.

Edited by b.symph > IGI
Link to comment
Share on other sites

Plantronics ne moze lose da sljaka,imam jedne kod kuce,stare 8 godina,rade bez mane.S' obzirom da su ove bezicne

novogodisnji poklon,nesto vise cu moci o njima da kazem tek pocetkom januara,pa ti vidi sta ces sa ovom temom.

Bio sam ubedjen da cu na RUR-u dobiti korisne savete,ali neverovatno da niko nema iskustva,tako da sam ostao

prepusten svojoj intuiciji :)Pisacu kada dodje vreme.Hvala Lucky na dobroj volji oko pomoci.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Pa sluze recimo nekome ko ima dosta obaveza po kuci i ne moze da bude pored kompa,a pri tome zeli da slusa muziku

ili prica sa nekim na skajpu,a ne sme da pojaca muziku zbog ostalih ukucana :)

LEAVE THE PARENTAL HOME!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...