Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Бога ми, фине плате имају тамо у Топ шопу у НС (мислим на ове који добро продају), другарицу кренулу па ће овај месец да изађе на 100.000, друга је у фирми по продаји, а нека Црногорка која је прва излази и на 200.000 дин :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Što me ujeda za srce ovaj outbox u mobilnom telefonu posle obilnog pijanstva.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Нема то везе са ''Београђанцима'', мислим, онда су ''Њујорчанци'' још гори вероватно. То има везе са тим што је срање у саобраћају.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Što me ujeda za srce ovaj outbox u mobilnom telefonu posle obilnog pijanstva.

haha napad neprijatnosti, grize savesti i srama!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pnemam pojma, mozda je i tamo sranje pa ne sviraju ako zastanes na 1, 5 sekundu, mozda je problem u glavama, nisam merodavan da kazem to, ustvari jesam malkice, sreo sam se par puta sa neobjasnjivim ponasanjem vozaca u Beogradu...

Јел ме зајебаваш или си стварно толико... не знам... Ал добро, бар имам ментал ноут ту мајселф.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam uz inferna, suviše se trubi, i trubi se milisekundu po paljenju žutocrvenog, trubi se kad neko stane da mu izađe putnik, trubi se kad se stigne...

a kolko si puta bio u saobracaju u rimu, londonu, parizu, njujorku, budimpesti, becu?

bio ja u tri od tih navedenih i nigde se ne vozi ovoliko nadrkano a nevešno i neefikasno. i nigde se ne kockaš ako prelaziš preko pešačkog.

Link to comment
Share on other sites

ja sam uz inferna, suviše se trubi, i trubi se milisekundu po paljenju žutocrvenog, trubi se kad neko stane da mu izađe putnik, trubi se kad se stigne...

Ја се са тим слажем и ја рантујем због тога. То нема никакве везе са заменом теза и Инферновим наступом после мог крајње нормалног поста. Али ко што рекох, добро, ментал ноут.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ti odgovorio da ja ne gledam to po tome da li je negde sranje u saobracaju ili nije, nego po tome kako se ljudi ponasaju kada je sranje u saobracaju... Mada, ovde sam primetio da se isto ponasaju bilo sranja u sabracaju ili ne...

edit: ne mrzimo te svi, Dulio.

Edited by Inferno_O
Link to comment
Share on other sites

Не Инферно, ти си одговорио цинично на мој коментар где сам хтео да кажем да би и у, лупам, Нишу, присуствовао истом таквом понашању да је таква ситуација. И није ствар у тренутном срању у саобраћају већ у меме срању у саобраћају, које формира одређено понашање. Синдром таквог понашања у саобраћају нема везе са господом Београђанцима. И на то сам добио онакав одговор, који нити се ослања на оно што сам ја написао, нити је конструктиван, већ само ружан. Што је мени довољно да саберем два и два. И то нема никакве везе да ли се ја слажем са нечим или не. Заболе ме чија претпоставка за саобраћај је тачна.

Ja sam vozio poprilicno po italiji i nemackoj, ne trubi se skoro uopste u nemackoj, u italiji malkice s tim sto u italiji 50ti i prvi krecu u istom trenutku na semaforu.

A nevezano za to je infernown tard.

Ја сам исто чуо да се много ефикасније вози по Италији конкретно, типа сви знају да крену на семафору одједном па их прође дваес, а не овде прођу тројица јер један чека да овај испред њега пређе пет метара, па да онда почне ритуал пребацивања у прву брзину.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...