Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pošalji drugarima ovu rečenicu, čisto da znaju da odmah batale da bleje sa tobom, bolje sad nego kad im budeš pljačkao gajbe za 2 god zbog gudre

moj iskren savet, sredi život pod hitno, dok ne bude kasno

Mogu samo da im kradem pare za neki dobar fotoaparat , pošto sad planiram da štedim za to icon_smile_big.gif

Ja od srpske nove već 3-4 godinu za redom ulazim u period apsolutne apstinacije od svega i totalne discipline, tempo života će mi biti jedi-uči-jedi-uči-treniraj-gledaj film-spavaj. Nema ljudi, nema alkohola, nema zezanja, a pošto sam ponovo počeo da pušim, ove godine probaću i bez cigareta. I tako nekih mesec i jače, dok mi se ne završe januarski i februarski rok.

Da li stvarno misliš da neko sa takvom samokontrolom će sebi da dozvoli taj tvoj drastični scenario? Ponavljam opet, od kad sam krenuo na faks evo godinama gledam pojedine drugare kako šmrču ds i nikad pipnuo nisam niti ću da pipnem ds.

Granje volim da pirkam, ali evo recimo preksinoć sam se nacirkao i svi oko mene su duvali, ja sam preskakao dzoint jer nisam želeo tad da duvam. Za novo godinu isto. Dakle znam kad i šta hoću u svakom trenutku.

otkad su ekseri skupi? ne pratim cene al poslednji put kad sam proveravao ekser je bio jeftiniji od piva u klubu

Možda ako misliš na kvoter, ali ceo ekser je ~700-1000, a koliko sam razumeo idu i više nek ture što se baš pokažu kao kvalitet. Naravno cena kao i kod svega pada solidno sa uzetom većom količinom.

Spid je jefitniji dosta čini mi se, ali nemam pojma njegove cene.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mogu samo da im kradem pare za neki dobar fotoaparat , pošto sad planiram da štedim za to icon_smile_big.gif

Ja od srpske nove već 3-4 godinu za redom ulazim u period apsolutne apstinacije od svega i totalne discipline, tempo života će mi biti jedi-uči-jedi-uči-treniraj-gledaj film-spavaj. Nema ljudi, nema alkohola, nema zezanja, a pošto sam ponovo počeo da pušim, ove godine probaću i bez cigareta. I tako nekih mesec i jače, dok mi se ne završe januarski i februarski rok.

Da li stvarno misliš da neko sa takvom samokontrolom će sebi da dozvoli taj tvoj drastični scenario? Ponavljam opet, od kad sam krenuo na faks evo godinama gledam pojedine drugare kako šmrču ds i nikad pipnuo nisam niti ću da pipnem ds.

Granje volim da pirkam, ali evo recimo preksinoć sam se nacirkao i svi oko mene su duvali, ja sam preskakao dzoint jer nisam želeo tad da duvam. Za novo godinu isto. Dakle znam kad i šta hoću u svakom trenutku.

baš je u problem u tom ograničavanju i samokontroli, jer si posle toga željan svega, ne treba ići ni u jedan, ni u drugi ekstrem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako si jednom pojeo govno sa tim sto si probao i nisi se pokajao,planiras i drugi,onda ces i treci i cetvrti itd,nema veze sa tvojim zenom,kapiram da su i psihicki jaci od tebe pali lakse,iako mi ne delujes kao psihicki stabilan lik(nhf)

na kraju krajeva nikome ne moras da se pravdas,verovatno si znao kakve ces reakcije izazvati kad si napisao sta si radio [:)]

Link to comment
Share on other sites

baš je u problem u tom ograničavanju i samokontroli, jer si posle toga željan svega, ne treba ići ni u jedan, ni u drugi ekstrem

Tu jesi pogodio, meni je život klackalica - period prevelike kontrole kada zakidam sebi razne stvari zarad nekog ''višeg cilja'' (faks, fizička forma, štednja za nešto), pa se to ostvari i onda krenem da ne jebem živu silu i odem skroz u drugom pravcu , balans treba imati uvek, a to kod mene baš i nije slučaj često, ali verujem da problem sa balansom ima ogroman deo populacije, jer je jako teško naći neki balans u životu.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Granje volim da pirkam, ali evo recimo preksinoć sam se nacirkao i svi oko mene su duvali, ja sam preskakao dzoint jer nisam želeo tad da duvam.

Sohardcore.jpg

Kazes to kao da je ne znam kakva snaga volje potrebna za to jbt. :D

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

Ok, ajde sad ovde kraj ove diskusije FULL STOP

Srećan badnji dan svima i provedite ga lepo sa porodicom!

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mogu samo da im kradem pare za neki dobar fotoaparat , pošto sad planiram da štedim za to icon_smile_big.gif

Ja od srpske nove već 3-4 godinu za redom ulazim u period apsolutne apstinacije od svega i totalne discipline, tempo života će mi biti jedi-uči-jedi-uči-treniraj-gledaj film-spavaj. Nema ljudi, nema alkohola, nema zezanja, a pošto sam ponovo počeo da pušim, ove godine probaću i bez cigareta. I tako nekih mesec i jače, dok mi se ne završe januarski i februarski rok.

Da li stvarno misliš da neko sa takvom samokontrolom će sebi da dozvoli taj tvoj drastični scenario? Ponavljam opet, od kad sam krenuo na faks evo godinama gledam pojedine drugare kako šmrču ds i nikad pipnuo nisam niti ću da pipnem ds.

Granje volim da pirkam, ali evo recimo preksinoć sam se nacirkao i svi oko mene su duvali, ja sam preskakao dzoint jer nisam želeo tad da duvam. Za novo godinu isto. Dakle znam kad i šta hoću u svakom trenutku.

Možda ako misliš na kvoter, ali ceo ekser je ~700-1000, a koliko sam razumeo idu i više nek ture što se baš pokažu kao kvalitet. Naravno cena kao i kod svega pada solidno sa uzetom većom količinom.

Spid je jefitniji dosta čini mi se, ali nemam pojma njegove cene.

Jao ivke sta ti reko za kvoter! Pa se ti posle trudi da objasnjavas budalama.

Zajebali su te sabke (kao da je to tesko uraditi) Ti ekseri kojih ti je trebalo 2 za prvi put ne vrede vise od ostalih koji se valjaju kod nas, a koji kostaju izmedju 150 i 300 dinara u zavisnosti od kolicine. Ja za te sto vrede 10e nisam cuo od dve hiljadite na ovamo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Чабке, дошао си на право место да расправљаш о ексерима!

следећи пут, пре него што будеш хтео нешто да пробаш од слаткиша, а ти прво дођи овде да добијеш све потребне информације!

:)

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Možda ako misliš na kvoter, ali ceo ekser je ~700-1000, a koliko sam razumeo idu i više nek ture što se baš pokažu kao kvalitet. Naravno cena kao i kod svega pada solidno sa uzetom većom količinom.

Spid je jefitniji dosta čini mi se, ali nemam pojma njegove cene.

jebote savke cak i ja znam da je ekser 200 dingera,mada cuo sam da postoje neka madjarska srca,oni su skuplji,zna doca! :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@drasko

stidi se, ti imas decu!

:D

у животу нисам згутао ексер, никада.

мада, било је времена пре него што сам постао нежни тата и посвећени супруг.

:)))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...