Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kakvih 5 dana jebote, od 30. do juče čist najčistiji rejv... Za reprizu sam prvi put u životu probao eksere, i ako sam veliki protivnik hemije, koliko sam se samo nagledao šmrkanja spida oko mene, zgadilo mi se za ceo život, al reko aj ovo je ''čistija varijanta'' ću da teram. Nas šestoro pojeli smo 10 eksera, i moram da pojedem govna i kažem da je ono najbolja jebena moguća stvar koju sam ikad probao. Pola sata posle prve polutke mene je udarila nenormalna euforija, krenula me bujica emocija, toliko sam voleo sve one ljude da nisam imao dovaljno dobar način da im to iskažem, igrao sam uz dnb, nisam mogao da stanem. Na kraju smo samo naš šestoro naekserisanih ostali na toj kućnoj zajebanciji, svi ostali su otišli oko 5-6, a mi smo igrali do podneva dok nismo popadali.

Evo 4 dana posle toga još nas drži utisak, i juče i prekjuče sam bio najveseliji čovek na svetu, nikom se ne skida osmeh s lica :)

dobro, necemo te mi sad nikako ubediti kako je to lose i kako lako mozes da zglajznes, jer imas stvari pod kontrolom... ;) a posle ovakvog opisa, zgutaces se sigurno jos koji put.

ali gledaj sto pre da zajebes to, jer nije daleko dan kad ces istu ovu pricu moci da ispricas i za polutku pajda. a onda ce biti kasno.

mozda izgleda ko da se pravim pametan, ali stvarno zelim da ti skrenem paznju...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Glupo mi da otvaram temu pa rekoh da pitam ovde :)

upalim bilo koju igru/video fajl , svakih par minuta ekran se freezuje na 10-ak sekundi i za to vreme se iz zvucnika cuje jako zujanje, to onda prestane , pa posle par minuta ponovo.

Sta ovo moze biti? :/ danas se prvi put dogodilo.

Link to comment
Share on other sites

Kakvih 5 dana jebote, od 30. do juče čist najčistiji rejv... Za reprizu sam prvi put u životu probao eksere, i ako sam veliki protivnik hemije, koliko sam se samo nagledao šmrkanja spida oko mene, zgadilo mi se za ceo život, al reko aj ovo je ''čistija varijanta'' ću da teram. Nas šestoro pojeli smo 10 eksera, i moram da pojedem govna i kažem da je ono najbolja jebena moguća stvar koju sam ikad probao. Pola sata posle prve polutke mene je udarila nenormalna euforija, krenula me bujica emocija, toliko sam voleo sve one ljude da nisam imao dovaljno dobar način da im to iskažem, igrao sam uz dnb, nisam mogao da stanem. Na kraju smo samo naš šestoro naekserisanih ostali na toj kućnoj zajebanciji, svi ostali su otišli oko 5-6, a mi smo igrali do podneva dok nismo popadali.

Evo 4 dana posle toga još nas drži utisak, i juče i prekjuče sam bio najveseliji čovek na svetu, nikom se ne skida osmeh s lica :)

i loled

jebote vlada lizao eside,savke zuno eksere:))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gde ide ovaj svet, ni narkomani nisu ono sto su nekoc bili.

au savke auuuuuuuu

gledajući koliko problema imaš samo sa pivom, moram da ti kažem da droga nije za tebe i da prekineš s time dok nisi postao negativni primer iz pamfleta protiv drogiranja.

Ali on je bio za taj primer i pre nego je probao kser.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Где је Дуле сад да им каже да је ракија мама? [:D]

Добро јутро свима који су устали рано! Ја сам на послу до 3, па после водим сестричину са кевом и ћалетом у неки рибљи ресторан. И кад смо код рибљег ресторана, је л' има неко добру препоруку? Тражим добар рибљи ресторан на Новом Београду.

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

tako je, Stijo ! :)

naterala me keva da sredim sobu, pa posle prevodim nešto.. i tako ... počela sam da štedim pare za Berlin, sad ću da napravim računicu koliko mi treba...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Grujo, truperu , mislio sam čistija varijanta u smislu načina upotrebe - progutaš i proteraš tečnošću, a spid mi se gadi jer mi je sam način unošenja odvratan i ''prljav'' u figurativnom značenju. U hemijski sastav i čistoću istih nisam ulazio.

Ostali - izrazio sam oduševljenje jer mi je jednostavno bilo baš onako kako sam opisao, evo i sad imam inspiracije da napišem čitav sastav, epopeju, hvalospev o efektima te droge koje sam doživeo, ali zadržaću se na onom kratkom opisu sa prethodnog posta :)

Da li ću probati opet - hoću sigurno u nekim odredjenim prilikama. Da li ću da se navučem na redovnu konzumaciju eksera? Neću, jer niti je to moja varijanta zabave, jer nit imam para za tu skupu zajebanciju, jer niti ima smisla uzimati je stalno ukoliko želim isti efeket, jer i dalje pre svega mrzim hemiju, i znam koliko je štetna, i to što sam se oduševio vožnjom eksera, ne znači da mi se više ne gadi ceo taj fazon.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da li ću probati opet - hoću sigurno u nekim odredjenim prilikama.

Pošalji drugarima ovu rečenicu, čisto da znaju da odmah batale da bleje sa tobom, bolje sad nego kad im budeš pljačkao gajbe za 2 god zbog gudre

moj iskren savet, sredi život pod hitno, dok ne bude kasno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...