Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ћело, свака час, тренирај и боли те курац за хејт, јер ако се неко исцима да напише пост, а не каже ништа, онда није ни вредан одговора.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ћело, свака час, тренирај и боли те курац за хејт, јер ако се неко исцима да напише пост, а не каже ништа, онда није ни вредан одговора.

pa dobro ne moze svakome da se dopadne jebiga :)

@ exile nisam se shishao 3 meseca, u zivotu duzu kosu nisam imao !

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Постоји и конструктивна критика. Једно је ''ћело, брже користи кад се отвори, мого си пет пута да га звекнеш уместо да тражиш клинч'' а ово што сам ја прокоментарисао је нешто сасвим друго:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ni ja nisam verovao da ce to zaista tako biti, al izgleda da jeste...vi koji jos studirate, a nemate pravo na studentsko zdravstveno morate da se prijavite na biro pa tako overite knjizicu

Ne mora na biro, mozes sam da uplacujes mesecan iznos direktno zavodu i da ti overavaju knjizicu na tri meseca. Na birou ce da ti traze posao, studirao ti ili jok, pa te cimnu da kopas kanale, a ti kazes necu, brisu te sa spiska i nemas zdravstveno.

Edited by Mr.Sh
Link to comment
Share on other sites

at ćela

ja o boksu znam ono što sam naučio gledajući rokija :D pa ne bi bilo loše da objasniš koja su pravila za nokaut. vidim da je lik ostao na nogama, a da mu je sudija nešto brojao. je l to sudija procenjuje da ovaj ne može da nastavi gledajući ga u facu ili šta? inače, zajeban nabod :D

Link to comment
Share on other sites

da da, ovo je nokaut, posto nije mogao da isprati brojanje od strane sudije i da da jasan odgovor na pitanje od sudije dal je dobro pa sudija nije stekao utisak da moze da nastavi mech,ako pogledas dobro on nije u stanju da stoji bez oslanjanja na konopce, malo zaplice u stranu,minut posle kad sam mu prisao da se pozdravimo covek nije razumeo nijednu rec sto sam rekao i gledao je kroz mene, malo je jezivo al tako je uvek kad je u pitanju nokaut. U principu nema tu neke velike filozofije , klasican nokaut je kad protivnik padne , tehnicki kad prekine sudija (recimo ja otvorim coveku arkadu i on toliko krvari pa sudija prekine mech itd). Nokdaun(kad padne ili kad mu broji sudija) bi bio da je on mogao da nastavi posle ovoga, i to se racuna kao 2 poena na ocenivanju(e sad ocenivanje u amaterskom boksu je retardirano , svaki cist udarac koji prodje racuna se kao jedan poen, dok u profi boksu sudija odredjuje ko je dobio tu rundu i njemu daje jedan poen vise(2 ako je bio nokdaun) nego protivniku i u profi boksu je iznos svake runde 10-9 (10-8 ako je nokdaun) dok u amaterskom boksu je recimo 2-1, 5-1, 6-4 (nema sheme, vec kolko udaraca tolko poena) ). Ako napravis neki prljavi potez ili nesto nelegalno(udaris lika u muda namerno, guras coveka , udaras u potiljak , ispod pojasa ) dobijas opomenu(na snimku je recimo to ovo kad sudija prekine borbu i kaze mi nesto ) , posle 2-3 opomene dobijas kaznu od 1 poena,ili ako protivnik ne moze da boksuje vise dobijas diskvalifikaciju(ako sudija odluci da si namerno to uradio), ili se gleda ko je imao vise poena do tad (recimo sudarite se glavama i ne moze da nastavi protivnik jer si mu otvorio pola face) ako nije bilo namerno. Otprilike to je to

@kung lao - ovo je druga runda , u prvoj rundi sam ga bas izmorio i naceo udarcima u glavu :)

@alfa cujes trenera i menadzera kako mi vriste :))) poceo sam mnogo da se kurcim sto se spustanja ruku tice, al to je zbog zapostavljanja jedne vrste treninga i previse sparingovanja, pa onda covek dobije previse sigurnosti i osecaja sto ume da bude veliki problem.Doduse radilo se na tome mesec dana , i sad opet sve vreme drzim ruke gore

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Технички нокаут, када судија одлучи да боксер не може да настави меч из ових или оних разлога. Тако да овај може да устане и да буде у фазону ''оћу још'', али ако је климав и неспособан да настави, судија прекида фајт, исто тако ако је рецимо повређен а оће да настави, а судија сматра да би то било непотребно излагање ризику, ако рецимо лик крвари превише па не може да се санира, ако лик стоји и фајта се али то ради испод неког ''нормалног минимума'', типа стоји и јако лоше реагује и прима ударце ко нездрав итд итд итд.

едит:

лол, ово сам Ивану писао, али сам заборавио да рефрешујем страну, нисам ни сконтао да је већ стотину постова после његовог:)

Ћела:

Да, оцењивање је и мени ретардирано, поготово што узму па краду на бројању ко нездрави.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Добио је моју болест, али треба се забринути тек ако крене да одговара на тролове бар са пет редова.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...