Jump to content

tetovaze


boku

Recommended Posts

Размишљао сам и о томе доста. Па пошто студирам енглески, велика је вероватноћа да ћу завршити као просветни радник, тако да ми је цимање због тога шта ће рећи они од којих ћу зависити, јер за остале реално, боле те бриге. :) И да, треба доста новца за све то, али планирам део по део да радим, а не одједном. Half-sleeve свакако долази у обзир. Имам веома лепе идеје у глави, само немам јасну слику како да их преточим у тетоваже, тако да би ми ваше препоруке и идеје добродошле.

mozes za pocetak kao ovaj momak iz rejdza/audioslejva ,

Tim+Commerford.jpg

  • Upvote (+1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

nisam se dobro odrazio, mislio sam da bi za pocetak mogao da odradi taj rukav da bude diskretan, posto mi je ovo iznad primer toga da mozes da odradis neko ludilo na sebi, i onda preko da obuces parce svakodnevne odece i da se to apsolutno ne vidi :)  mozda bi cak u njegovom slucaju trebao malo kraci rukav da bude, fazon do pola bidze

No, duduk sam za teretanu, ali mislim da ti nije bas najbolje poredjenje, posto, vervao ili ne, ovo je liku prva i jedina tetovaza :) i ono, kapiram da je radio istu iz 30tak puta, posto je covek odradio i 90% ledja :) a fazon, kada sazri koza onda se ljusti i deo boje ako ne primi dobro.

Isto kao sto Beli Eurokrem sad mora na dopunu
 

Tim%252BCommerford.jpg

 

 

 

edit: serem, nije mu bila prva, vec je fazon prekrio pola tetova...

 

Commerford is also known for his numerous tattoos. His first tattoo was a solid black band around his left arm to remember his mother by. He soon had half of a face (a painting by graphic artist Mirko Ilic) tattooed on his back, and various other designs on his arms. In 1993, he began work on an intricate design on his left leg. By 1996 this tattoo covered over 65% of his body (covering his arms, left leg, chest, back, and two swirls on his posterior).


  Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

а шта мислиш о томе од рамена до пола подлактице? јесте да не бих могао носио мајице, али кошуље лајк нп.

бтв, хтео бих да питам старије чланове, у неким касним двадесетим или ранијим тридесетим, како се ви осећате поводом тетовирања? да ли сте имали исти став са 20 година и сада? да ли вам је жеља за тетовирањем спласла са годинама (ако сте икада имали жељу :) )?

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

secam se dileme pre nego sto sam se istetovirao, dal da istetoviram na butini kalas ili banjica UF 1987, ee bila su to lepa vremena..

 

radi rukav.ja radio celu ruku i bole me kite da krijem kad radim na kiosku, gazdi ne smeta

fxd

  • Downvote (-1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

cim ti tolko zapitkujes neces da se tetoviras, opusteno, proci ce te za par nedelja ideja kad vidis kolko je para i na sta ces da licis kad ostaris, u redu je

па, пази, за мене, то није мали корак у животу, тако да се треба информисати, зар не

@zyzz мож ти то да постујеш да ми то видимо? :D

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Neko je pitao za preporuku:

 

https://www.facebook.com/lamadremuerta/photos_albums

 

Za ovog lika kazu da je najbolji u Srbiji. Po onome sto sam vidjao da radi sa bojama, slozio bih se. Doduse, ceka se par meseci na termin.

 

970589_485964181487024_598513007_n.jpg

 

427265_417712131645563_431413634_n.jpg

 

Da razmisljam da uradim rukav, otisao bih kod ovog cara, neverovatno je kakve tetovaze radi:

 

https://www.facebook.com/peter.w.madsen.73?fref=ts

 

Ofc, ceka se jedno godinu dana za termin, zivi u Danskoj i half-sleeve sigurno bi kostao izmedju hiljadu i dve evra, ali za tako ozbiljnu stvar kao sto je rukav i za ovakav kvalitet, vredi.

Link to comment
Share on other sites

Crtah se kod Ivija LA madre muerta, prilicno velik piece 15h still incomplete, sve preporuke ,tacno je da se ceka ali ako hocete velik piece verujem da cete docekati pocetak za 2-3 meseca, moj je radjen u periodu od 3 meseca tako nesto 5 sedenja, ako hocete nesto sitno onda jbg... nemam neku dobru fotku kad nabavim okacicu ovo je sketch nije njegov sve.jpgevosafe_image.jpgiskopah neku al losa je fotka i ovo je pre uradjenih detalja i ima jos 45 min da se radi posle detalja tako nesto,svi detalji koji se vide na skici su uradjeni, pitao sam Ivija ko po njemu radi najbolje portrete u srbiji rece mi da je ovaj lik https://www.facebook.com/kapetan.nemo.tattoos?fref=ts

Edited by JCR

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...