Jump to content

tetovaze


boku

Recommended Posts

црнило... ормар.... сноп светлости... застава...

 

Још ће да га изнабадају неки кад виде боје које кремићу представљљају прекретницу у животу... У мају нигде из куће! :tf:

 

надам се да "крезуби" воле wonna-be-blues band или да су макар некад чули за исти [:D]

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

na poslu mi danas rekao svaba da u zivotu nije video uvrnutiju tetovazu, jeste crnilo malo scary, bas zato nisam ni hteo da bude na preterano vidljivom mestu. Sad ovih dana u glavi kad se pogledam ide ona (verovatno standardna) dilema da l cu se pokajati nekad ili ne, nekako me boli patka : )

 

Inace jel moze neko ko je vec prosao ovo samo da mi kaze koliko puta u danu se preporucuju mazanje onog pantenola, ja namazem ujutru i uvece (pre toga operem sapunom onim nekim blagim) al i preko dana se dosta susi, pogotovo sto je sad u fazi kad se ljusti i otpadaju ona sitna sranjca. ..

Link to comment
Share on other sites

Не знам што људи имају ''реакције'' на тет, искомбиново си два најпознатија албума једног од најпознатијих бендова, можда би без тог повезивања и било уврнуто ал капирам да је већина људи чула за пинк флојд и видела те омоте итд.


Мажи да не буде суво никад. Пери млаком водом и сапуном, немој случајно да сам ''довршаваш'' та ситна срањца, чак и ако баш изазовно делује зрело за чупање:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

капирам да је већина људи чула за пинк флојд и видела те омоте итд.

 

blago tebi ako je većina ljudi među kojima se krećeš čula za pink flojd :)

Link to comment
Share on other sites

Па јебем ли га, не постоји нико ко није, а као крето сам се, поготово кад сам ишо на факс:) Мислим, капирам ја тебе, ал исто тако капирам да бих баш морао да се крећем и да идем у ''Код Ере'' четвртком... можда грешим, ал пинк флојд ми увек био нешто са чим се људи сретну макар и ненамерно, оно, лебди у етру неке опште информисаности ширег типа:) Мислим, није пинк флојд, не знам, кинг кримсон или тако нешто, штајазнам... А омоти га свакако престижу по чувењу и код баш лол групација, типа моје кеве или тако нешто, мислим да је баш тешко да те заобиђе та призма на црном, па нека и као банер на нету за фирму која производи блеклајтове:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kao što rekoh, blago tebi :)

 

ja sam imao priliku da radim sa ljudima koji menjaju stanicu kad god na radiju naiđe nešto sa rečima na stranom jeziku, i sasvim sam siguran da pola njih nije u životu čulo reči pink i floyd izgovorene zajedno, a 100% njih ne bi prepoznalo omot :)

Link to comment
Share on other sites

Па јебем ли га, не постоји нико ко није, а као крето сам се, поготово кад сам ишо на факс:) Мислим, капирам ја тебе, ал исто тако капирам да бих баш морао да се крећем и да идем у ''Код Ере'' четвртком... можда грешим, ал пинк флојд ми увек био нешто са чим се људи сретну макар и ненамерно, оно, лебди у етру неке опште информисаности ширег типа:) Мислим, није пинк флојд, не знам, кинг кримсон или тако нешто, штајазнам... А омоти га свакако престижу по чувењу и код баш лол групација, типа моје кеве или тако нешто, мислим да је баш тешко да те заобиђе та призма на црном, па нека и као банер на нету за фирму која производи блеклајтове:)

sretnem se ja i sa erom slucajno, ali sa omotima od albuma nema sanse :D

Link to comment
Share on other sites

можда наше генерације, ал ови млађани - ил их доста не зна да хода ил ти негде грешиш [:D]

 

Свака част њему на тетоважи, стварно врхински и мега куљ, али ми ипак пада на памет да може некад да има непријатности због дебилчина. Додуше, може и да се не враћа из Швабије... :)

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo cisto quote od majstora :)

 


Sveža tetovaža treba da se odneguje na propisan način jer je to jedini preduslov za garanciju njenog kvaliteta! PROPISANA PROCEDURA ZAŠTITE I ODRŽAVANJA TETOVAŽE:

 

Stavljenu foliju skinuti za 2-3 sata. Mlakom vodom i sapunom (medicinski ili baby) oprati svu limfu, boju i sluz - da koža bude čista (sapunicu napraviti prvo u rukama). Potom, ubrusom nežno osušiti tattoo a zatim utrljati preko njega pantenol krem . Što se tiče količine kreme nikako se ne sme krema stavljati u debelom sloju jer postoji mogućnost da se na taj način tetovaža zalepi za odeću. Dakle, treba stavljati malo kreme a više puta dnevno (4-5 puta).

 

 

Uveče tattoo treba oprati i potom namazati i nikako spavati na tetovazi dok je sveza (3-4 dana). Sa mazanjem nastaviti dve nedelje. U tom periodu treba nositi pamučnu, komotnu i čistu tamnu odeću.

 

 

Zabranjeno je čupkanje krastica, češanje zbog svraba, potapanje u vodu (More, reke, bazeni), sunčanje, umotavanje tattoo-a u foliju ili prekrivanje gazom.

 

 

Prvih pet dana treba sprečiti pojačano znojenje i zato treba izbegavati aktivnosti koje ga izazivaju kao što su sportsko treniranje, teretana itd.

 

INK WONDERLAND STUDIO

WUTP

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Podeljena su mi osećanja oko ove tetovaže, sa jedne strane prezirem PF (bez nekog posebnog razloga, jednostavno ga prezirem kao i većinu roka koji je izašao iz UK (ne i metala i punka iz UK naravno ) , a sa druge strane tetovaža je fenomenalna, pogotovo ovo crnilo, daje osećaj prostora i beskonačne dubine iza zida.

  • Downvote (-1) 3

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

наравно

 

[roflmao]

 

Posro sam se malo, stare frustracije [:D] ,  kvalitet i uticaj engleskog roka je neosporan i puno toga volim ali i dosta toga i ne, a prezir je prejaka reč koju sam iskoristio. Određeni animozitet prema PF se rodio još u srednjoj školi iz određenih razloga  [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...