Jump to content

tetovaze


boku

Recommended Posts

astora, go forth ako želiš te portrete ali ne zaleći se. kapiramo da ti je zagorac drugar, ali ne moraš zbog poštovanja prema drugaru da dozvoliš da imaš tri loše ili osrednje tetovaže. prosto, to je portret i sve ispod savršeno je loše. kapiram da bi najbolje bilo da ideš polako, jedan po jedan. pa ako ti se prvi stvarno dopadne i bude dobar kad se koža smiri, odradi i ostale. moja dva centa.

 

Е, ал чињеница је да је то један у двадесет, ако не и мање.


taj rad. upoznao sam ih nekoliko i kada su u pitanju zajebanije tetovaže loši su. jedan dobar drugar je tatu majstor (treba neki prigodniji izraz da se nađe jer većina njih nisu majstori). taj drugar pirlično loše tetovira. ima dara za crtanje, ali ne i tetoviranje. bezveze mi je da mu to kažem, naravno.

lik je "ispekao zanat" kako se nanosi boja na kožu i to je to. bukvalno je precrtavač, nema osećaja za senčenje, za nijanse i slično. radi prilično jeftino i najčešće radi navijačke tetovaže i slične tripove. i ogroman broj tih tatu majstora su na taj fazon.


 

Link to comment
Share on other sites

astora, go forth ako želiš te portrete ali ne zaleći se. kapiramo da ti je zagorac drugar, ali ne moraš zbog poštovanja prema drugaru da dozvoliš da imaš tri loše ili osrednje tetovaže. prosto, to je portret i sve ispod savršeno je loše. kapiram da bi najbolje bilo da ideš polako, jedan po jedan. pa ako ti se prvi stvarno dopadne i bude dobar kad se koža smiri, odradi i ostale. moja dva centa.

 

taj rad. upoznao sam ih nekoliko i kada su u pitanju zajebanije tetovaže loši su. jedan dobar drugar je tatu majstor (treba neki prigodniji izraz da se nađe jer većina njih nisu majstori). taj drugar pirlično loše tetovira. ima dara za crtanje, ali ne i tetoviranje. bezveze mi je da mu to kažem, naravno.

lik je "ispekao zanat" kako se nanosi boja na kožu i to je to. bukvalno je precrtavač, nema osećaja za senčenje, za nijanse i slično. radi prilično jeftino i najčešće radi navijačke tetovaže i slične tripove. i ogroman broj tih tatu majstora su na taj fazon.

 

Upravo tim redosledom i idemo :)

Link to comment
Share on other sites

3 portreta za sto evra, mora da ste pustali zmajeve zajendo kad ste bili mali !

 

inace, tvoja glava tvoje telo tetoviraj sta hoces, ali nemoj da vajnujes, sto su te ljudi naduvali na internetu jer tetoviras gluposti, i da trazis postovanje i podrsku za tako nesto.

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Ovo za otromboljenje i taj when you get old shiet je bs preveliki.

tumblr_mcmngt4D1R1rifdi9o1_500.jpg

Evo kako "ce" izgledati.

Мени ово личи да се матори скоро тетовирао :) тј не знам како знате да се он тетовирао пре 30 година ? :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Pa sta mi trljas onda na nos ko te tetovira i za koliko para ako ne treba da me bude briga, za sto evra ne mozes da istetoviras slovo na stopalu a ne tri jebena portreta, zato sam i bacio sprdnju da ga bas dobro poznajes . Opet govorim, tvoja glava tvoje telo tetoviraj sta oces, ali ovde si nam rekao sta oces da tetoviras i smeta ti sto nemaju ljudi pozitivno misljenje o tome, ocekujes sad svi da ti govorimo da si najveci car, ne razumem ?

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Pa sta mi trljas onda na nos ko te tetovira i za koliko para ako ne treba da me bude briga, za sto evra ne mozes da istetoviras slovo na stopalu a ne tri jebena portreta, zato sam i bacio sprdnju da ga bas dobro poznajes . Opet govorim, tvoja glava tvoje telo tetoviraj sta oces, ali ovde si nam rekao sta oces da tetoviras i smeta ti sto nemaju ljudi pozitivno misljenje o tome, ocekujes sad svi da ti govorimo da si najveci car, ne razumem ?

 

Ma sta se bre ti koji kurac tripujes uopste ? Ko je tebe spomenuo i o kakvom ti decko trljanju nosa pricas ? Procitaj sta sam napisao pa mi onda nesto kazi ali nema osnova da ja sa tobom nastavljam diskusiju jer si jako bezobrazan i tvrdoglav !

Link to comment
Share on other sites

Portret ce raditi Carlo Zagorac i hvala vam drugari na supportu a nije mi jasno da ima i dalje batica (hejtera) koji nemaju drugi argument nego lupaju minuse cak i za ovo.. Pokazite malo postovanja jebem vas u usta zvalava.

 

 

Zbog toga sto ce se portreti raditi 02.05.2013 godine na dan mog rodjendana spustio mi je cenu na 100 eura za sva tri portreta.

 

Hvala vam svima jos jednom na podsrci (znaci puno).

 procitaj sta si napisao ovde, ,,pokazite malo postovanja jebem vas u usta zvalava" ??

 

btw tetoviranje portreta pokojnog brata je skroz dobra ideja za tetovazu, ali tetoviranje portreta dece je meni glupost, da se razumemo

 

i inace, ovo je forum, sta god napises - trljas nam na nos svima, pa i meni licno

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Astora, ako se dobro sećam, taj isti lik ti je tetovirao ona imena dece na ruci jel? (ako možeš okači sliku da vidimo opet molim te)

 

Ta tetovaža, bez ikakvog hejta sada pričam, je po mom mišljenju blago rečeno užas. Tehnički rečeno užaš, ne pričamo toliko o ukusima. Po nekoj logoci, lik koji tako odradi najjednostavniju moguću tetovažu, nema šta da traži sa portretima, jer je kao što su ovde ljudi više puta rekli, to NAJTEŽA TETOVAŽA ZA URADITI. Kao kad bi sad neki Mita zidar glumio arhitektu, jer eto ima iskustva u zidanju, zna da izračuna koliko cigli treba za toliku i toliku kuću, zna i da nacrta, pa uspe nekako da "projektuje" omanju kućicu, koja se nekako drži i neće se srušiti.  Nakon toga mita sutra kaže "vrh, pa ja sam arhitekta, daj da projektujem i soliter!". I neko mu igrom slučaja da taj posao, šta misliš, hoće li se taj soliter srušiti?

 

Svaka tebi čast što hoćeš da istetoviraš to što si planirao, to mi je i jedna od da kažem najnormalnijih stvari koje ljudi tetoviraju, samo što zaista treba biti oprezan kada je realizacija u pitanju.

Molim te da ovaj post skapiraš dobronamerno, jer i jeste napisan kao takav.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Astora, ako se dobro sećam, taj isti lik ti je tetovirao ona imena dece na ruci jel? (ako možeš okači sliku da vidimo opet molim te)

 

Ta tetovaža, bez ikakvog hejta sada pričam, je po mom mišljenju blago rečeno užas. Tehnički rečeno užaš, ne pričamo toliko o ukusima. Po nekoj logoci, lik koji tako odradi najjednostavniju moguću tetovažu, nema šta da traži sa portretima, jer je kao što su ovde ljudi više puta rekli, to NAJTEŽA TETOVAŽA ZA URADITI. Kao kad bi sad neki Mita zidar glumio arhitektu, jer eto ima iskustva u zidanju, zna da izračuna koliko cigli treba za toliku i toliku kuću, zna i da nacrta, pa uspe nekako da "projektuje" omanju kućicu, koja se nekako drži i neće se srušiti.  Nakon toga mita sutra kaže "vrh, pa ja sam arhitekta, daj da projektujem i soliter!". I neko mu igrom slučaja da taj posao, šta misliš, hoće li se taj soliter srušiti?

 

Svaka tebi čast što hoćeš da istetoviraš to što si planirao, to mi je i jedna od da kažem najnormalnijih stvari koje ljudi tetoviraju, samo što zaista treba biti oprezan kada je realizacija u pitanju.

Molim te da ovaj post skapiraš dobronamerno, jer i jeste napisan kao takav.

Imas od mene ogroman respekt.

Link to comment
Share on other sites

Upravo iz razloga sto sam prosao kroz sve najgore u zivotu, sto nikome nikada ne bih pozeleo a posto vidim da si prijatelj makar na rur-u sa Twisted Systemom aka Saletom Savicem iz Indjije onda pitaj njega i bice ti stvari jasnije. Vise volim kada pricamo otvoreno o necemu nego da me zatrpavaju tim glupim minus i plus sranjima. Kazi mi brate lepo sta imas i to je to, ako cemo se raspravljati onda neka ide rasprava ali barem znam sta mislis i kakav ti je stav.

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

matori, ali kakve veze ima tvoj tezak zivot sa time sto oces decu i brata da tetoviras?

Ovde ti svi otvoreno kazu da PAZIS kod koga radis, niko ne pokazuje nepostovanje tvoje dece ili brata

 

Ja ti otvoreno kazem da mi ideja tetoviranja dece ili ljudi po sebi deluje uzasno, ali to ne znaci da mislim da si ti uzasan, ili da ne postujem tvoju porodicu.

 

Ali ako vec radis STVARNO daj da to bude dobar rad.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da zna to bi mu bilo dovoljno emotivne hrane. ne bi imao potrebu da je nosi na jebenim leđima.

 

edit: da, dobro, iskenjao sam se ovim postom, ali i dalje sam uz sarmu po ovom pitanju.

ma to je barcas... ja podrzavam rodoljubive simbole bez obzira na opstu kulturu... ipak sam ja krezavi radikal... :tf:

Link to comment
Share on other sites

zajebana stvar kod tetovaza je sto su one pre svega licne, a onda ti neko trazi da objasnis zasto si bas to istetovirao, ili jos gore, u tvom slucaju, ti trazis od nas misljenje o onome sto ces ti da tetoviras. At the end of the day, to je tvoje telo, tvoja stvar, tetoviraj sta hoces, al ko sto rekose ljudi, nemoj da planes na svaki komentar na forumu.

I kad smo vec kod komentara :)

Astora, ako se dobro sećam, taj isti lik ti je tetovirao ona imena dece na ruci jel? (ako možeš okači sliku da vidimo opet molim te)

cek, tetovirao si imena, a sad ces i lica? sledeci je njihov DNK lanac?
Link to comment
Share on other sites

Astora ja bez ikakvog trola ili hejta mislim da su portreti losa ideja. Da li si probao da zamislis kako ce ti portreti tvoje dece izgledati za 20-30 godina kada ti se koza na rukama otrombolji i izbora? A kad mastilo na nekim mestima malo izbledi? A ako taj lik predstavi portrete tvoje dece na nacin koji tebi ne odgovara?

 

lol pa izgledace realno... i deca ce za 30 godina da se otrombolje... :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...