Jump to content

Komp alt tabuje iz igara


Pipboy

Recommended Posts

Lol, sedim ja tako i patim se, i mrtvi Avast, koji je sve vreme kulirao, krenuo da ga prijavljuje kao trojanca i svaki čas da smešta svaku novu iteraciju (posle onih 3-4 sec pauze) u vault. Gledam procese, više se ne pojavljuje tamo, ali me izluđuje ovaj glas ribe iz Avasta svaki put kad ga detektuje. Ubijem svchost proces za koji se taj virus zakačio, Avast me pita da odradi neki boot scan (pre ulaska u Win), resetuje se i krene da skenira to. Pošto vidim da će da potraje, rek'o, uključiću to posle da odradi kad odem na spavanje, i pokrenem Win, i sve radi bez greške sada (mada mi taj scvhost proces više nije u aktivnim procesima, verovatno će se upaliti kad zatreba, osim ako nešto nisam zajebao kad sam ga ubio, mada sumnjam). Ovo ko horor film, kad ubiju glavnog negativca, pa mu ne nađu telo i sve čekaju kad će ponovo da se pojavi. Ako se desi opet, krećem sa tim novim setom saveta.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pih, to će biti tako "pre pet dana" kind a thing :) Okrećem se novim izazovima

Odradiću ovo što Ivan kaže, mada je meni pola tih stavki u procesima za odstrel po slobodnoj proceni :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je vise za software zar ne?

Krajnja solucija za resavanje problema je ComboFix(samo download sa bleepingcomputer-a), ali bas krajnja.. pred reinstall windoze.

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...