Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Sjajno, sjajne boje! Ima još možda? :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa prvo je lik sa nokiom 3310 napravio parodiju svih onih koji se slikaju mobilnim telefonima u ogledalu kupatila. pa je onda sledeći dokon čovek se slikao koristeći matori fiksni telefon. i onda je ovaj kralj otišao, ukrao telefon iz telefonske govornice, i njime se slikao.

posle su svi ovi ljudi krenuli da se slikaju pomoću pomfrita iz meka

http://www.guyswithfries.com/

Cekaj, jel me palite ili stvarno ne izvaljujete fotoson?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam i dalje ubedjen da su slike autentične, šta znam...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

neće

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ako je to jedino shto si uspeo da smislish zashto bi trebao da se ponosish (a ja bi dodao da samo ne morash da se stidish) shto si Srbin, onda ok.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...