Jump to content

Post paid paket


alfa

Recommended Posts

kapiram ja tebe ivane, ali problem je sto nemam kesa, tj. nemam 250e, a ovo mogu na 12 mesecnih rata, tako da mi to nije problem

@laki

pa skuplji je samsung :)

i koja je fora sa kustom romovima?

@aca

kako te sluzi ace?

zakljucak je da nemam pare za bolji telefon, a ova dva su, cini mi se, najbolja koja mogu da priustim

a i hocu vise neki android telefon!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pa na ovim tarifama pred jedan dinar tarife je jeftiniji, a ja sam samo to pogledao :) Ali u pravu si, na ove jeftinije tarife je skuplji.

Ne znam, postoji i onaj deo priče gde ti je kao možda telefon preveliki ako je Galaxy S, znam neke kojima to smeta pa su uzeli Galaxy Ace, mada ti mi ne deluješ kao neko ko bi imao takav problem.

A custom romovi, pa ništa, ono, ima hiljadu i jedan način da "urediš" telefon da radi kako ti hoćeš, pa možeš da skroz skineš te dodatne softvere koje postavljaju proizvođači poput HTC Sensea, TouchWiza itd. Videćeš već kad kupiš telefon pa polako kreneš da se interesuješ ovde po topicima :)

Link to comment
Share on other sites

vec sam pricao sa vanjom, ne znam kako nekome da preporucim da predje na jedan od ovih prenesi surfuj pakete.

koristim onaj najslabiji paket, jer realno ne koristim telefon puno.

i nemam pojma kako sam potrosio onih 40minuta ka drugim mrezama, gledam call listu i jednostavno je nemoguce.

bio sam u fazonu da se prvo trose ti minuti, pa tek onda prelaze na onih 150, ali malosutra.. zvao 064 broj i sad su mi naplatili dodatno.

videcu da se vratim na obican prenesi paket, jebo internet, vijace se wifi

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo i ja se razmisljam da predjem na postpaid, i zapeo sam za tu 50% jeftinije mts-ovu pretplatu, koja je aktuelna do nove

godine jos samo, ali posto ne pratim desavanja na tom polju, da prvo pitam upucenije za par saveta i objasnjenja.

Prva stvar, korisnik sam telenora i to pripejd paketa (mislim da je to onaj prvi od pre 100 godina kad su se pojavili), sto znaci

da bih morao da uradim prenos broja, e sad, sve je to ok i izvodljivo cak i operater snosi troskove prenosa, ali ono sto mene muci je, da li na primer

kad ja prenesem broj na mts mrezu, odradim godinu, dve ugovora imam mogucnost da se vratim opet na telenor sa istim tim brojem, ili da dalje

prenesem taj broj u VIP na primer? Ili mi taj jedan prenos sa telenora u mts ponistava zauvek mogucnost da sa istim brojem vratim u telenor, pa bih

morao da uzimam novi broj kod njih ili drugih operatera?

Drugo, kakav je mts (telekom) kao operater? Sta je glavni problem kod njih spram telenora na primer, jer vidim dosta se ljudi zale, kukaju ?

Kakvi su im servisi, podrska, domet, da li net radi dobro na telefonu, jel lapaju mnogo na postrosene minute, ili su korektni u racunanju?

Realno, za 500 i kusur kinti kod mts-a uz tu 50% pretplatu dobije se 300min ka svim mrezama, 600 poruka, i 600mb protoka i nijedan drugi operater nema ni

blizu konkurentnu ponudu, pa mi ovo malo deluje i kao prodavanje magle sa obzirom na cenu, tj 2 gud tu bi tru :)

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

ali ono sto mene muci je, da li na primer

kad ja prenesem broj na mts mrezu, odradim godinu, dve ugovora imam mogucnost da se vratim opet na telenor sa istim tim brojem, ili da dalje

prenesem taj broj u VIP na primer? Ili mi taj jedan prenos sa telenora u mts ponistava zauvek mogucnost da sa istim brojem vratim u telenor, pa bih

morao da uzimam novi broj kod njih ili drugih operatera?

Na svaka tri meseca možeš da menjaš operatera. Možda 6, ali mislim da je 3. Tako da možeš posle 3 meseca u VIP, pa opet nazad u Telenor posle još 3 pa onda za još 3 u mts, sve to pod uslovom da si nenormalan ili hoćeš da troluješ ljude :))

Naravno pod uslovom da nisi potpisao ugovor sa nekim operaterom i/ili da im ne duguješ pare itd.

Inače, keep in mind da kad promeniš mrežu svako ko te zove ima onu debilnu poruku "Broj je prebačen u tu i tu mrežu. Molimo sačekajte da se uspostavi veza", tako nešto. Pre je bila duža poruka, onda su je skratili, ali frka je što dosta ljudi čim čuje da kreće neka automatska poruka misli da si nedostupan :)

Ja inače ne volim mts ne mogu ti ih preporučiti, ne sviđa mi se njihov odnos sa klijentima i to što su sa svime uvezani, pa ti recimo ako imaš fiksni broj ili adsl ili slično na svoje ime ne daju postpaid ako nisi plaćao na vreme etc.

Link to comment
Share on other sites

Dobra vest ovo za neogranicen prenos broja, posto isti broj furam koliko i mobilni i ne bi ga menjao. :)

Ovo za poruku obavestenja nisam znao, totalno debilno i nepotrebno, morali su necim da zaseru ...

Jel to obavestenje stalno bez obzira koliko ti mene puta nazvao, ili je ono onetime deal samo prvi put za razlicite

brojeve, il' mozda traje mesec, dva? Zna li neko?

Btw, ni ja nisam "fan" mts-a, ali u ovom slucaju mi proradila alavost, jer em niko drugi ne nudi nesto slicno, em nema naznaka ni da ce u skorije vreme...

Jos neko neki info i uslugama operatera kad si vec u njihovoj mrezi tj. na pretplati, sta vam je najveca zamerka, problem itd?

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Ovo za poruku obavestenja nisam znao, totalno debilno i nepotrebno, morali su necim da zaseru ...

Jel to obavestenje stalno bez obzira koliko ti mene puta nazvao, ili je ono onetime deal samo prvi put za razlicite

brojeve, il' mozda traje mesec, dva? Zna li neko?

Pa moraju da ubace jer recimo ja te zovem na 064 jer imam one besplatne minute u 064 mreži, a ti prešao u Telenor i ja onda zapravo plaćam a ne bih bio svestan. Stoga to ima smisla.

Sve ostalo što pitaš to sam i ja isto pitao, ali za sada je takvo pravilo da se svaki put to čuje kad te neko pozove.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Akcija kod telekoam za 50% popusta post paid pakete je produzena i na celu 2012 godinu :)

inace ja sam zbog nje hteo da se prebacim sa telenora na telekom poslao zahtev da bi telenor odbio jer se ne poklapaju maticni broj koji ima telenor sa maticnim brojem koji sam ja dao telekomu :) Koji prevaranti :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Pa kad podnosis zahtev za promenu broja upisujes podatke ( JMBG) u zahtevu za promenu operatera i onda taj zahtev se prosledjuje trenutnom operateru i on uporedjuje podatke sa onima koji su njemu dati prilikom potpisivanja ugovora sa njima :) I ispalo je kao da se podaci ne poklapaju tj jmbg :) Pa su mi iz telekoma rekli da zovem telenor i da uporedim podatke sa telenorom i onda opet da posaljem zahtev :) Bezveze :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ono sto ja mogu da ti kazem kao mts postpaid korisnik,a koristim ga bas dugo,mix2300 paket, je da je domet bolji sigurno nego kod telekoma ili vipa...tj tamo gde nemas domet sa telenorom ili vipom imaces sa mtsom(ne racunam atomska sklonista i bunkere :P) dok obrnute situacije ja nisam nalazio,imam dosta drugara i drugirica sa 060 i 063 pa sam uporedjivao...ali mislim da se svi slazu da mts ima najbolju pokrivenost

moja najveca zamerka je sto nisu azurni kada proveravas preostale minute na *789# mada ja minuta imam previse i ne mogu da mi zafale pa ne proveravam cesto,ali ranije kada sam koristio manje pakete treblo mi je to(dok je to koliko sam razumeo kod Telenora instant?)...npr 1 u mesecu je obracun,ti status neces moci da proveris do tipa 5tog u mesecu,a i kasnije im treba vremena da updateuju stanje..

sto se tice lapanja ne znam sta da ti kazem,meni svaki mesec dolazi listing koji ima izmedju 5-8 stranica...ne mogu da sabiram sve i proveravam ali ako imas potrebe za tim,zivce i vremena mozes da ih proveris koliko toliko preko listinga...

net koristim u 95% slucajeva preko wi-fija a kada god mi je bilo hitno pa sam morao da palim na fonu i njihov net,odradio mi je posao bez problema...mada iskreno nisam cesto koristio njihov net.

Servis i podrsku sam zvao par puta,nekada i kasno nocu tipa 2 3 i uvek uspevao da sredim neke gluposti...ali to su bile bas neke sitne zajebancije,vece probleme nisam imao i zadovoljan sam do jaja.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

@aca

kako te sluzi ace?

Zaboravih da ti odgovorim, ali dobro rekao sam ti već na fudbalu super me služi i sve radi perfektno, ako me izneveri javiću ti!

Inače da li si ti uopšte uzeo neki telefon do sada?:D

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...