Jump to content

W&T USA


Recommended Posts

Elem situacija je sledeća. Završih osnovne studije i upisah master studije, evropu sam apsolvirao tako da mi je ostala još jedna željena destinacija pre nego što završim sa studiranjem, USA. Devojka i ja smo odlučili da bi smo pokušali preko leta sledećeg neki od tih work & travel programa koji traju oko 3 meseca. Ono što me najviše zanima ako neko zna je: Da li je uopšte moguće organizovati preko tih programa da idem zajedno s devojkom i da budemo na istom mestu? Ako se već ide, gde je najbolje da se ide, velika je ta amerika (veliki sam fan američke prirode ali samo sa slika, pa možda nešto orijentisano u tom smeru). To su mi glavna pitanja, možda ću se setiti još nečega kasnije. Bilo kakvi tipovi saveti i komentari na ovu temu su takođe dobrodošli :)

Link to comment
Share on other sites

tl:dr moze

burazer je otisao sa 5-6 ortaka zajedno, jos ga nisu deportovali nazad... mission successful, neka beogradska agencija je bila u pitanju, bem li ga tacno, mogu da se raspitam (mozda) .. i u principu bas tih prvih par meseci je tesko jebanje, posle tek krenes da pravis kintu dok se usemis.. bar je njemu tako ispalo. ako se setim ( a verovatno necu), recicu mu da bane na rur i napise malo bolje to sve... pod uslovom da navatam bagru prvo [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...