Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

"

Hello,

We are writing to inform you that, regrettably, due to a payment issue related to one of the accounts you “referred” via the Recruit-a-Friend system, the free month(s) subscription issued to your account has been disabled. Please note that this is not a penalty for your account, but it may require you to update your subscription details if you wish to continue to play."

 


DAMNIT! Jel jos neko ovih dana ostao bez RAF vremena :)?

Link to comment
Share on other sites

 

Sreca sreca radost, Activision-Blizzard se odvojio od Vivendi!

Platili 8.2 Biliona lol :D

 

http://www.businesswire.com/news/home/20130725006767/en/Activision-Blizzard-Announces-Transformative-Purchase-Shares-Vivendi

 

WoW pao na 7.7 MIliona pretplatnika :(

 

Znachi, to shto je stisak Bobija Kotika sada jachi nego ikad je dobra vest?

"bilion" ne postoji u srpskom jeziku, a milijardi je placeno 5.8.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Cek, jel to stvarno istina da postoje indicije da World of Warcraft postane f2p igra ?

O tome se samo masta zbog Blizzard Store UI :) Mozda i dozivimo f2p sve je moguce.

 

Znachi, to shto je stisak Bobija Kotika sada jachi nego ikad je dobra vest?

Dobra je vest, obzirom da je Vivendi hteo da pocuve 3 milijardi dolara od activision-blizz kako bi namirio deo duga od 17 milijardi.

Pa nisu ni oni blesavi da im Vivi izvlaci pare za njihova sranje. Ovako bolje samostalni da budu kako ne bi propali zbog druge firme.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ako bude F2P ubacice brdo mikrotransakcija, ko lol recimo. sad su ubacili ove neke transmog helmove, mogu da ubace milijardu tako nekih gluposti. F2p je nekad i isplativiji od pay 2 play. jedino sto je blizzard bezobrazan pa ce ubaciti mikrotransakcije a nece ici f2p, doubledip

Link to comment
Share on other sites

zasto bi isli f2p kad imaju preko 7m pretplatnika? ljudi olako shvataju te cifre, 7m je ogroman broj igraca, kad jos imamo u vidu da skoro i ne postoje p2p igre, to je nenormalan broj

smislice oni nesto da vrate te ljude, neka epic expanzija ili tako nesto

 

 

Link to comment
Share on other sites

MOP im je bas bio sjajan izbor kako bi povratili igrace. Zar nisu rekli da je MOP poslednja expansija u WoW-u ?

Pre neki dan sam dataminovo Battle.net Desktop Client. MoP ti je 4, znaci jos 5 nastavka po Bnet clientu :P

 

  • WOWX0 - Vanilla
  • WOWX1 - TBC
  • WOWX2 - Wotlk
  • WOWX3 - Cataclysm
  • WOWX4 - Mists of Pandaria
  • WOWX5
  • WOWX6
  • WOWX7
  • WOWX8
  • WOWX9

Inace za novi nastavak imamo i prvi fajl, naravno ja ga prvi nasao :P

http://www.mmo-champion.com/threads/1320765-Expension-05-First-file-

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

@ MIKI : vec nekoliko meseci unazad ukidaju ljudima RAF !

 

za f2p nisam siguran, ali siguran sam da ce biti nova ekspanzija
 



veliki broj ljudi je uplatilo godinu dana wow-a da bi dobili besplatno D3 ... isteklo je tih godinu dana i oni kojima se nije svideo MOP nisu produzili. naravno nije samo zbog toga, ali mislim da je to ipak jedan deo zbog kojih se smanjio broj igraca ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...