Jump to content

slusalice&mikrofon, preporuka


manson

Recommended Posts

Mikrofon im je los, ako ih uzmes znaj da ce ti otici za nepunih mesec dana :(

btw za tu kintu mozes da pazaris SENNHEISER HD 201 ;) Nemaju majk, ali je zato zvuk/udobnost 9/10.

Iste mozes naci u Gigatronu, i koliko sam mogao da primetim kod njih su najjeftinije: http://www.gigatronshop.com/slusalice/sennheiser_hd_201_slusalice-12360

Koliko para toliko muzike ;) Za tu kintu mislim da je ovo bez sumnje pravi izbor (neces se prevariti).

Poz ;)

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

ove plantronics su definitivno bolja kupovina za te pare (mislim od edcoma da se razumemo):

http://itsvet.com/proizvod/plantronics-gamecom-367/comp_comp_headphones/247/1047

http://itsvet.com/proizvod/plantronics-gamecom-377/comp_comp_headphones/247/1048

jedne su closed air, druge open, pa shta ti vishe pashe. mislim da ispod ovako neceg ne treba ici, eventualno neka varijanta koju je profa predlozio sa sluskama bez mica i standalone mikrofon, ali ako dosta koristis teamspeak/vent/stagod ja bih na tvom mestu pre isao na full headset.

daj josh informacija, shta igrash, koliko dugo (zbog udobnosti), da li koristish teamspeak i kolko si para spreman da izdvojish pa da ti preporucimo nesto.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

pa sta znam, 50tak eur, to mi nesto deluje realno za ovako nesto, mislim dao bih i vise, ali stvarno ne verujem da bilo koje gejmerske sluske vrede vise :)

te plantronics 377 su mi i bile neki prvi izbor, ali ih nije nesto bilo...

najvise igram single igre, ali igram dosta i wot, eve tu i tamo, pa mi treba zbog ts i mic, a ne bih bas i jos jedan kabl posebno za mic da mi se vuce :) trenutno imam logi precision nesto, ok im je zvuk, korektan, ali su prilicno neudobne kada se duze nose

Link to comment
Share on other sites

taman sam hteo da ti preporuchim steelseries 4h jer su lagane i udobne, a i performanse su im i vishe nego zadovoljavajuce, odem na sajt games-a da vidim cenu i naletim na akciju

Slusalice SteelSeries Siberia Full-Size V2 Black PC - 5999din

da ja uzimam sebi slushalice sad verovatno bih to uzeo.

Link to comment
Share on other sites

Siberia ima malo "ostriji" zvuk od drugih slusalica sto sam probao i malo malo slabiji bas,ali da...generalno za te pare odlicne sluske.Otvorenog su tipa,udobne,mic je dobar.

+dosta dobrih slusalica kod nas nema u prodaji...bilo nekad u mitros music,ali vishe ne.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jbg, nisam stigao da odem do gamesa ranije, tek juce, ali prodali sve te v2 black, gotova akcija :(

sta je sledeci best buy?

Neki Sennheiser(hd555,hd202),Audio-Technica(ATH-A700),mozes i te AKG (K81).

Pitanje je sta moze da se nabavi kod nas.

Koliko sam video prodavnice uglavnom drze neke jeftine ili gamerske(razer,steelseries,roccat)oko 10k ili neke full profi sluske koje imaju paprenu ceni,a koje nikad nisam ni probao.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ista dilema koja traje mesecima, slusam dosta muziku ali se i igram , pricam skype/ts ... izgleda da nesto univerzalno za neki razuman novac ne postoji. Nesto se mora rizikovati ili kvalitet muzike na nekim gejmerksim sluskama ili posebno mikrofon u kombinaciji sa SENNHEISER'om... mada poseban mikrofon je zesci smor zbog kablova i sl.

Edited by GhostFace

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...