Jump to content

How to: Izvesti decu na pravi put


Recommended Posts

Klinac kog sam podučavao WarCraft dobio 4 godine. Danas sam saznao...

Nemanja V. aka Vranke. Bio je u back in the days u SeT-u kao talenat... Učestvovao je na par WCG takmičenja.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/273344/Uhapsena-grupa-osumnjcena-za-razbojnistvo

Sreo sam ga u Plani kada sam bio pre jedno nedelju dana i kažem mu da se ne zajebava i da bude dobar. On kao ma opušteno, nema da brineš. Vežbam malo SC2...

A inače pre toga rasturao je neku gudru po Zvezdari i spavao je kod mene XY puta kada je bežao i škole.

Bože koji smor, a klinac je dobar kao 'leba inače, nego su ga neki kreteni naložili na gudru, laku paru, pitbulove itd.

Jebote i dalje ne mogu da verujem... Sad mi javiše.

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 4

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Lep si mu podstrek dao time što si ga podržao kada je bežao iz škole xy puta.

Sve pohvale.

Neo ne seri. To nema nikakve veze sa tim. Ja sam proveo možda 1/3 časova u školi pa opet nisam otišao da kradem babe i da valjam gudru.

I uvek sam mu pričao da se ne zeza, da uči školu, da cepa war, nađe ribu itd. Proveo sam sate i sate sa njim na Bnet-u i znam da je mnogo dobar dečko, samo je jebiga, povodljiv.

Dok je bio koliko-toliko sa mnom nešto je i radio. Čak sam mu i pomagao oko engleskog, biologije i nekih tako glupavih predmeta. Njega zna i par ljudi sa RUR-a, a mislim i da je i on visio na RUR-u jedno vreme, samo u WC3 delu.

Inače, sad mi javiše da je dobio 2 godine... Čekam da mi neko nešto, potvrdi. Mob mu je isključen...

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 2

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

I uvek sam mu pričao da se ne zeza, da uči školu, da cepa war, nađe ribu itd. Proveo sam sate i sate sa njim na Bnet-u i znam da je mnogo dobar dečko, samo je jebiga, povodljiv.

da uči školu, da cepa war, nađe ribu itd. Proveo sam sate i sate sa njim na Bnet-u

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

ti si bre vudumane retardiran kao kurac sve ti jebem.

tukao babu od 74 godine, a dobar decko. retarde jebeni, idi pricaj negde drugo price tipa "malo srece u zivotu potrebno mi je".

alo tukao babu od 74 i pretio joj nozem, jebo te

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

To nema nikakve veze sa tim. Ja sam proveo možda 1/3 časova u školi pa opet nisam otišao da kradem babe i da valjam gudru.

Da ali si zato sada glup.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

LOL, koji ste raspadi. :D

Ovako, klinca znam preko 7-8 godina. Uplaćivao je vreme kod mene dok sam radio u igraonici - tako sam ga i upoznao. Bio je kao i svi klinci, zaluđenik za igrice. Nikakav nabeđeni klinac.

Kada je došao u BG, vežbao je WC3 aktivno do 2-3. srednje. E onda je tipa u trećoj srednje počeo da pije sa drugarima, izlazi, "druži se sa devojkama" :tf: i počeo je naravno da puši itd. Nakon toga, probao je malo da vari kad su osamnaesti itd. Mislim ništa, spec. mnogi su to radili... Međutim pošto je vrlo povodljiv, neki stariji likovi su ga nabedili da će da uzme neke dobre pare ako malo to prodaje, tipa po školi, društvu itd. I on je tu uzeo neke lepe pare, digao mu se ego i počeo da se mangupira u društvu.

Za svo to vreme, prema meni je imao uvek maksimalno poštovanje, nikad nije zapalio kod mene ili donosio tu nešto da valja jer sam mu mnogo puta pomogao i oko gaminga, i oko riba i oko škole i zna kakvi su moji stavovi po pitanju svega toga.

Uvek sam ga savetovao da bude pametan, da radi dobre stvari i da ne ulazi u gluposti. Dok je vreme provodio sa mnom sabijao je život mnogo bolje od njegovih vršnjaka. Međutim u poslednjih godinu-dve, kako sam i ja batalio skroz gaming, druženje nam se smanjilo.

Saznao sam tek sinoć da on i ovaj maloletni nisu babu takli (a znam i tog klinca iz viđenja). Već da su išli sa ovom dvojicom starijih da brže pretraže kuću i da što lakše pronađu pare/nakit. Inače ta dvojica su već "poznati" u muriji. Glupi Blic nije napisao kako su ih uhvatili. Već samo da su u pritvoru, a desilo se da ih je jedan od njih starijih odrukao, te su ih tako pohvatili.

I sad će on i ovaj klinja maloletni da najebu i to me je potpuno pogodilo. Noni i Zerox sa RUR-a su ga stalno zajebavali po turnirima i znali su koliko je dečko smešan da bi tako nešto ikada izveo.

Jeste idiot ispao, ne opravdavam ga, koj' kurac mu je to trebalo... ali kad vidiš jednog klinca kako odrasta i ode u takvo sranje za manje od dve godine, potpuno ti nije svejedno. Barem meni.

Jebiga, mora da sam retard jer imam saosećanje za ljude.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

U redu je truperu. Ti sa tim klincima mnogo provodiš vremena, vidim. Kad tu rečenicu tako izvadiš iz konteksta, zvuči kao da sam ja neki guru, ali zapravo ne kapiraš koliko je svim tim klincima potrebno malo podrške i malo podsticaja da bi uradili dobru stvar. Čudno je kako to "malo" im često fali.

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Čudno je kako to "malo" im često fali.

tebi očigledno mnogo fali.

Edited by mali_aca

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ko si ti i zašto se javljaš?

ja sam mali aca i javljam se da ti objasnim zašto si retard.

Stajati na stranu ubice/lopova i pričati kako im malo fali da su oni uglavnom dobri ljudi ne opravdava njihove postupke.

Ne možeš ti pričati da je ovaj mangup bio i jeste dobar dečko kada je pokušao da ubije babu.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...