Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

bjelica nije nista uradio ? pa kao da uradi kada igra 40 sekundi po utakmici... i za to vreme je pokazao, ukrao loptu, skok, poen ovo ono i cao decko izadji napolje moramo da forsiramo tepica jos koju godinu

kao sto rekoh ja verujem dudi, duda je bog otac :)

zato sto tepic i bjelica ne igraju na istoj poziciji....vec bjelica menja keselja obicno...a u slucaju kada nije tako to je zato sto nam treba brza i niza petorka pa onda bjelica opet otpada :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kad je to Bodiroga igrao četvorku?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mene jako iznervira kad igra se nadje ispod kosa sam i onda fazon laganica pokusava polaganje umesto da snazno ide na kos na neko zakucavanje ili nesto... da je to macvan urado malo pre ne bi dobio blokadu od fernandeza vec bi mozda bilo cak i 2 poena + bacanje...

EDIT

opet fali skok u odbrani...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Realno, ovi spanci su za 60% jaci na papiru nego sto zapravo igraju. Ako ih ne dobijemo, ako ne popravimo skok i JEBENA DODAVANJA mozemo i protiv turske da ga duvamo. daj jbt, pa je l; moguce da ne mozete da stisnete zube i polomite koju ruku ciganima...

a nek se nosi u kurac vise! pa kolko tehnickih bre?! zasto jebem vam mater sudije smrdljive pocrkali da Bog da tu na terenu do kraja utakmice

Link to comment
Share on other sites

evo ga kosta, ide na drugi obruc i baca je na vrh table

boze koliko je taj covek retardiran

e sad mozes da zamislis kakve bi bisere sa marjanovicem tek imali i shvatis koja nam je tuga centarska linija :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Mi nemamo centra i to je glavni problem, realno da imamo Milicica to bi bila druga prica.

hahahahahahaha ovi komentari su mi najbolji :D

milicic, lol.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jos cu da pogledam utakmicu sa turskom, ako tu budu igrali ovako nezainteresovano vise necu ni da ih gledam dok se ne rode neki novi djordjevic, danilovic, paspalj, divac i kompanija. jbt ko da smo cigani koji nisu videli lopte nego prekjuce naucili pravila i krenuli da trckaraju po terenu... bas sam razocaran

AHAHHAHHH PEROVIC OMASI LA ahahhhahaahha kakav imbecil, pa hvata loptu i da zakuca on omasi :)))))

Link to comment
Share on other sites

barem je jaci i pokretljiviji od koste/bobija

kosta je u odbrani sasvim pristojan igrach. nikakav superstar, ali jbg, odradjuje posao. u napadu je razlog shto sam kroz ovih nekoliko godina njegovog igranja shto u partizanu shto u reprezentaciji ja izgubio 5 godina zivota :)

a milicica da pozovemo u reprezentaciju moze slobodno svi da uzmu po indijansko pero u glavu i da pocnu da vrishte oko shatora.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...