Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

Formi mnogo lupaš, porediš Miličića koji je imao ok sezonu u NBA sa drvenim Kostom.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

+ jos sto Milicica sigurno ne bi bacali u svom reketu kao Perovica,jer zna da se izbori za skok,

ne boji se da skoci ili da se tuce pod obrucem i najbitnije kad primi loptu skace na zakucavanje tj siguran kos,

a ne finta skoka,tapkanje lopte finta finta i popije bananu... To sto nije u repki je sad druga stvar,ali ja sam uvek pre za njega

nego bilo koga drugog sem Krleta na toj poziciji,treba nam takav jedan bahati bezobraznik kao sto je Tomasevic nekada bio.

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

meni smao nije jasno kako od tih mltivaih ljudi ne naprave ljudine posle toliko godina :)

jebga, tesim se da je duda pustio sve niz vodu posle prve cetvrtine zbog turaka....

rasic nam fali ajao mnogo mnogo

tepic je uvek imao muda, ali mu stalno fali ono malo da lopta udje pod kos ... sut mu je los strasno :| ali zaista bolje igra nego na prethodnom prvenstvu...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi nemamo centra i to je glavni problem, realno da imamo Milicica to bi bila druga prica.

bila bi druga prica 100%... ja da navijam za TO necu :D

barem je jaci i pokretljiviji od koste/bobija

i mozda bi probao da nabode dudu zato sto je malo glasniji na time out-u :D

Ma nama treba novi Zoran Savic da kad omlati po rukama posle ne moze bacanja da izvede jer mu se tresu ruke.

zoran savic... da je bio zdrav za finale vs amera 96e... da divac nije imao 4 licne pola utakmice... ili da je rebraca imao vise od 70kg... pa zgazili bismo ih jako :D

bahati Tomasevic :D haha e kad se setim kolko mi je bio smesan na svoj nacin, al ipak igrac za postovanje

igrac koji iz odbojke daje kos pored dve crncuge... pa on je kosarkaski pipo... btw sarma kuca sve vreme... barcas voli istorijske pitalice ne nervira se on zbog obruca...

Formi mnogo lupaš, porediš Miličića koji je imao ok sezonu u NBA sa drvenim Kostom.

kada na tube-u ukucas milicic izadje dodatak psuje sudije... a kada ukucas perovic izadje dodatak partizan barcelona nba... case closed :DDDDDD

Link to comment
Share on other sites

mendzi, seti se mojih reci od sinoc!

rekao sam ti da ce nas napuniti spanci, zato ih karamo u polufinalu/finalu, naravno resava Teo (koji je ispucao sve kredite!)

OSVAJAMO BRE!!1

btw mendzi i drugi novobeogradjani i zemunci

http://www.mondo.rs/s217218/Info/Hronika_i_Drustvo/Zemun_i_Novak_bez_struje_i_vode_u_nedelju.html

U nedelju od četiri do 17 sati, struje neće imati oko 150 ulica u Zemunu i 11 na Novom Beogradu, a zbog restrikcije dobar deo grada "preko mosta" ostaće i bez vode.

da znate da isplanirate

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...