Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

Sami smo sebe pobedili, los skok u odbrani i puno izgubljenih lopti. Krstic i Rasic promasili po bacanje u zadnjim minutama produzetka, Savan promasio zicer zbog ishitrenog suta verovatno nije znao koliko vremena ima za sut. Keselj je odigrao svetski, Krle isto. Paunic je trebao dobiti sansu da igra odbranu na Parkeru ili Batumu, Perovica su ubile fizicki sposobnije camuge. Sve poene smo primili iz reketa...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

posle poraza krece forsiranje Pauna, Bobija i Bjelice.

1. Paun - bekovska rotacija sasvim ok, odbrana na Parkeru sasvim koretno odigrana. Nema potrebe za gusenjem Markovica, Teodosica ili Rasica josh jednim bekom.

2. Bobi - svaka njemu cast, ali on jos mnogo treba da uci. Kakav god polugrob da je Kosta i dalje je bolji od njega. Sto se koste tiche, osecam da mi je muka kad ovo govorim jer u zivotu nista dobro za njega nisam rekao, ali imao je nekoliko skokova i prijatno me je iznenadio, mada mozda zbog toga shto su mi standardi niski za njega.

3. Bjelica - ochajna sezona prosle godine, kontam da mu je samopozdanje jako nisko. Nesto slicno Tepicu od prosle godine. Prema tome, verujem da zbog toga ne igra.

Sasvim dobra utakmica, kriterijum sudjenja tuga zhiva. Kad jedan jebani Diao koji jebe mame dole pod kosem, lakta se gore od Stanojevica ala 2001va, nema vishe od jednog faula, nego nas razgrce a sudija cuti, onda zajebi pricu.

Nismo izgubili zbog sudija, ali su imali uticaja. imali smo sansu za pobedu, ali dobro idemo dalje.

Litvanci - smece, nad Turcima mora da padne izivljavanje zbog prosle godine a sa Spancima da se vidi gde smo u formi.

Idemo medju 4, a odatle shta nam Bog da.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pa jel moguce da Srbija nema boljeg centra od Koste Perovica da igra za reprezentaciju?

- Keshelj sabio, Krstic odlican, Teodosic se majmunise nesto.. Markovic trojka sa osam metara o tablu :tf: \o/

Sve u svemu, ok mech, pokidali su nas na snagu, da su ubacili vise od jedne trojke (sto je REALNO) dobili bi oni glatko.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

mogu samo da vam kazem da ste se istripovali za Teodosica, ali ne mogu da ulazim sad u neku raspravu :)

steta bas, mnogo sam se smorio. I ja mislim da Sava nije video koliko ima do kraja... Keselj postaje sve veci car, iz dana u dan, Markovic me iznenadio kako je cuvao Parkera

bice dosta tesko u drugom krugu, jurimo dve pobede, ali u nekim kombinacijama mozemo i sa jednom pobedom da prodjemo. Steta bi bila da ne prodjemo, svakako mislim da smo kvalitetnija ekipa i od Turske i od Nemacke a i od Litvanije (koju moze da izvuce samo domaci teren) za druge moramo da se dokazemo!

OSVAJAMO!!!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Da, da DOBILI.

DOBILI KURAC MOJ. Pustili ih govnari, u usta ih mrtva jebem.

onda su retardirani posto sad svi nose isti broj bodova u sledecu rundu lol

@savan

da je ovo promasio i u finalu evropskog ne bih mu nista prigovorio,covek je bog i ovo ce nadoknaditi puta hiljadu

@markovic

meni se npr. nije svidelo kako je markovic cuvao parkera jer kako se napravi blok,tako markovic ne zna gde vise da trci i ostavlja prostor da se toni stusti u reket gde ako ne prodje,zatrci se u igraca i padne i sudije mu sviraju retardiran faul,poludeo sam zbog toga ffs

@marjanovic

nemojte da se lozite sa bobijem,on ne bi ni otisao na prvenstvo da vec dva puta nije izduvao na sirem spisku,mislim sta ce on na terenu kad je okretan ko tenk i spor ko kurac,unistili bi ga ovi francuski govnari

@sudije

nek pomere pistaljku da im parkiram kurac

@all in all

smor je sto su krle i rasic promasili bacanja u kljucnim trenucima,narocito rasic koji je poslednji put promasio slobodnjak 2008. :) Svaka cast momcima,ne moze im se nista prigovoriti i ako ne nastave dalje posto je organizator toliko retardiran pa je u jednom kosturu stavio 6 ozbiljnih ekipa,a u drugom velikane poput gruzije i finske

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@savan

da je ovo promasio i u finalu evropskog ne bih mu nista prigovorio,covek je bog i ovo ce nadoknaditi puta hiljadu

To i ja pricam...

A jel se secate kad je Sarenac krenuo da kuka kad je Duda izveo Keselja u zadnjoj cetvrtini valjda :D Kreno da govori ne ne ne ne , nesto taj fazon, a ubacio valjda Tepica, komedija :D

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

onda su retardirani posto sad svi nose isti broj bodova u sledecu rundu lol

zasto su retardirani? dobili su dobre pare... u drugom delu kostura ima samo jedna poluozbiljna reprezentacija i indijanci... a spanci su preozbiljni... sve se svodi na polufinale, a oni i sa nula i sa cetiri boda ne bi imali pojma ko tamo moze da im dodje...

Link to comment
Share on other sites

Realno i sad smo u vrhu svetske kosarke (JEBEM MATER SUDIJAMA! DA DOKLE VISE BRE DA NAS SAKATE SVAKU TEKMU?!) i znam da je uvek zanimljivije ono sto je trenutno aktuelno ali obratite paznju na nase kadete, juniore... opasni klinci bre. Samo da se ne pokvare, da dodju tipa Dudi, Pesicu, Zeljku ili Muti na duzi period i ima nasa buducnost je osigurana. Ko zna, mozda ovakvi porazi dobro dodju sad da posle kad se sretnemo sa istim papcima tako nalozeni, izadjemo na teren i dreknemo: AJDE DA IH MERIMO! :tf: iskreno, svi mi ocekujemo utakmicu vs turkesanja vise nego finale :) priznajte :)

Link to comment
Share on other sites

realno me zabole, potrebne su nam 2 pobede, nebitno protiv koga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...