Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

samo da mi nastavimo da igramo dobro, da se izbace ovi padovi, i da pocnemo da sipamo malo vise trojke. krstic je danas pokidao ove nesrecnike (ruku na srce nisu toliko dobri na sidru) ali jos par trojki ne bi skodilo ;) imam osecaj da se pojedini igraci ne kriste dovoljno (keselj npr) i je l' marjanovic uospte ulazio u igru? wtf

Link to comment
Share on other sites

Dosta smo slabi u napadu. Ne svidja mi se sto nismo razigrani, svi su kao slomljeni, niko nece da potrci da promeni stranu da napravi malo prostora. Morace to mnogo bolje da se odradi u drugom. I brate mili, oni nemaju pravog klasicnog centra dok mi imamo 3. Daj jbt ocistite reket, izvucite ih na trojku pa neka se centri malo igraju.

Link to comment
Share on other sites

ovo je namerno uradjeno :D skauting udri krleta on koristi stolicu hahaahaa

ako se teodosic spusti u stav mozda i pobedimo :D

to savane jebi im majku jevrejsku !

ako izgubimo a markovic dao trojku onda sve dodjavola !:)

gledaj tripko kako se sutira !:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Keselj je legenda uhvatio je jedno 4 skoka u napadu ako ne i vishe plus je skinuo onu loptu sa obruca i pogodio trojku u sledecem napadu kad se lomio rezultat. Decko je ubica. Da ne govorim da je dosao da igra prvenstvo na svoju ruku zbog povrede. Sava je odigrao dobro ubacivao je kad je trebalo. Krle solidan, Teo bez pogotka iz igre... Puno izgubljenih lopti smo anulirali dobrim skokom u napadu i odbrani.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...