Jump to content

Oceni pjesnu iznad


Recommended Posts

nekoga kome je ritam nereda 0 a kome je gore okacena stvar vredna cak i pomena, jednostavno ne vredi muzicki ocenjivati, so i'll just skip that one 

 

https://www.youtube.com/watch?v=AUO_5EALZoM

 

Od kad je to ritam nereda prerastao iz plitkog polu naci benda u nesto po cemu se vrednuje neciji muzicki ukus? Cisto da ne bude nedoumica, slusao sam i i dalje slusam hardkor, hardkorpank, tresh metal i metal i stojim iza tvrdnje da je ritam nereda govno. Dok je sa druge strane ovo sto sam ja okacio tebi verovatno nasumicni tuc tuc pa je zbog toga i ni zbog cega drugog pametno sto si preskocio.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Od kad je to ritam nereda prerastao iz plitkog polu naci benda u nesto po cemu se vrednuje neciji muzicki ukus? Cisto da ne bude nedoumica, slusao sam i i dalje slusam hardkor, hardkorpank, tresh metal i metal i stojim iza tvrdnje da je ritam nereda govno. Dok je sa druge strane ovo sto sam ja okacio tebi verovatno nasumicni tuc tuc pa je zbog toga i ni zbog cega drugog pametno sto si preskocio.

 

apsolutno nemam nameru da raspravljam o muzickim ukusima, ali koliko god da je RN tebi ili bilo kome pojam nemuzike, ipak postoji neka emocija ili stanje uma koje moze da probudi, dok ono sto si ti odmah u sledecem postom okacio, meni iskreno ne vredi sa muzicke tacke gledista ni dve pare, vec me podseca na neko ala budva zagrevanje u baru na plazi. Da si se makar ispisao po RN pa onda okacio Enio Morikonea, pa ne bih nista ni prokomentarisao : )

 

back on topic . . 8 za gardianse

 

malo pre uzmem da preslusam novi rancid, kad ono, jedna je srbija od 357 . . osim ako i oni nisu nekom marnuli 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bRuCgMgEFqQ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...