Jump to content

Champions League 2011/2012


manager

Recommended Posts

da se ne salimo - skoro svaki igrac koji igra u barsi bez obzira na stepen ciganluka u krvi - je veliki majstor..cak i ovaj mali tello sto je usao ce da kida, to se vidi..igraju duple paseve iz snova a osvajaju prostor na magicno mocan nacin..iniesta cavi mesi i sancez prave carlame po terenu..pike i pujol su vise bili na milanovoj polovini nego svojoj realno..

a i da je hard core cigan pujol bi pao pre onog udarca glavom (kad ga je vuko mesbah za dres) posle kornera i kukao bi i dobio pi penal..

licno ih ne volim ali ne mogu da se ne divim nacinu na koji igraju fudbal i nacinu na kojem dominiraju nad evropom..

zao mi je sto je marsej onako glupo zbrisan a borili su se

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogledao sam do sada skoro sve utakmice LS ove sezone, ali ovu necu kao sto nisam ni jednu Barsinu (doduse, gledao sam samo prvu u Milanu zbog Milana, jel). Necu da gledam Barsino izivljavanje nad protivnikom i 3-0 koje je krajnje izvesno.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

ocekujem laganu pobedu katalonskog giganta,ali cu vristati kao devojcica svaki put kad Ibro primi loptu nadajuci se da ce proslaviti gol u ovom stilu

cadillacs_and_dinosaurs-176954-1.jpeg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...